باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » جزئیات تلفات اتفاق سیل در ۵ استان کشور

جزئیات تلفات اتفاق سیل در ۵ استان کشور

رئیس شرکت مدیریت بحران کشور با اشاره به حوادث سیلاب اخیر و خسارات وارده به پنج استان کشور گفت: تاکنون ۱۲ نفر از هموطنان ما در این حوادث که روزهای پنجشنبه و جمعه به‌وقوع پیوست جان باختند.

جزئیات تلفات اتفاق سیل در 5 استان کشور

رئیس شرکت مدیریت بحران کشور با اشاره به حوادث سیلاب اخیر و خسارات وارده به پنج استان کشور گفت: تاکنون ۱۲ نفر از هموطنان ما در این حوادث که روزهای پنجشنبه و جمعه به وقوع پیوست جان باختند.

تلفات اتفاق سیل و طوفان شمال شرق کشور

اسماعیل نجار ، راجع به آخرین جزییات مفقودی و تلفات اتفاق سیل و طوفان شمال شرق کشور اظهار کرد: اتفاق سیل و طوفان موجب بروز خسارتهای مالی و جانی در استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، سمنان و گیلان شده است است.

وی ادامه داد: تعداد جان باختگان حوادث سیل و طوفان روزهای پنجشنبه و جمعه به ۱۲ نفر می رسد؛ ۹ نفر این افراد در خراسان رضوی، یک نفر در خراسان شمالی و ۲ نفر در استان گلستان جان خود را در اثر سیل از دست داده اند.

رئیس شرکت مدیریت بحران کشور تصریح کرد: در استان گلستان یک نفر بر اثر طوفان از ارتفاع پرت شده است و جان خود را از دست داد؛ در یک اتفاق دیگر ۳ نفر در یک ماشین گرفتار سیلاب می شوند که جنازه یک مفر از آنها تاکنون یافت شده است و ۲ فرد دیگر مفقود هستند.

به گفته نجار، این حوادث سیلاب در روزهای پنجشنبه و جمعه به وقوع پیوست و کشته شدگان استانهای خراسان شمالی و رضوی در مناطق کلاک، نیشابور و دره یزد دچار اتفاق شدند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر چهار نفر از اتفاق دیدگان روزهای پنجشنبه و جمعه بر اثر سیلاب مفقود شده است اند و جستجو جهت یافتن آنها ادامه دارد؛ ۲ نفر از مفقود شدگان در استان گلستان و ۲ نفر دیگر در استان خراسان رضوی دچار اتفاق شده است اند.

رئیس شرکت مدیریت بحران کشور با بیان اینکه اخطاریه های مورد نیاز از سوی هواشناسی و دستگاههای محلی چند روز سریعتر از حوادث صادر شده است بود، گفت: مردم مناطق اتفاق خیز باید در چنین روزهایی به اخطاریه ها توجه جدی کنند و امیدواریم چنین با مدیریت صحیح و دقت مورد نیاز چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

نجار راجع به میزان خسارات وارده به مناطق سیل زده گفت: برآورد خسارات به مناطق اتفاق دیده در حال انجام است و به زودی اعلام خواهد شد.

جزئیات تلفات اتفاق سیل در ۵ استان کشور

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: کلوب خبرنگاران

 

 

رئیس شرکت مدیریت بحران کشور با اشاره به حوادث سیلاب اخیر و خسارات وارده به پنج استان کشور گفت: تاکنون ۱۲ نفر از هموطنان ما در این حوادث که روزهای پنجشنبه و جمعه به‌وقوع پیوست جان باختند.

واژه های کلیدی: خراسان رضوی | مفقود شده | مدیریت | پنجشنبه | طوفان | حوادث | گلستان | خراسان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو