تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حدادی‌فر را عمدا مصدوم نکردم / بادامکی

حدادی‌فر را عمدا مصدوم نکردم / بادامکی

حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان مشهد اعتقاد است واکنش‌ها غیرورزشی حامد لک جهت اتلاف وقت این دیدار موجب شد تا هواداران و بازیکنان بی‌جهت عصبی شوند.

حدادی‌فر را عمدا مصدوم نکردم / بادامکی

وبسایت رسمی برنامه نود – حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان مشهد اعتقاد است واکنش‌ها غیرورزشی حامد لک جهت اتلاف وقت این دیدار موجب شد تا هواداران و بازیکنان بی جهت عصبی شوند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، حسین بادامکی راجع به توهین هواداران ذوب آهن در شبکه های مجازی به او، بعد از پارگی رباط قاسم حدادی فر گفت: متاسفانه در هفته نخست، در صحنه ای با حدادی فر برخورد کردم که منجر به پارگی رباط صلیبی اش شد. اتفاقا با قاسم دوستم صحبت هم کردیم و از او عذرخواهی کردم چون اصلا و ابدا عمدی در کار نبود.

حدادی‌فر را عمدا مصدوم نکردم / بادامکی

وی افزود: بیانیه کلوب ذوب آهن جهت من به شخصه عجیب بود لیکن این کلوب به شکلی در این بیانیه صحبت کرده بود که گویا من عمدا بازیکن حریف را مصدوم کردم. همین عنوان موجب شد که بعضی از هواداران ذوب آهن جنبش شوند و بعضی صحبت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … مطرح شود که زیبنده هیچ یک از طرفین نبود. به گمانم آنها هواداران ذوب نبودند لیکن در هر شهری آدم های بی اخلاق پیدا می شوند که خود را پشت هواداران قایم می کنند.

بادامکی راجع به شکست ۲ بر یک تیمش برابر فولاد خوزستان هم اظهار کرد: متاسفانه روی اشتباهاتی عجیب گل خوردیم و نتوانستیم از موقعیت هایی که در نیمه دوم به دست آوردیم استفاده کنیم. وقت خوبی بود که به جمع بالانشینان جدول اضافه شویم. فکر نمی کردم در مصاف با فولاد شکست بخوریم ولی حیف شد و سه امتیاز بازی را راحت از دست دادیم.

بادامکی راجع به با قضاوت داور این دیدار تصریح کرد: این نخستین تجربه کمیل غلامی در لیگ برتر بود. بازی صحنه خاصی نداشت ولی فکر می کنم این داور جوان، در بعضی صحنه ها با حریف مماشات می کرد.

کاپیتان تیم فوتبال سیاه جامگان راجع به درگیری لفظی اش با حامد لک، سنگربان فولاد هم گفت: دروازه بان فولاد دست به حرکاتی می زد که فکر کنم در فوتبال از‌بین‌برده‌شده شده است هست. او به تنهایی یک ربع روی زمین افتاده ود ولی با واکنشی از سوی داور روبه رو نشد. این که لک جهت هر موضوعی خودش را روی زمین می انداخت و زمینه ساز تنش و عصبی شدن هواداران و بازیکنان می شد، قطعا حرکت جالبی نبود. شک ندارم که اگر این بازی در اهواز بود و بازیکن ما چنین رفتاری می کرد با کارت زرد داور مواجه می‎شد.

حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان مشهد اعتقاد است واکنش‌ها غیرورزشی حامد لک جهت اتلاف وقت این دیدار موجب شد تا هواداران و بازیکنان بی‌جهت عصبی شوند.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: تیم سیاه جامگان مشهد | فولاد خوزستان | سیاه جامگان | هواداران | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | بیانیه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو