آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » گالری عکس » عکس های ترول و خنده دار » همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

رابطه جنسی با همسر | درمان ناتوانی جنسی | درمان زودانزالی | رابطه زن و مرد | رابطه با همسر | ناتوانی جنسی | معرفی داروها | عوارض داروها | قرص تاخیری | عوارض مصر

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

یکی از دغدغه های مردان در هنگام رابطه جنسی طول مدت وقت رابطه است و مسئله زودانزالی بسیاری از مردان را آزار میدهد. در این مطلب با معرفی داروهای تاخیری و موثر در درمان زودانزالی مانند قرص تاخیری، اسپری، کرم و ژل تاخیری با شما هستیم.

برخی از دارو ها هستند که جهت درمان زودانزالی مردان حین رابطه جنسی با همسر استفاده می شوند. البته بهتر است که زودانزالی بوسیله روش های ذهنی و از راه تلقین روانی حل شود.زود انزالی یا سریع ارضایی به مشکلی گفته می شود که در آن مرد قبل از آنچه خود و همسرش می خواهند منی از بدنش خارج شده است و به انزال برسد.

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

البته اگر این مسئله همیشگی نبوده و به دلایل مقطعی مانند استرس، بی خوابی و … باشد جای نگرانی نیست چون بعد از برطرف شدن عوامل مهم فرد به حالت اولیه و زیاد کردن وقت رابطه بازمیگردد. این مسئله هنگامی که جهت استمرار رابطه زن و مرد دلواپس کننده است که استثنایی قائل نبوده و در تمامی دوره های رابطه زودانزالی رخ دهد، آنجاست که باید راهی اندیشید.

نظر روانشناسان در مورد درمان زودانزالی

رابطه جنسی با همسر | درمان ناتوانی جنسی | درمان زودانزالی | رابطه زن و مرد | رابطه با همسر | ناتوانی جنسی | معرفی داروها | عوارض داروها | قرص تاخیری | عوارض مصر

بسیاری از تحلیلگران و روانشناسان ریشه زودانزالی را در روان و ذهن فرد از وقت بلوغ میدانند و با آزمایشاتی که انجام شده است صحت این گفته هم تحقق یافته آیا که با گذراندن دوره های آموزشی روانی و تلقین جهت زیاد کردن وقت رابطه و تسلط شخص بر افکار و ذهن خود به درمان زودانزالی تا حد قابل قبولی برآمده اند.در حقیقت این بیماری كاملا ریشه عصبی دارد در نتیجه فرد باید تكنیكهای آرامش و تمركز را فرا گرفته و انجام دهد تا بتواند بر انزال زودهنگام خود فارق آید و لذت بیشتری از رابطه با همسرش ببرد.

 

داروهای تاخیری درمان زودانزالی

هیچ داروی خاصی از طرف شرکت غذا و دارویی ایالات متحده اف دی ای تایید نشده با این حال هستند داروهایی که این مسئله را درمان کنند البته اغلب به صورت مقطعی ولی در این بین اگر دارویی باشد که وابستگی ایجاد نکند، با مصرف آن به مرور بر اثر القایی که بر ذهن مردها بعد از تاخیر در انزال ایجاد شده است باعث میشود تا به مرور درمان دائمی صورت پذیرد.

 

در اینجا چندین مورد داروی تاخیری و درمان کننده زودانزالی را به شما معرفی مینماییم همچنین هستند برندهایی از انواع اسپری تاخیری، قرص تاخیری، کرم و ژل تاخیری که سالهاهست داروهای مکمل زناشویی تاخیری تولید میکنند و خب افرادی که از این داروها استفاده میکنند هم اغلب راضی هستند.

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

 

پاروکستین Paroxetine

داروی پاروکستین یکی از انواع قدرتمند داروهای اس اسآر آی بوده که می شود از آن جهت درمان سریع ارضایی استفاده نمود. احتمالا اصلاح حاصل از دارو تا ۳ هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان ندهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تاثیر خود بر سریع ارضایی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مسئله ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.

 

رابطه جنسی با همسر | درمان ناتوانی جنسی | درمان زودانزالی | رابطه زن و مرد | رابطه با همسر | ناتوانی جنسی | معرفی داروها | عوارض داروها | قرص تاخیری | عوارض مصر

سرترالین Zoloft

داروی سرترالین یکی از انواع قدرتمند داروهای اس اس آر آی بوده که می شود از آن جهت درمان زودانزالی استفاده نمود.اگر این قرص تاخیری نیز تا شش هفته تاثیر خود بر سریع ارضایی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مسئله ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.

 

تادافیل (سیالیس)

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

قرصی به همین نام انگلیسی وجود دارد که نمونه اصل آن جهت نعوذ و تاخیر مورد استفاده قرار میگیرد و تاثیرگذاری بعدی هم ندارد البته در صورتی که موارد منع آن رعایت شده است و در مصرف این قرص هم زیاده روی نشود. تادافیل یا سیالیس به درمان دو مسئله “هایپرپلازی خوش خیم پروستات” مرسوم ترین علت انسداد ادراری و “ناتوانی جنسی” در مردان می پردازد. این دارو به صورت قرص خوراکی و با تجویز دکتر در دسترس بیمار قرار می گیرد. این دارو مناسب زنان و همچنین کودکان نیست.

 

سیلدنافیل (ویاگرا)

ویاگرا نام تجارتی داروی سیلدنافیل میباشد. این دارو به مردانی که دچار اختلال زودانزالی و نعوظ میباشند کمک میکند تا توانائی جنسی خود را باز یابند و در واقع این دارو پایه مهم تمامی داروهایی است (قرص،اسپری،ژل و کرم) که در این زمینه در بازار دارویی وجود دارد.

 

این دارو به صورت قرص ۱ساعت قبل از تصمیم به مقاربت مصرف میشود البته توجه نمایید در طی یک ساعت نباید بیش از ۱قرص مصرف شود. در مورد اغلب بیماران درمان با قرص ۵۰ میلی گرمی اغاز میگردد.حتی در صورت استفاده از ویاگرا باز هم جهت ایجاد نعوظ نیاز به تحریکات فیزیکی و ذهنی و میل به بیمار به ایجاد نعوظ وجود دارد.

 

این دارو در قرص، اسپری و ژلهایی موجود در بازار به همین نام یافت میشود که در داروخانه ها هم به فروش میرسد که نمونه های مهم کیفیت مرغوبی دارند و افرادی که از این داروها استفاده میکنند کم و بیش البته بسته به تصویر العمل بدن هر فردی که تفاوت دارد جهت برطرف مسئله نعوذ و درمان زودانزالی راضی هستند.

 

واردنافیل (لویترا)

این داروها سطح نیتریک اکسید در خون را زیاد کردن می دهند. ترکیب شیمیایی نیتریک، گشادکننده عروق است و جریان خون را در رگ ها روان تر می کند. در واقع این داروها می توانند مقدار جریان خون در آلت تناسلی مردها را بالا ببرند. خون زیاد در این قسمت به معنای عملکرد بهتر هنگام رابطه جنسی هست. ولی هیچ کدام از این داروها مانند بسیاری از داروهای دیگر در زمینه های دیگر بدون عارضه نیستند.

 

عوارض داروهای تاخیری

سردرد

سردرد یکی از مرسوم ترین عوارض استفاده از این داروهاست. عوض کردن ناگهانی در جریان خون ناشی از زیاد کردن مقدار نیتریک اکسید، موجب سردرد می شود. این عارضه تقریبا در تمام قرص های تاخیری و داروهای ناتوانی جنسی خصوصا در مصرف بار اول دیده می شود و عوض کردن دارو، فایده ای ندارد. بهتر است راجع به این مسئله با دکتر تان مشورت کنید.

 

بدن درد

برخی از افراد بعد از مصرف این داروها، دچار درد در تمام ماهیچه های بدن ارزش می شوند. بعضی از افراد هم از کمر درد شکایت می کنند. با نظر دکتر تان می توانید داروی تان را عوض کنید.

 

مشکلات گوارشی

داروهای مربوط به درمان ناتوانی جنسی ممکن است دستگاه گوارش را دچار مسئله کنند که مرسوم ترین آنها هم سوء هاضمه و اسهال هست. البته جهت کم کردن این عارضه، بهتر است رژیم غذایی تان را عوض کردن دهید. به جای نوشیدنی های کافئین دار یا آب میوه، آب معمولی بنوشید. اگر عوض کردن رژیم غذایی فایده نداشت، با دکتر مشورت کنید.

 

سرگیجه

افزایش در نیتریک اکسید بعضی از مردان را به سرگیجه مبتلا می کند. البته این نوع سرگیجه ملایم هست. ولی سرگیجه، هنگام فعالیت های روزانه، عذاب آور هست. در موارد نادر هم سرگیجه چنان شدید می شود که فرد، از حال می رود. این اوضاع خطرناک است و باید به آن توجه و فورا به دکتر مراجعه شود.

 

حتی اگر کمی هم سرگیجه دارید، بهتر است با دکتر مشورت کنید و اولا در مصرف این دارو خصوصا جهت یک مقاربت دقت کنید که نیمی از یک قرص را زیاد مصرف نکنید همچنین ۱ساعت قبل و بعد از مصرف دارو فعالیتهای شدید فیزیکی البته به جز فعالیتهای مرتبط با رابطهتان نکنید تا این فعالیت تاثیر بیشتری روی عوارض احتمالی نداشته باشد.

 

تغییر در بینایی

داروهای درمان ناتوانی جنسی، ممکن است روی دید شما تاثیر منفی بگذارند. بعضی از این داروها می توانند موقتا دید فرد را عوض کردن داده و حتی او را دچار تاری دید کنند. از دست دادن بینایی و یا تغییری که موقتی نیست، مشکلی جدی است و بلافاصله باید به دکتر مراجعه کرد.

 

سرخ شدن

گاهی اوقات هنگام مصرف این داروها، پوست فرد به کمی شا زیاد از کمی قرمز می شود که البته موقتی هست. زیاد پوست صورت و به ندرت قسمت های دیگر بدن سرخ می شود. گاهی اوقات هم پوست صورت دچار لک می شود یا در موارد شدیدتر جوش می زند.

 

سرخ شدن و جوش زدن فقط می تواند اثر بدی روی ظاهر فرد بگذارد ولی خطر سلامتی جدی به دنبال ندارد. با مصرف غذاهای داغ و یا تند، نوشیدنی های الکلی و یا بودن در هوای گرم، این سرخ شدن ها زیاد هم می شود.

 

گرفتگی و یا آبریزش بینی

گرفتگی یا آبریزش بینی یکی از عوارض مرسوم مصرف این داروهاست. ولی زیاد اوقات خود به خود برطرف می شوند. اگر این عوارض بادوام بودند، حتما با دکتر مشورت کنید.

 

تشخیص عوارض شدید و نادر

اگرچه این داروها گاها با عوارضی که به آنها اشاره شد، همراه هستند. ولی گاهی اوقات عوارضی مشاهده می شود که پیش از آن دیده نشده بوده هست. این عوارض می توانند به شدت خطرناک باشند.

 

عوارضی مانند: پریاپیسم (یا نعوظ مانا که بیش از ۴ ساعت طول کشیده و بسیار دردناک است.)

 

تغییر ناگهانی در شنوایی ازدست دادن بینایی به محض مشاهده هریک از موارد فوق باید به دکتر مراجعه کرد.

 

توصیه های مهم مصرف داروهای تاخیری

تمامی اطلاعات گفته شده است در این مطلب در مورد داروهای تاخیری و عوارض مصرف آنها به صورت کلی جمع آوردی و خدمت شما ارائه داده شده است است.آقایان قبل از مصرف داروهای تاخیری باید دقت نمایند بیماری خاصی نظیر بیماری های قبلی، فشار خون و دیابت نداشته باشند و جهت شروع اگر نمونه قرص تاخیری را جهت مصرف گزینش کردند

 

نیمی از یک قرص را با ۲لیوان آب میل نمایند تا با دوز کمتر ریسک کمتری جهت عوارض احتمالی داشته باشند. هر چند که بسیاری از افراد سالهاست این مدل قرص، اسپری و ژلهای تاخیری را استفاده مینمایند و عوارض خاصی مشاهده نکردند یا در صورت مشاهده اوایل مصرف بوده و در دوره های بعدی شاهد چنین عوارضی نبوده اند.

 

خرید عالی ترین داروی تاخیری درمان زودانزالی در فروشگاه اوکی تب، فروشگاه اینترنتی داروهای تاخیری موجود در داروخانه از قبیل اسپری تاخیری ، قرص تاخیری، کرم تاخیری و ژل تاخیری با کیفیت اصل بدون عوارض و با قیمت ارزان جهت آقایان.

 

کانال خبر رسان تلگرام اوکی تب

 

https://t.me/joinchat/AAAAAEPCSQFJBWDiUVyF5Q

 

منبع : اوکی تب

 

 

واژه های کلیدی: رابطه جنسی با همسر | درمان ناتوانی جنسی | درمان زودانزالی | رابطه زن و مرد | رابطه با همسر | ناتوانی جنسی | معرفی داروها | عوارض داروها | قرص تاخیری | عوارض مصرف | رابطه جنسی

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

همه چیز در مورد داروهای تاخیری و درمان زودانزالی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو