به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عوض کردن مسئول TMS کلوب استقلال خوزستان باعث قفل رمز ورود این تیم شده است است / وثوق احمدی

عوض کردن مسئول TMS کلوب استقلال خوزستان باعث قفل رمز ورود این تیم شده است است / وثوق احمدی

وبسایت رسمی برنامه نود – وثوق احمدی: عوض کردن مسئول TMS کلوب استقلال خوزستان باعث قفل رمز ورود این تیم شده است است

عوض کردن مسئول TMS کلوب استقلال خوزستان باعث قفل رمز ورود این تیم شده است است / وثوق احمدی

وبسایت رسمی برنامه نود – وثوق احمدی: عوض کردن مسئول TMS کلوب استقلال خوزستان باعث قفل رمز ورود این تیم شده است است

به گزارش وبسایت نود ، مسئول کمیته تعیین اوضاع بازیکنان گفت: عوض کردن مسئول TMS کلوب استقلال خوزستان طی ایمیلی به فیفا اعلام شده، به همین خاطر رمز عبور قبلی این کلوب قفل شده است است و آنها نمی توانند مدارک بازیکنان تازه را ثبت کنند.

عبارات مهم : قرارداد بازیکنان – بازیکنان فوتبال
عبدالله ویسی در نشست خبری هفته سوم لیگ برتر از بسته بودن سیستم TMS کلوب استقلال خوزستان جهت ثبت قرارداد بازیکنان خارجی این کلوب خبر داد و ابراز گلایه کرد که همین مسئله این شائبه را به وجود آورد که شاید استقلال خوزستان هم همانند تراکتورسازی و استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است است.

روزبه وثوق احمدی در مورد این مسئله گفت: ظاهراً مسئول بخش بین الملل و کسی که مسئولیت TMS را برعهده داشت در استقلال خوزستان عوض کردن کرده و این مسئله به فیفا اعلام شده است هست، به همین خاطر از سوی فیفا رمز عبور قبلی قفل شده است تا مسئول تازه معرفی شود.

وی در مورد اینکه آیا مشکلی بابت محرومیت استقلال خوزستان وجود دارد عنوان کرد: همان طور که گفتم بعد از صحبت هایی که با مسئول بین الملل فدراسیون داشتم، این مسئله مطرح شده است و با توجه به اینکه ایمیلی مبنی بر عدم همکاری با مسئول TMS قبلی کلوب به فیفا ارسال شده، آنها رمز ورود را قفل کرده اند تا فرد تازه معرفی شود.

مسئول تعیین اوضاع بازیکنان فوتبال در رابطه با اینکه آیا استقلال خوزستان مسئله پرونده شکایتی دارند، تصریح کرد: استقلال خوزستان سه پرونده دارد که دو پرونده در دست بررسی است و در مورد یک پرونده رأی صادر شده است که استقلال خوزستان درخواست تجدیدنظر کرده و هنوز تا به این لحظه هیچ رأیی جهت اجرا در جریان نباشد.

 

عوض کردن مسئول TMS کلوب استقلال خوزستان باعث قفل رمز ورود این تیم شده است است / وثوق احمدی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | بازیکنان فوتبال | بین الملل | استقلال | بازیکنان | خوزستان | معرفی | ارسال | پرونده | همکاری

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو