پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » عکس، افزایش تعداد مسمومین اتفاق نشت گاز کلر در دزفول+ یک نفر فوت شد

عکس، افزایش تعداد مسمومین اتفاق نشت گاز کلر در دزفول+ یک نفر فوت شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با بیان این‌که آمار مسمومین اتفاق نشت گاز کلر در دزفول به صورت ساعتی در حال زیاد کردن هست، گفت: در پی اتفاق

عکس، افزایش تعداد مسمومین اتفاق نشت گاز کلر در دزفول+ یک نفر فوت شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با بیان این که آمار مسمومین اتفاق نشت گاز کلر در دزفول به صورت ساعتی در حال زیاد کردن هست، گفت: در پی اتفاق نشت گاز کلر در این شهرستان در شب گذشته، تاکنون بیش از ۳۵۰ نفر بر اثر استنشاق این گاز دچار مسمومیت شده است اند و به بیمارستان ها مراجعه کردند.

آخرین اوضاع مصدومان اتفاق نشت گاز کلر در درفول

دکتر یوسف پریدار ، به اشاره به آخرین اوضاع مصدومان اتفاق نشت گاز کلر که شنبه شب (۲۱ مردادماه) در انبار شرکت آبیاری قدیم دزفول رخ داد، اظهار کرد: تا این لحظه(پیش از ظهر یکشنبه)، بیش از ۳۵۰ نفر بر اثر استنشاق گاز کلر دچار مسمومیت شده است اند و به بیمارستان های ما مراجعه کردند که از این تعداد بیش از ۹۰ درصد بعد از چند ساعت مداوا مرخص و ترخیص شدند.
 

عبارات مهم : بیمارستان – بیمارستان
وی ادامه داد: حدود ۳۰ نفر از مصدومان این اتفاق در دو بیمارستان گنجویان و آیت الله نبوی تحت مواظبت و بستری هستند که اکثر این افراد دارای بیماری های زمینه ای بوده اند. همچنین حدود سه نفر نیز در بخش مواظبت های خاص تحت درمان قرار دارند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با بیان این که آمار ۳۵۰ بیمار کنونی تنها مربوط به مراجعان به بیمارستان ها است و مشمول بر مراجعان به درمانگاه ها نمی شود، ادامه داد: خوشبختانه در میان مصدومان این حادثه، مورد بحرانی که دارای اوضاع وخیمی باشد، نداشتیم و بر این اساس، حال تعداد عمده مصدومان این حادثه، اکنون پایدار و خوب گزارش شده است هست. تعدادی از شهروندانی که در اثر این اتفاق دچار مسمومیت شدند و اوضاع نسبتا بهتری داشتند، به درمانگاه های سطح شهر مراجعه کردند که آمار این مصدومان هنوز مشخص نشده است.
 
پریدار بیان کرد: همچنین در این اتفاق شب گذشته یک مرد ۴۲ ساله، قبل از رسیدن به بیمارستان گنجویان، فوت کرد که هنوز به صورت رسمی فوت این فرد به علت مسمومیت گاز کلر قطعی نشده است.
 
وی گفت: با توجه به توقف نشت گاز کلر، انتظار زیاد کردن قابل محسوسی در مراجعات بیمارستانی به علت مسمومیت ناشی از گاز کلر نداریم و ممکن است تنها افراد داری بیماری های قلبی و ریوی که در معرض استنشاق این گاز قرار دارند، تا ساعات آینده به بیمارستان ها مراجعه کنند.

عکس، افزایش تعداد مسمومین اتفاق نشت گاز کلر در دزفول+ یک نفر فوت شد

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: بیمارستان | بیمارستان | مسمومیت | دانشگاه | مصدومان | پزشکی | دزفول | خبر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو