گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مدیر کانون طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به صحبت‌های ماهینی تصویر العمل نشان داد

مدیر کانون طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به صحبت‌های ماهینی تصویر العمل نشان داد

وبسایت رسمی برنامه نود – حواشی و اتفاقات دیدار پرسپولیس – سیاه‌جامگان تصویر العمل مدیر کانون هواداران کلوب پرسپولیس را هم به دنبال داشت.

مدیر کانون طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به صحبت‌های ماهینی تصویر العمل نشان داد

وبسایت رسمی برنامه نود –  حواشی و اتفاقات دیدار پرسپولیس – سیاه جامگان تصویر العمل مدیر کانون هواداران کلوب پرسپولیس را هم به دنبال داشت.

عبارات مهم : حسین ماهینی – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، عباس اسماعیل بیگی، مدیر کانون هواداران کلوب پرسپولیس  در تصویر العمل به صحبت های حسین ماهینی مبنی بر اینکه لیدرها باعث شدند شعارهایی علیه طارمی سر داده شود، گفت: نمی دانم این صحبت های مطرح شده است بر چه اساسی هست. حسین ماهینی این را بداند که لیدرهای پرسپولیس همگی یک پارچه به دنبال موفقیت تیم محبوب ارزش هستند و هیچ موقع به خودشان اجازه نمی دهند حواشی روی سکوها ایجاد شود.

وی در ادامه افزود: در دقیقه ۶۵ بازی زمانی که طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) یک پارچه به تشویق منشا که در حال ورود به میدان بود پرداختند ما لیدرها در همان لحظه طارمی را با شعار «مهدی آقای گل» تشویق کردیم و او به سمت سکوها دست تکان داد. با این اوصاف نمی دانم چطور ماهینی که در زمین بوده تشخیص داده که لیدرها شیطنت کردند!

مدیر کانون هواداران کلوب پرسپولیس خاطر نشان کرد: هر زمانی که طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) بدون دخالت لیدرها منشا را تشویق کردند متعاقب آن ما طارمی را هم تشویق کردیم تا او دلخور نشده و حاشیه ای ایجاد نشود. نمی دانم ماهینی با انتقاد از لیدرها چه خواسته ای داشته هست. شاید ماهینی به این طریق می خواهد از همشهری اش طارمی حمایت کند، ولی او مطمئن باشد ما لیدرها و طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به دنبال موفقیت این تیم هستیم و هیچ موقع اجازه نخواهیم داد روی سکوها چند دستگی ایجاد شود و شعارها باعث اختلاف بین بازیکنان شود.

اسماعیل بیگی در آخر تصریح کرد: شاید دوستان از این ناراحت هستند که من به عنوان مدیر کانون هواداران چند لیدر را که حاشیه سازی می کردند، کنار گذاشتم. حتماً این مسئله باعث دلخوری دوستان شده است است که این صحبت ها را مطرح می کنند.

 

 

مدیر کانون طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به صحبت‌های ماهینی تصویر العمل نشان داد

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: حسین ماهینی | پرسپولیس | هواداران | طرفداران | پرسپولیس | پیروزی | تصویر | تشویق | ماهینی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو