یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلال با تکرار نیمه اول بازی با تراکتورسازی می‌تواند مدعی قهرمانی باشد / ورمزیار

استقلال با تکرار نیمه اول بازی با تراکتورسازی می‌تواند مدعی قهرمانی باشد / ورمزیار

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت کلوب استقلال اعتقاد است این تیم با ارائه بازی‌های هجومی همانند نیمه نخست دیدار برابر تراکتورسازی، می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد.

استقلال با تکرار نیمه اول بازی با تراکتورسازی می‌تواند مدعی قهرمانی باشد / ورمزیار

وبسایت رسمی برنامه نود –  پیشکسوت کلوب استقلال اعتقاد است این تیم با ارائه بازی های هجومی همانند نیمه نخست دیدار برابر تراکتورسازی، می تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد.

عبارات مهم : تراکتورسازی – استقلال
به گزارش وبسایت نود ، صادق ورمزیار راجع به پیروزی یک بر صفر استقلال برابر تراکتورسازی اظهار داشت: استقلال بازی مشکل پشت سر گذاشت. تراکتورسازی تیم بسیار خوبی بود و برابر پرسپولیس نشان داد تیم خطرناکی هست. با وجود اینکه این تیم نتوانست بازیکن جدیدی جذب کند، با موجودی و پتانسیل فعلی هم تیم خوب و خطرناکی محسوب می شود.

وی افزود: استقلال علاوه بر اینکه با یک تیم سرسخت و خطرناک بازی می کرد، باید با حریف دیگری می جنگید که آن هم استرس نتیجه نگرفتن در دو دیدار قبلی بود. این دو عامل دست به دست هم داد و باعث شد استقلال با تزلزل برابر تراکتورسازی قرار گیرد. این تیم در نیمه اول با همه توان به دروازه حریف خود فشار آورد و یکی از عالی ترین بازی های خود را در این نیمه به نمایش گذاشت. طبیعی بود که بعد از زدن گل و با توجه به نیاز استقلال به سه امتیاز این دیدار، از این نتیجه دفاع کند. در مجموع استقلال سه امتیاز شیرینی کسب کرد.

مدافع پیشین استقلال با بیان اینکه تراکتورسازی بازی بهتری در نیمه دوم ارائه کرد، گفت: استقلال از همه توان خود استفاده و از تک گل خود حفاظت کند. خوب دفاع کردن هم بخشی از فوتبال است که می تواند سه امتیاز را جهت تیم به ارمغان بیاورد. نتیجه نگرفتن استقلال در دو بازی گذشته، تأثیر مستقیم معنوی و روانی بر اعضای تیم و نیز بر تماشاگران گذاشته بود.

ورمزیار با تأکید دوباره بر اینکه استقلال در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد، خاطرنشان کرد: بازیکنان نشان دادند اگر استرس در تیم حکمفرما نباشد، شرایط خوبی در تیم وجود دارد. بازیکنان استقلال نشان دادند می توانند همانند نیمه اول بازی کنند و از چپ و راست به دروازه حریفان فشار بیاورند. استقلال قطعاً با تکرار بازی نیمه نخست خود، می تواند به بالای جدول حمله کند و یکی از مدعیان قهرمانی محسوب شود.

وی در مورد خریدهای تازه کلوب استقلال و عملکرد آنها برابر تراکتورسازی به تسنیم گفت: شجاعیان بسیار خوب و فکر می کنم یکی از خوب های استقلال بود. جپاروف هم گل قشنگی به ثمر رساند و در مجموع خریدهای استقلال خوب بودند. امیدوارم این بازیکنان بتوانند تا آخر فصل جهت استقلال مثمرثمر باشند.

پیشکسوت استقلال درخصوص مدعیان قهرمانی لیگ هفدهم، با بیان اینکه امسال همه تیم ها به خوبی بسته شده است اند، عنوان کرد: ذوب آهن خیلی خوب کار کرده است و تراکتورسازی نشان داد حرف های زیادی جهت گفتن دارد. سایپا هم با علی دایی مدعی است و صنعت نفت آبادان هم بازی های خوبی ارائه می کند. استقلال و پرسپولیس هم مدعیان قهرمانی محسوب می شوند.

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | استقلال | بازیکنان | استرس | استقلال | داخلی | صادق ورمزیار |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو