سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » توانایی بالانشین شدن را داریم/ زنگ زدن به حدادی‌فر هم برایمان سخت است! ، رجب‌زاده

توانایی بالانشین شدن را داریم/ زنگ زدن به حدادی‌فر هم برایمان سخت است! ، رجب‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: با رسیدن بازیکنان مصدوم توانایی بالا آمدن در جدول را داریم.

توانایی بالانشین شدن را داریم/ زنگ زدن به حدادی‌فر هم برایمان سخت است! ، رجب‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن گفت: با رسیدن بازیکنان مصدوم توانایی بالا آمدن در جدول را داریم.

عبارات مهم : مهاجم تیم – بازیکنان
به گزارش وبسایت نود ، مهدی رجب زاده س از تساوی بدون گل ذوب آهن برابر پیکان اظهار داشت: تا قلب از اینکه ۱۰ نفره شویم، بازی خوبی بود و چند موقیعت داشتیم که خود من هم از دست دادم.یک مقدار هم بدشانسی آوردیم.آنها هم موقعیت داشتند و یک توپ هم به تیر زدند.  خود من هم به علت اینکه بازیکن مان مصدوم شد به یک باره وارد زمین شدم و آمادگی آنچنانی نداشتم.

وی ادامه داد: در مجموع به علت شرایط زمین، بازی شکل فوتبالی آنچنانی نداشت و زیاد فیزیکی و درگیرانه بود. البته زمین صاف بود، ولی نمی دانم آیا آن را خیس کرده بودند و توپ از زیر بازیکنان در می رفت.

مهاجم ذوب آهن در مورد نیمکت نشینی اش گفت: نه تنها من بلکه همه بازیکنان سرباز تیم هستیم و تصمیم گیرنده کادرفنی و امیر قلعه نویی هست. هر وقت که صلاح بدانند باید وارد زمین شویم و تمام تلاش مان را انجام دهیم. حتی اگر هم بازی نرسید، باید

قاسم حدادی فر: متاسفانه باز هم مصدوم شده است و به نوعی به تیم ما شوک وارد شد. امیدورایم سریع برگردد، حیف است و او خیلی زحمت کشیده هست. همه ما ناراحت شدیم و اعصاب خود من هم به هم ریخت. هنوز به او زنگ نزدم، چون زنگ زدن هم برایمان سخت است.

وی در مورد اینکه آیا ذوب آهن قلعه نویی مدعی است یا خیر، گفت: ما تیم خوبی داریم، ولی متاسفانه چند بازیکن از جمله حدادی فر، شریفات و حسینی مصدوم شدند و یک مقدار دست کادرفنی بسته شد. این توانایی را داریم که با اضافه شدن بازیکنان جزء تیم های بالانشین باشیم.

وی در مورد اینکه علت مصدومیت ها چیست، گفت: خودمان هم مانده ایم. البته یک هفته ای دیر شروع کردیم، ولی تمرینات و بدنسازی خوبی داشتیم و نمی دانم آیا انقدر مصدوم می دهیم.

 

۲۰۲۰

توانایی بالانشین شدن را داریم/ زنگ زدن به حدادی‌فر هم برایمان سخت است! ، رجب‌زاده

واژه های کلیدی: مهاجم تیم | بازیکنان | بازیکن | مصدومیت | داخلی | ذوب آهن | مهدی رجب زاده |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو