عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » بازگشت حجاج، قیمت مرغ را زیاد کردن نمی‌دهد

بازگشت حجاج، قیمت مرغ را زیاد کردن نمی‌دهد

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: زیاد کردن قیمت مرغ با بازگشت حجاج شایعه ای بیش نیست و با توجه به زیاد کردن جوجه ریزی، قیمت مرغ طی روزهای آتی در بازار، نوسانی را تجربه نخواهد کرد.

بازگشت حجاج، قیمت مرغ را زیاد کردن نمی‌دهد

محمد علی کمالی سروستانی مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به آخرین اوضاع بازار مرغ اظهار داشت: در حال حاضر هر کیلو مرغ زنده با قیمت ۵ هزار و ۳۰۰ تا ۵ هزار و ۴۰۰ تومان از مرغداران خریداری می شود که این رقم بیانگر سود ۵ تا ۶ درصدی مرغدار است.

وی با اشاره به اینکه زیاد کردن قیمت مرغ با بازگشت حجاج شایعه ای بیش نیست، افزود: با توجه به افزایش جوجه ریزی، قیمت مرغ طی روزهای آتی در بازار نوسانی را تجربه نخواهد کرد.

کمالی سروستانی نرخ منطقی هر کیلو مرغ را ۷ هزار و ۵۰۰ تا ۸ هزار تومان اعلام کرد و گفت: البته قیمت مرغ بسته به مناطق متفاوت متغییر است که دستگاه های مربوطه باید نظارت کافی بر خرده فروشان داشته باشند.

بازگشت حجاج، قیمت مرغ را زیاد کردن نمی‌دهد

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی در خصوص آخرین وضعیت قیمت جوجه یکروزه در بازار بیان کرد: گرچه قیمت منطقی هر قطعه جوجه یکروزه هزار و ۶۰۰ تا هزار و ۷۰۰ تومان است ولی در شرایط کنونی با قیمت های بالاتر از ۲ هزا رو ۵۰۰ تومان به فروش می رسد .

وی تصریح کرد: علی رغم نوسانات بی رویه قیمت جوجه یکروزه به باعث زیاد کردن جوجه ریزی از سوی مرغداران نگرانی هایی مبنی بر کاهش قیمت مرغ از نیمه شهریور ماه در بازار وجود دارد.

انتهای پیام/

آخرین اوضاع قیمت جوجه یکروزه در بازار

واژه های کلیدی: بازار | آخرین | بازگشت | اخبار اقتصادی | نرخ مرغ | نرخ جوجه یکروزه | مرغداران | مرغ زنده

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو