کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » آزارجنسی دختر ۳ ساله در مشهد صحت دارد؟

آزارجنسی دختر ۳ ساله در مشهد صحت دارد؟

مطالبی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تجاوز به یک دختربچه ۳ ساله در مشهد مطرح شده است بود که فرمانده انتظامی مشهد ضمن تکذیب این خبر، جزییات این پرونده را مطرح کرد.

آزارجنسی دختر 3 ساله در مشهد صحت دارد؟

مطالبی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … مبنی بر تجاوز به یک دختربچه ۳ ساله در مشهد مطرح شده است بود که فرمانده انتظامی مشهد ضمن تکذیب این خبر، جزییات این پرونده را مطرح کرد.

تجاوز به یک دختربچه ۳ ساله در مشهد

محمد بوستانی در خصوص شایعه خبر تجاوز به دختربچه ای سه ساله در مشهد که در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … مطرح شده است بود، اظهار کرد: این پرونده حدود یک ماه پیش در پلیس آگاهی مطرح شده است هست، خانواده مبینا او را در پارک پردیس گم کرده و بعد از حدود سه ساعت پیدا می کنند.

عبارات مهم : تجاوز به دختربچه – فرمانده انتظامی
وی ادامه داد: آنان بعد از کشف شدن مبینا به علت مشاهده خون روی لباس های او به دادسرا و پلیس آگاهی مراجعه داشته اند که طبق بررسی های دکتر قانونی هیچ تجاوزی صورت نگرفته و طبق گفته مبینا علت خونی که روی پای او بوده افتادن از تاب است.

فرمانده انتظامی مشهد عنوان کرد: در پرونده مبینا بحث آدم ربایی و تجاوز مطرح نبوده است به همین علت خود خانواده هم میل به به پیگیری این ماجرا نداشته اند.

بوستانی یادآور شد: اگرچه در این اواخر پرونده هایی نظیر ملیکا، بنیتا و آتنا در جامعه مطرح شده است هست، ولی باید گفت در این زمینه ها اوضاع دلواپس کننده ای وجود ندارد که به طور مثال بگوییم آدم ربایی کودکان به شکل شرکت یافته انجام می شود، بسیاری از این اتفاقات به علت بی توجهی خانواده ها رخ داده است.

وی خاطرنشان کرد: به طور مثال در ماجرای بنیتا اگر خانواده به توصیه پلیس که عنوان می کند هنگام بستن در پارکینگ و خروج از ماشین باید ماشین خاموش و سویچ برداشته شود، توجه می کردند شاید این اتفاق  رخ نمی داد.

فرمانده انتظامی مشهد با تاکید بر اینکه با بعضی از مواظبت ها و پیشگیری ها می توان جلوی بسیاری از اتفاقات ناگوار را گرفت، افزود: اینکه کودکان طلا و جواهر داشته باشند، عاملی جنبش کننده جهت مجرمان است و خانواده ها باید به شدت از این عنوان پرهیز کنند.

 

آزارجنسی دختر ۳ ساله در مشهد صحت دارد؟

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 

واژه های کلیدی: تجاوز به دختربچه | فرمانده انتظامی | پلیس آگاهی | اینستاگرام | آدم ربایی | خانواده | ماشین | پرونده | تلگرام

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو