هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آرزوی بی‌ثمر منصوریان , گراف ۲۶ پاس متوالی استقلال

آرزوی بی‌ثمر منصوریان , گراف ۲۶ پاس متوالی استقلال

بازیکنان استقلال در بازی برابر تراکتورسازی جهت نخستین بار در فصل، ۲۶ پاس متوالی به همدیگر دادند.

آرزوی بی‌ثمر منصوریان , گراف 26 پاس متوالی استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکنان استقلال در بازی برابر تراکتورسازی جهت نخستین بار در فصل، ۲۶ پاس متوالی به همدیگر دادند.

به گزارش وبسایت نود، بخشی از صحبت های کنفرانس شب قبل منصوریان را مرور می کنیم: «در دقایق آخر بازی خط هافبک ما و منتظری مالک بازی بودند. با حضور جباری ریتم تیمی بهتر شد و مالکانه بازی کردیم. علاقه داریم فوتبال تماشاگرپسندی را به نمایش بگذاریم.» با نمایش استقلال از وقت حضور جباری، این ادعای منصوریان درست به نظر می رسد. استقلال زمانی از جباری استفاده کرد که نیاز داشت دقایق آخر بازی، توپ را به تراکتورسازی ندهد.

با حضور جباری، این برنامه استقلال به درستی پیاده شد. به عنوان مثال، در دقیقه ۸۵٫۱۷ به مدت شصت ثانیه استقلال مالک توپ بود. در این یک دقیقه، استقلالی ها ۲۶ پاس متوالی به هم دادند. پاس هایی که نقش پررنگ جباری در آن دیده می شود. در این پاس کاری، به غیر از رحمتی و مهدی قائدی، هر ۹ بازیکن دیگر استقلال سهمیم بودند. حلقه ای که از پژمان منتظری شروع و به خود او ختم شد.

آرزوی بی‌ثمر منصوریان , گراف ۲۶ پاس متوالی استقلال

در گرافی که از این ۲۶ پاس متوالی استقلال کشیده ایم، مشخص است که به غیر از دو صحنه، هیچ کدام از بازیکنان با توپ حرکت نکردند. فقط یک مرتبه شجاعیان و یک بار هم انصاری پا به توپ حرکت کردند تا ضد حمله ای ترتیب دهند. ولی زمانی که توپ به جباری می رسد، شماره هشت استقلال دوباره جوگیری را از خط مهاجم می گیرد و توپ را به عقب برمی گرداند.

با دنبال کردن فلش این پاس های متوالی، توپ بعد از ۲۶ پاس در خط دفاع به پژمان منتظری می رسد. اتفاقی که دو حالت از استقلال را نشان می دهد. حالت مثبت قضیه این است که استقلال تبحر خوبی در پاس های متوالی پیدا کرده و می تواند با حفظ توپ، حریف را در بازپس گیری توپ ناکام بگذارد. حالت بد قضیه هم این است که استقلال بعد از ۲۶ پاس، همچنان در خلق موقعیت عاجز است و حتی نزدیک دروازه حریف هم نمی شود. 

 

بازیکنان استقلال در بازی برابر تراکتورسازی جهت نخستین بار در فصل، ۲۶ پاس متوالی به همدیگر دادند.

حسام محسنیان

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | استقلال | منصوریان | بازیکنان | برنامه | استقلال | نمایش | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو