بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » استانداردِ آسانسورهای مسکن مهر، تأیید شد

استانداردِ آسانسورهای مسکن مهر، تأیید شد

رییس شرکت استاندارد کشور عزیزمان ایران گفت: در حال حاضر تمامی آسانسورها در ساختمان های مسکن مهر مورد تأیید شرکت استاندارد است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

استانداردِ آسانسورهای مسکن مهر، تأیید شد

نیره پیروز بخت رییس شرکت استاندارد کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار مسکن گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به اینکه کشور عزیزمان ایران از لحاظ کیفیت مصالح ساختمانی برابر با سایر کشورهای خارجی شده است ، اظهار داشت: مسأله و مسئله مهم در خصوص مصالح ساختمانی مربوط به صادرات است و به علت وجود تحریم ها مشکلاتی جهت صادات این حوزه ایجاد شده است و از سوی دیگر به علت رکود در بازار مسکن، از این مصالح استفاده نشده است.

وی در ادامه افزود: کیفیت مصالح ساختمانی در حال حاضر مطابق با استانداردهای جهانی است و تمامی تولیدکنندگان مطابق با استانداردهای کشورهای اروپایی اقدام به ساخت می‌کنند.

عبارات مهم : مصالح ساختمانی – استاندارد
پیروز بخت تصریح کرد : در بخش فولاد و آهن در دنیا نمونه هستیم و با استانداردهای روز اروپا برابری می‌کنیم و به عنوان یک صادرکننده توانسته ایم گواهینامه های صادرات را نیز کسب کنیم.

رییس شرکت استاندارد با اشاره به اینکه مسکن مهر مشمول بازرسی استاندارد نبوده و هیچ بازرسی از آن انجام نمی شد، گفت: در حال حاضر طبق قانون تازه و بازرسی های دوره ای تا زمانیکه شرکت استاندارد موافقت نکند، هیچ آسانسوری راه اندازی نمی شود.

استانداردِ آسانسورهای مسکن مهر، تأیید شد

وی یاد آور شد: در حال حاضر تمامی آسانسورها در ساختمان های مسکن مهر مورد تأیید سازمان استاندارد کشور عزیزمان ایران است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/

مُهر تایید شرکت استاندارد بر مصالح ساختمانی

واژه های کلیدی: مصالح ساختمانی | استاندارد | صادرات | ایران | سازمان | سازمان استاندارد | مصالح ساختمانی | کیفیت مسکن مهر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو