ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » دنیای مد » نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد ۲۹ سالگی

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد ۲۹ سالگی

الناز حبیبی | خانواده | بازیگری | ازدواج | زندگی | ایران | اخبار سینما

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد 29 سالگی

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد ۲۹ سالگی 

الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون کشور عزیزمان ایران که در اساس مدلینگ نیز فعالیت دارد مراسم خوش حالی تولد ۲۹ سالگی خود را مراسم خوش حالی گرفت که به همین بهانه نگاهی داریم به زندگی هنری و شخصی این بازیگر. الناز حبیبی «متولد ۲۱ مرداد ماه ۱۳۶۸» در همدان است و همین اکنون ۲۹ سال سن دارد.وی دانشجوی رشته تدوین هست

در کودکی کار تئاتر انجام می داده، او از سال ۱۳۷۸ کارش را با کانون پرورش فکری کودکان نخست کرده تا به این جا که چند سریال و فیلم سینمایی نقش بازی کرده.بعد از آن آقای سعید سلطانی جهت ۳ تا از فیلم هایش او را گزینش می کنند و کم کم به صورت جدی تر این حرفه را دنبال میکند

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد ۲۹ سالگی

در ۱۱ سالگی بازیگر شدم
سربه راه پنجمین همکاری ام با آقای سلطانی و نخستین تجربه بازیگری ام با ایشان بود. کلاس پنجم ابتدایی بودم که در کانون پرورش فکری جهت بازی در فیلم دفترچه خاطرات به کارگردانی آقای سلطانی گزینش شدم. جهت بازی در آن فیلم دنبال دختری سروزبان دار و بامزه می گشتند که مرا گزینه کردند «می خندد».

با پدرم تماس گرفتند و بعد از رضایت ایشان در ۱۱سالگی وارد دنیای بازیگری شدم. پدرم به شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه ي هنرها را دوست دارد، در اساس بازیگری هم همه ي وقت مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم آماده می شد.

الناز حبیبی | خانواده | بازیگری | ازدواج | زندگی | ایران | اخبار سینما

خانواده ام کشور عزیزمان ایران نیستند

عبارات مهم : الناز حبیبی – خانواده
تقریباً تمام خانواده من در خارج از کشور عزیزمان ایران و در کشور سوئد زندگی می کنند. با این حال به شدت کارهایم را دنبال می کنند و موقع اکران سریال هایم هر روز ۲۰ نفری جمع میشوند منزل یکی از اقوام؛ یک روز منزل عمه ام، یک روز منزل دخترعمه ام، روز دیگر منزل خواهرم و… دیدنی این که وقت اکران سریال هنگامی که از چیزی خوش ارزش بیاد فورا به من زنگ می زنند که مثلاً این جا چقدر بامزه بودی الناز یا این قسمت خیلی باحال هست.

برادر منتقد من
معمولاً از طرف خانواده ام در مورد کارهایم مورد انتقاد خاصی قرار نمیگیرم ولی محمد یکی از برادرهایم کارهایم را با توجه دنبال می کند و اگر ایراد و اشکالی ببیند حتماً عنوان می کند. مثلاً میگوید «الناز این جا خیلی بد دیالوگ گفتی» یا «در فلان سکانس بد بازی کردی عزیزم» ولی قبل از مزاح من واقعا نظراتش را دوست دارم. برادرم تنها شخص از اعضای خانواده است که علاقه اش به من موجب نمیشود ضعف هاي کارم در بازیگری را نبیند.

زندگی خارج از ایران؟! حتی نمی توانم تصور کنم
این که زندگی در کشور عزیزمان ایران را گزینه کرده ام ربطی به شغلم ندارد. من از آن دسته آدم هایي هستم که اگر شش ماه پایم را از کشور عزیزمان ایران بیرون بگذارم با گریه بازمی گردم و مانند آدمی که سال هاي سال میهن را ندیده خاک کشور عزیزمان ایران را می بوسم. حتی نمی توانم زندگی خارج از کشورم را تصور کنم و برایم غیرقابل بردباری است در شهری زندگی کنم

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد ۲۹ سالگی

که مردم به زبانی غیر از پارسی حرف میزنند. حتی هنگامی که به ترکیه میروم بعد از سه روز با گریه بر میگردم. یقین کنید تابه حال یک بار هم به سوئد سفر نکرده ام. تمام خانواه ام تاکید دارند به آنجا سفر کنم و می گویند فقط بیا و دست کم جهت یک بار هم که شده است این جا را ببین. حتی برادر بزرگم به مزاح همۀ وقت} میگوید من یک بار تو را توی گونی می اندازم و با خودم می برم.

خواهری که برایم مادری کرد
خیلی دلتنگ خانواده ام می شوم. باعشق همه ي خواهر و برادرهایم را دوست دارم مخصوصا خواهرم آی سودا را بی نهایت دوست دارم و واقعا حس میکنم یک روح در دو جسم هستیم. هنگامی که آی سودا به خارج رفت حس کردم همه ي چیز من با او راهی شد و حس تهی بودن و غم بی اندازه سنگینی داشتم ولی بردباری کردم چون فکر کردم مهم حس رضایت و خوشحالی خواهرم هست.

الناز حبیبی | خانواده | بازیگری | ازدواج | زندگی | ایران | اخبار سینما

برای آی سودا هم این دوری خیلی سخت هست. درواقع خواهرم بااینکه تنها دو سال از من بزرگتر است ولی حس مادرانه اي نسبت به من دارد و بعد از فوت مادرمان برایم مادری کرد.

جای مادرم سبز
ما شش خواهر و برادر هستیم و من فرزند ته تغاری مادرم بودم و ایشان خیلی مرا دوست داشتند و برایم آرزوهای بزرگی داشتند. مادرم دوست داشت من به محض آخر دوره دبیرستان وارد دانشگاه شوم ولی فوت ایشان آن قدر جهت من سنگین بود که چهار سال نه درس خواندم، نه کلاسی رفتم و نه کار کردم.

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد ۲۹ سالگی

ولی بعد از این دوره غم و افسردگی، به خودم آمدم و زندگی را از نو شروع کردم. مادرم همۀ وقت} پشت صحنه کارهایم می آمدند و قربان صدقه ام می رفتند. با هر کاری که اکران می شود می گویم کاش مادرم بودند و این لحظه را میدیدند و خوش حالی ام را با ایشان شریک می شدم.

سن ازدواج جهت هر شخصی متفاوت هست
در مورد ازدواج نمی توان سن خاصی را در نظر گرفت و گفت، «مثلاً هنگامی که افراد به این سن و سال رسیدند، باید ازدواج کنند» مثلاً فردی به فراخور شراطی که در آن واقع شده است است ممکن است جهت ازدواج به لحاظ معنوی و مالی احساس آمادگی کند، به همین علت دوست ندارم در این راستا جهت کسی نسخه بپیچم و بگویم مثلاً چون من در ۲۴ سالگی ازدواج کردم دختران دیگر هم باید در این سن ازدواج کنند.

بهانه اي جهت شروع زندگی
بدبختانه این روزها آمار طلاق به شدت در حال زیاد کردن هست، بخش زیادی از این سخت هم به این برمی گردد که افراد به درک و آشنایی کافی جهت ازدواج نرسیده اند و ناسازگاری هاي کوچک را جدی نمیگیرند و یا این که از لحاظ مالی هنوز به استقلال کافی نرسیده اند، در هر حال به عقیده من، اگر درک و تفاهم وجود نداشته باشد، افراد خیلی سریع از دست هم خسته می شوند و ترجیح میدهند از یکدیگر جدا شوند.

فیلمهای سینمایی الناز حبیبی :
ماه گرفتگی «۱۳۹۵»
زاپاس «۱۳۹۴»
ناخواسته «۱۳۹۲»
پیتزا مخلوط «۱۳۸۹»
فصل باران هاي موسمی «۱۳۸۸»

سریالهای الناز حبیبی :
۱۳۸۶ سرنوشت قریب
۱۳۸۹ فاصله ها
۱۳۹۰ پنج کیلومتر تا بهشت
۱۳۹۰ سی امین روز
۱۳۹۰ تا ثریا
۱۳۹۰ لبه آتش
۱۳۹۱ فراموشی صدف
۱۳۹۱ به علت مونا
۱۳۹۲ دودکش ۱
۱۳۹۳ دردسرهای عظیم
۱۳۹۳ سربه راه
۱۳۹۴ دردسرهای عظیم ۲
۱۳۹۵ پادری
۱۳۹۵–۹۶ پرستاران

واژه های کلیدی: الناز حبیبی | خانواده | بازیگری | ازدواج | زندگی | ایران | اخبار سینما

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد 29 سالگی

نگاهی به زندگی الناز حبیبی به بهانه تولد ۲۹ سالگی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو