اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » گالری عکس » عکس های ترول و خنده دار » رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

جنیفر لوپز | تهیه کننده | هالیوود | خواننده | هالیوودی | ازدواج | ارتباط | سریال | زندگی

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان 

جنیفر لوپز بازیگر و خواننده مشهور هالیوودی همه ي وقت در صدر دقت ها بوده است و رسانه ها همه ي وقت درمورد زندگی شخصی وی و رویدادها زندگی اش مطالبی منتشر می کنند.جنیفر لوپز با نام مستعار جی لو «Jlo» خواننده – هنرپیشه – رقاص – تهیه کننده موسیقی – تهیه کننده تلویزیونی – نویسنده و طراح مد آمریکایی هست

که با دقت به شهرت و محبوبیت چشمگیرش در تمام دنیا چندین ازدواج ناموفق در زندگی شخصی اش داشته است و تنها زنی است که دوبار در لیست جذاب ترین زنان جهان رتبه اول را کسب کرده هست. در این نوشتار با ما هرماه باشید تا ۵۰ راز درمورد زندگی شخصی و حرفه اي وی را بدانید.

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

۱. نام کامل جنیفر لین لوپز است و در «۲۴ جولای ۱۹۶۹» در برانکس نیویورک به دنیا آمده هست. او در خیابان بلک راک بزرگ شده است هست.

۲. پدرش متخصص رایانه و مادرش معلم مهدِ طفل هست.

جنیفر لوپز | تهیه کننده | هالیوود | خواننده | هالیوودی | ازدواج | ارتباط | سریال | زندگی

۳. هنگامی که پنج سال داشت در کلاسهای رقص و آواز شرکت کرد.

۴. جنیفر در مدارس دخترانه حضور داشت و از دبیرستان پرستون برانکس فارغ التحصیل شد.

۵. جنیفر جهت یادگیری رقص به منهتن رفت و در همان استودیویی که تمرین می کرد نیز میخوابید.

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

۶. یکی از نخستین اجراهای او در ژاپن بود که در کنسرت موسیقی یک رقصنده بود.

۷. در نخستین روزهایش جهت گروه One خوانندگی می کرد. نخستین اجرای بزرگ او رقصیدن پشت سر New Kids on the Block در مراسم جوایز موسیقی ایالات امریکا بود.

جنیفر لوپز | تهیه کننده | هالیوود | خواننده | هالیوودی | ازدواج | ارتباط | سریال | زندگی

۸. موفقیت بزرگ او در سریال کمدی In Living Color بود که در آن یکی از اعضای Fly Girls بود.

۹. جنیفر در ویدئوی That’s The Way Love Goes و در تورهای جنت جکسون با او کار کرده هست.

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

۱۰. هنگامی که جنیفر در حال بزرگ شدن بود همواره از تناسب اندام خوبی برخوردار بود. وی را در کلوب La Guitarra می نامیدند لیکن اندامش مثل یک گیتار بود.

۱۱. ولی در برانکس، محله زادگاهش، لقبش Supernova بود.

۱۲. نخستین فیلم مهم او Mi Familia: My Family اثر گریگوری ناوا بود.

۱۳. جنیفر در سال ۱۹۹۶ جهت نخستین بار روی جلد مجله Latina ظاهر شد.

۱۴. نخستین نقش مهم او به جای سلنا کوینتانیلا پرز در فیلم سلنا «۱۹۹۷» بود.

۱۵. او جهت بازی در نقش سلنا ۱ میلیون دلار دریافت کرد.

۱۶. سال ۱۹۹۸ جی لو در انیمشن مورچه ها صداپیشگی کرد.

۱۷. در وقت فیلم برداری قطار پول با وودی هرلسون و وزلی اسنایپس، هردو به او نظر داشتند و خواستار ارتباط با او بودند که او هردو را رد کرد. بعدها در گفت و گو اي گفت: اون «اسنایپس» تا دو ماه با من حرف نمی زد. و پیش خودم فکر کردم عجب احمقیه!

۱۸. این آخرین باری نبود که در صحنه به او توصیه می شد. جنیفر میگوید هنگام فیلم برداری فیلم «Blood and Wine ۱۹۹۸» با جک نیکلسون در میامی، استفن دورف نیز به او توصیه داد. بعد از رد شدن او به شدت غمگین شد ولی جنیفر به او گفت: ببین، در حال آماده هیچ علاقه اي به این طور روابط ندارم، بعد از دستم خشمگین نباش!

۱۹. جنیفر اوجانی نوا، نویسنده ي کوبایی و همسر اولش را در حال فیلم برداری Blood and Wine دیدار کرد. او در آن وقت تنها ۲۳ سال سن داشت.

۲۰. این ازدواج تنها ۱۳ ماه دوام آورد.

۲۱. جی لو نخستین هنرپیشه زنی است که در یک هفته یک فیلم «The Wedding Planner» و یک مجموعه پرفروش عدد یک داشته هست. مجموعه دوم جنیفر با نام JLo که در ۲۳ ژانویه ي ۲۰۰۱ منتشر شد غوغا کرد.

۲۲. در سال ۲۰۰۱ خط ساخت لباس خود را با نام JLo راه اندازی کرد.

۲۳. جنیفر لوپز جهت ایفای نقش در فیلم Monster-in-Law «۲۰۰۵» پانزده میلیون دلار دریافت کرد که در آن وقت بالاترین جایزه در بین هنرپیشگان زن لاتین هالیوود بود.

۲۴. او شرکت ساخت خود را نیز دارد. جنیفر با کمک مدیر سابق، بنی مدینا شرکت «Nuyorican Productions» را راه اندازی کرده هست.

۲۵. جیفر تنها زنی است که توانسته است دو بار در لیست خوشگل ترین زنان دنیا رتبه ي اول را به خود اختصاص دهد.

۲۶. جنیفر لوپز کفش هایي با سایز شش میپوشد.

۲۷. هنگامی که روی نخستین آلبومش به نام On the 6 کار میکرد، با ارزش کومبز آشنا و وارد ارتباط شد. در ۱۹۹۹ جنیفر لوپز و ارزش کومبز موزیسین در نتیجه ي تیراندازی در یک کلوپ شبانه دستگیر شدند و پلیس یک اسلحه ي سرقتی از آن ها پیدا کرد. جنیفر تبرئه شد ولی کومبز متهم بود.

۲۸. او کریس جاد، همسر دومش را در حین فیلم برداری ویدئوی Love Don’t Cost A Thing دیدار کرد. جاد یک رقصنده بود. حتی زمانی که هنوز با کومبز در ارتباط بود با جاد ارتباط داشت. بعد از ۹ ماه این دو از یکدیگر طلاق گرفتند.

۲۹. بعد از طلاق از جاد، یک ارتباط ي قشنگ و طوفانی را با بن افلک نخست کرد. این دو در حین فیلم برداری Gigli با یکدیگر آشنا شدند. در مارس ۲۰۰۲، در هالیوود ریپورتر یک تبلیغات ۳۰۰۰ دلاری تمام صفحه را نشان داد و از ظرافت روح، قشنگی دلیری، همدلی فوق العاده، استعداد شگرف، توازن و وقار حقیقی جنیفر تعریف کرد.

۳۰. این زوج در نشریات به بنیفر مشهور شدند و محبوبیت زیادی کسب کردند. این زوج در دو فیلم رده میانگین کنار یکدیگر بازی کردند «Gigli و Jersey Girl».

۳۱. در نوامبر ۲۰۰۲ بن با یک الماس صورتی ۶٫۱ قیراطی به او توصیه ازدواج داد. با این حال در سپتامبر ۲۰۰۳ این زوج یک روز پیش از مراسم آن را به مدت نامعلومی به تعویق انداختند و علت آن را مزاحمت رسانه ها اعلام کردند.

۳۲. در همین سال بود که جنیفر لوپز با بن افلک نامزد شد و ترانه ي Dear Ben را نوشت که درمورد ي بن و علاقه خودش به او بود.

۳۳. به دنبال جدایی از بن افلک در ژانویه ي ۲۰۰۴، لوپز با دوست قدیمی خود یعنی مارک آنتونی وارد ارتباط شد. این زوج در ژوئن همان سال ازدواج کردند.

۳۴. دیدنی است بدانید که همسر سابق جنیفر، کریس جاد و نامز سابق او، یعنی بن افلک در یک روز به دنیا آمده اند. گرچه بن سه سال از کریس بزرگ تر هست.

۳۵. مارک، جنیفر را به نام مستعار لولا صدا میکرد.

۳۶. جنیفر لوپز نقش سارا در Hitch را نپذیرفت که ویل اسمیت هم در آن بازی می کرد.

۳۷. در آگوست ۲۰۰۷ رتبه ي اول برترین باسن هالیوود را از جانب مجله ي Touch به دست آورد.

۳۸. در ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷، جنیفر لوپز بیش تر در پشت صحنه و بعنوان تهیه کننده ي اجرایی سریال هاي تلویزیونی South Beach و Dance Life، فیلم Feel the Noise و مینی سریال Jennifer Lopez Presents: Como Ama una Mujer فعالیت کرد.

۳۹. لوپز در آخرین شب از تور En Concierto خود اعلام کرد که او و مارک آنتونی قرار است صاحب یک دوقلو شوند.

۴۰. در ۲۲ فوریه ي ۲۰۰۸ و در لانگ آیلند نیویورک، لوپز صاحب پسری به نام ماکسیمیلیان و دختری به نام امه ماریبل شد.

۴۱. در ۱۱ مارس ۲۰۰۸ لوپز و دوقلوهایش در چهارهفتگی روی جلد مجله ي پیپل ظاهر شدند. لوپز به علت این تصویر ها ۶ میلیون دلار دریافت کرد.

۴۲. بعد از فرزند دار شدن، مدتی به خود استراحت داد تا لذت مادر شدن را بچشد. او بعد از ۱۵ ماه و با فیلم The Back-Up Plan بازگشت.

۴۳. جنیفر لوپز در سال ۲۰۰۹ شکایتی را علیه همسر سابقش اوجانی نوا مطرح کرد و وی را به تلاش جهت انتشار ویدئوهایی شخصی متهم کرد.

۴۴. در آوریل ۲۰۱۲ جنیفر و همسرش مارک آنتونی اتمام ازدواج ۷ ساله ارزش را اعلام کردند.

۴۵. جنیفر لوپز جهت صداپیشگی در نقش گلوریا اسب آبی، در انیمیشن ماداگاسکار در نظر گرفته شده است بود ولی این نقش به جادا پینکت اسمیت رسید.

۴۶. از اکتبر ۲۰۱۱ لوپز با کاسپر اسمارت رقصنده ي حامی خود در ارتباط بوده هست. لوپز میگوید من خانواده اي غیرسنتی دارم. یک مادر تنها هستم، پدر فرزند هایم با آن ها زندگی نمی کند و سه نامادری از دو مادر دیگر دارند…این سنتی نیست.

۴۷. لوپز در سال ۲۰۱۲ Q’Viva! The Chosen را به راه انداخت، یک شوی استعدادیابی که به وسیله سیمون فولر خلق شد و در آن لوپز، مارک آنتونی و جیمی کینگ کارگردان و طراح رقص، به دنبال یافتن استعدادهایی جهت برنامه ي لاس وگاس به ۲۱ کشور آمریکای لاتین سفر میکنند. مارک آنتونی و جی لو فقط در برنامه کنار یکدیگر بودند آیا که بعد از ۷ سال زندگی یکسان در سال ۲۰۱۲ طلاق گرفته بودند.

۴۸. جنیفر در فصل هاي ۱۰، ۱۱ و ۱۲ امریکن آیدل داور بود.

۴۹. او الکل نمی نوشد.

۵۰. در ۱ جولای ۲۰۱۳ جنیفر جهت قربان قلی بردی محمدف مدیر جمهور سرکوبگر ترکمنستان اهنگ تولدت مبارک را خواند که بحث برانگیز شد. سخنگوی او گفت اگر جنیفر لوپز می دانست مسئله اي در ارتباط با دستمزد بشر وجود دارد اینکار را نمی کرد.

واژه های کلیدی: جنیفر لوپز | تهیه کننده | هالیوود | خواننده | هالیوودی | ازدواج | ارتباط | سریال | زندگی

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

رازهای زندگی جنیفر لوپز جالب ترین خواننده جهان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو