آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » می‌توانستیم راحت‌تر چین را شکست دهیم / کولاکوویچ

می‌توانستیم راحت‌تر چین را شکست دهیم / کولاکوویچ

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: نمی‌توان چین را دست‌کم گرفت، ولی می‌توانستیم راحت‌تر این تیم را شکست دهیم.

می‌توانستیم راحت‌تر چین را شکست دهیم / کولاکوویچ

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: نمی توان چین را دست کم گرفت، ولی می توانستیم راحت تر این تیم را شکست دهیم.

عبارات مهم : تیم ملی والیبال – ایران
به گزارش وبسایت نود ، رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران بعد از پیروزی ۳ بر صفر برابر چین در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: از تبریک لوزانو تقدیر می کنم. از مردم اردبیل هم به علت اینکه از ابتدا تا انتها از ما حمایت کردند ممنونم. بازی بسیار مشکل بود و لحظات قشنگی در بازی وجود داشت.

وی ادامه داد: گاهی شور و هیجان موجود در بازی موجب شد ما دچار اشتباه شویم و توپ های آسانی را از دست بدهیم. می توانستیم بازی را ساده تر از این هم ببریم، ولی به هر حال چین تیم قدرتمندی است و نمی توان آنها را دست کم گرفت. من از نتیجه بازی راضی هستم، ولی باید بازی را بررسی و در بعضی مهارت ها خودمان را تقویت کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران درخصوص اینکه آیا تغییرات کمی در ترکیب تیم ملی ایجاد می شود، گفت: من علت پرسیدن این پرسش را نمی دانم! هنگامی که شاگردانم توانستند بازی را ببرند آیا باید ترکیب را عوض کردن دهم؟ به بازیکنانم ایمان و اعتقاد دارم و هنگامی که برنده میدان بودند دلیلی جهت عوض کردن وجود ندارد، چون ممکن است ریسک کرده باشیم و بازنده شویم. 

 

 

می‌توانستیم راحت‌تر چین را شکست دهیم / کولاکوویچ

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: تیم ملی والیبال | ایران | لوزانو | سرمربی | داخلی | تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران | ایگور کولاکوویچ |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو