بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نسبت به آینده تراکتورسازی امیدوار شدم / شیخ‌لاری

نسبت به آینده تراکتورسازی امیدوار شدم / شیخ‌لاری

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: تراکتورسازی برابر استقلال عملکرد خوبی داشت و همین عنوان باعث شد نسبت به آینده امیدوار شوم.

نسبت به آینده تراکتورسازی امیدوار شدم / شیخ‌لاری

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: تراکتورسازی برابر استقلال عملکرد خوبی داشت و همین عنوان باعث شد نسبت به آینده امیدوار شوم.

عبارات مهم : تراکتورسازی – روز گذشته
به گزارش وبسایت نود ، احد شیخ لاری در مورد شکست تراکتورسازی برابر استقلال، گفت: به صراحت اعتراف می کنم با دیدن بازی دیروز نسبت به آینده امیدوار شدم. امیدوارم این روند بهتر شدن تراکتورسازی ادامه دار باشد. الان در عنوان تراکتورسازی خیلی ورود نمی کنم. تیم یک فوتبال بسیار خوب بازی کرد و این مسئله امیدوار کننده بود.

وی در مورد اینکه آیا  با قبول این شکستها تیم به باختن عادت نمی کند، اظهار داشت: این حرف درست هست. یک وقت با تراکتورسازی ۳ بازی ما عقب افتاد و به همین علت تا رده سوم و چهارم سقوط کردیم. بعد زمانیکه قرار شد بازی های عقب مانده را برگزار کنیم در ادامه هر چه تلاش کردیم نتوانستیم به صدر جدول نزدیک شویم. مسئله معنوی روانی تاثیر دارد. این عنوان به مدیریت و کادرفنی باز می گردد که بتوانند از اثرات منفی این اتفاق جلوگیری کنند.

شیخ لاری در مورد مسئله تراکتورسازی درون دروازه و اینکه آیا فرزین گروسیان با کیفیتی که نشان داده آیا صلاحیت جذب به عنوان دروازه بان دوم را داشته هست، گفت:  اگر بخواهیم این مسئله را به صورت ریز و دقیق بیان کنیم یحیی گل محمدی هم هفته قبل این بحث را به شکل دیگری مطرح کرد. او در مورد جوان ها، اعتبار تیم و پتانسیلی که وجود دارد صبحت کرد. این مسئله باز می گردد به زمانیکه امیر قلعه نویی مسئولیت داشت. اینکه بستن تیم در آن دوره به چه شکل بوده هست. فرزین گروسیان گلر خوبی است ولی اینکه او بتواند به شرایط مناسبی برسد نیاز به گذر وقت دارد. در این گذر وقت هم می بینید که تیم ممکن است به انتهای جدول سقوط کند. نمی خواهم این فرزند را از لحاظ معنوی دچار افت کنم ولی او با یک گلر دوم لیگ برتر فاصله دارد. در این بین ما چاره ای جز دعا کردن نداریم. این مسائلی بوده که در گذشته به وقوع پیوسته است.

پیشکسوت تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که منظورش این است که بد بسته شدن تیم در فصل گذشته تاثیرش را در فصل جاری نشان می دهد، خاطرنشان کرد: مطمئنا همین هست. گل محمدی هفته قبل این مسئله را بیان کرد. ما از یکی دوسال قبل همین حرف ها را می زدیم. همان موقع می گفتیم که تیم نیاز به اعتبار سازی دارد. تیمی که بالای ۲۰ میلیارد هزینه کرده باید اعتبار نیرومند داشته باشد. به عنوان نمونه فرزاد حاتمی، سعید آقایی، دفاع و … بخواهند بروند تراکتورسازی باید زانو بزند. این مسئله به مدیرت و کادرفنی باز می گردد. اگر بخواهم الان گل محمدی را مقصر قلمداد کنم می بینم که اینطور نیست. او هم در این شرایط هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفته و باید با تلاش زیاد کار کند.

وی در مورد اینکه آیا ارتباطات خاص باعث حضور بعضی بازیکنان در تیم شده است هست، گفت: مطمئنا همین هست. این پرسش ها حرف های دل من هست. اگر بخواهیم بحث بومی و تعصب بومی گرایی را مطرح کنیم باید ببینید در تیم روز گذشته چند بازیکن تبریز حضور داشته هست. زیاد بازیکنان از سایر تیم ها بودند. این مسئله از جنبه حرفه ای اهمیتی ندارد. همین الان بازیکن۱۷ ساله از بوشهر به استقلال رفته که به شخصه از این مسئله لذت بردم. برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس بازیکنان جوان را به میدان می فرستد. این مسئله ارزش دارد. متاسفانه در سال های گذشته فقط به کسب نتیجه فکر شده است است آنوقت به این فکر نشده که اگر روزی این مسئله امروز رخ دهد تیم با این اوضاع زانو می زند.

شیخ لاری در مورد اینکه یحیی گل محمدی بعضی را مقصر پرسشها تراکتورسازی اعلام کرده که اکنون در کلوب حضور ندارند، اظهار داشت: این حرف را تائید نمی کنم. اینکه بخواهم من هستم همه چیز خوب پیش می رود و فلانی نیست وضعیتب بهتر است درست نیست. مگر در یک کشور مدیر جمهور عوض کردن می کند سیاست کلی عوض می شود؟ امیر قلعه نویی را چه کسی باید تحت کنترل قرار دهد و روی پرسشها تیم منضبط کند.الان گل محمدی فردی را از استانهای مرکزی کشور به عنوان مدیر آکادمی تراکتورسازی معرفی کرده هست. این کار اشکالی ندارد ولی باید دید ۲ سال دیگر خروجی چیست. گل محمدی فردا برود خروجی دو سال دیگر چیست؟ هنگامی که کلوب سیاست و ضوابط خود را پیاده نکرده دنبال مقصر کردن دیگران نباید بود. اگر بخواهیم بازیکن نوجوان از شهر دیگر به تبریز بیاوریم این کار جواب نمی دهد ولی اگر روی سرمایه های استان کار کنیم مطمئنا نتیجه می گیریم. 

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | روز گذشته | استقلال | گل محمدی | بازیکنان | استقلال | سیاست | اعتبار

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو