در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به پورموسوی گفتم حرفمان را مستقیم باید به یکدیگر بزنیم / ویسی

به پورموسوی گفتم حرفمان را مستقیم باید به یکدیگر بزنیم / ویسی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: به سیدسیروس پورموسوی گفتم باید حرفمان را مستقیم بزنیم و اجازه ندهیم کسی این وسط موش بدواند.

به پورموسوی گفتم حرفمان را مستقیم باید به یکدیگر بزنیم / ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: به سیدسیروس پورموسوی گفتم باید حرفمان را مستقیم بزنیم و اجازه ندهیم کسی این وسط موش بدواند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، عبدالله ویسی در مورد حضورش در مراسم بزرگداشت شهید حججی، گفت: این عزیزان جان خود را کف دستانشان گذاشته اند و در راه این کشور تقدیم کردند، آنها با تمام وجود می جنگند تا پرچم کشور عزیزمان ایران برافراشته باشد. اینکه ما جهت حضور در مراسم این عزیزان ۱۰ دقیقه وقت نگذاریم کار نالایقی هست. این عزیزان جان خود را گذاشتند و ما می توانیم ۱۰ دقیقه از وقتمان را به حضور در این مراسم ها اختصاص دهیم تا کار بزرگ این عزیزان را ارج نهیم تا با خانواده آنها هم همدردی کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در رابطه با اوضاع خط حمله این تیم و اینکه آیا با جذب بازیکنان خارجی این مسئله حل شد، اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان خارجی اضافه شده است اند و وضعیتمان از این هفته بهتر خواهد شد.

به پورموسوی گفتم حرفمان را مستقیم باید به یکدیگر بزنیم / ویسی

وی در مورد اینکه سیدسیروس پورموسوی اعلام کرده در مراسم بزرگداشت محسن حججی هنگامی که بایکدگیر روبه رو شدند از او گله کرده هست، عنوان کرد: ما با پورموسوی قهر نیستیم، پورموسوی دستیار و کمک من در استقلال خوزستان بود و واقعا انسان خوبی هست. ما سال قبل از یکدیگر جدا شدیم و این طور نیست که با هم قهر کرده باشیم. در این بین حرف هایی زده شد که به او گفتم دیگر باید مستقیم صحبت کنیم. پورموسوی را دوست دارم، هر دوی ما نماینده خوزستان هستیم و باید پشت یکدیگر باشیم. اگر کسی بین ما اختلافی بیندازد انتظار دارم با یکدیگر به طور مستقیم صحبت کنیم تا این سوءتفاهم برطرف شود. هر اختلافی به ضرر فوتبال خوزستان است بعد دوست دارم ارتباط دوستانه باشد و در جهت موفقیت فوتبال خوزستان فعالیت کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در رابطه با اینکه پورموسوی اعلام کرده بعد از برد فولاد برابر سیاه جامگان جهت او پیامک تبریک فرستادید و از این اتفاق تقدیر کرد، گفت: وظیفه ام بود به او تبریک بگویم، پورموسوی برایم دوست داشتنی است ما باید با هم صادق باشیم و اگر کسی می خواهد اختلافی بیندازد نباید اجازه دهیم این وسط موش بدواند. ما باید حرفی که داریم به طور مستقیم بزنیم و اجازه ندهیم کسی حرف ببرد و یا اینکه حرف بیاورد.

ویسی در رابطه با اینکه آیا با دیدار امروز به طور کامل با هم آشتی کرده اند، اظهار داشت: اصلاً مشکلی وجود نداشت که بخواهیم قهر کنیم، من اصلاً از پورموسوی ناراحت نبودم و همه می دانند فردی نیستم که رفتاری کنم که باعث ناراحتی کسی شود. من از پورموسوی بزرگتر هستم و دوست دارم اگر حرفی به وجود آید خودش به من بگوید. در مور مسأله پورموسوی و بهمن روشنایی هم بهتر است خودشان این عنوان را حل کنند.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: به سیدسیروس پورموسوی گفتم باید حرفمان را مستقیم بزنیم و اجازه ندهیم کسی این وسط موش بدواند.

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: مراسم بزرگداشت | سرمربی تیم | استقلال | مراسم ها | فوتبال | خوزستان | خارجی | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو