آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حاضر نشدم به هر قیمتی در فوتبال بمانم / فرشید طالبی

حاضر نشدم به هر قیمتی در فوتبال بمانم / فرشید طالبی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع سابق تیم های لیگ برتری از شرایط حال حاضر خودش و تیم های سابقش می گوید. 

حاضر نشدم به هر قیمتی در فوتبال بمانم / فرشید طالبی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع سابق تیم های لیگ برتری از شرایط حال حاضر خودش و تیم های سابقش می گوید. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایلنا، فرشید طالبی در خصوص شرایط خود و دوری چند ساله از فوتبال اظهار داشت: در حال حاضر چند سال است که به صورت انفرادی تمرین می کنم و خودم را در شرایط بازی قراردادم تا هر وقت امکان بازگشت به فوتبال برایم تهیه آن انجام شد بتوانم برگردم. در این چند سال مدتی به ترکیه رفتم و در آکادمی کلوب گالاتاسرای تمرین می کردم تا هم در شرایط بدنی مناسب باقی بمانم و هم از این محیط یاد بگیرم.

وی در مورد علت دوری اش از فوتبال در این چند سال گفت: همه می دانند من درگیر بیماری یکی از نزدیکانم بودم و همین عنوان مدتی دوری اضطراری از فوتبال برایم ایجاد کرد. ضمن اینکه من به خاطر رکورد قهرمانی با ۴ تیم متفاوت دوست داشتم در تیمی حاضر شوم که شانس قهرمانی دارد و در خودم ندیدم که به تیم های سطح پایین تر بروم و پیشنهادات زیادی را در این سال ها رد کردم و همین عنوان باعث دوری ام از فوتبال شد.

حاضر نشدم به هر قیمتی در فوتبال بمانم / فرشید طالبی

طالبی در مورد تصمیمش جهت خداحافظی از فوتبال گفت: هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام و تا ۲-۳ ماه آینده همه چیز مشخص خواهد شد. در حال حاضر از ۲ تیم لیگ برتری که در انتهای جدول قرار دارند پیشنهاد دارد و چند تیم لیگ یکی هم هستند که باید دید امکان همکاری فراهم می شود یا نه. در هر صورت به زودی مشخص می شود که به میادین برمی گردم یا خداحافظی خواهم کرد.

وی در مورد دربی اصفهان در هفته چهارم و حضورش در هر دو تیم عنوان کرد: من ۸-۹ سال در هر دو تیم حضور داشتم و بیش از ۱۵ دربی اصفهان را تجربه کردم و فقط در یک بازی شکست خوردم و اکثر بازی ها را پیروز شدم. از حضور در هر دو تیم خاطرات خوبی دارم و نمی توانم خودم را ذوب آهنی یا سپاهانی بدانم و هر دو تیم را دوست دارم.

مدافع سابق سپاهان و ذوب آهن در خصوص دیدار این دو تیم اظهار داشت: دربی اصفهان هم مثل دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران است و شرایط دو تیم پیش از بازی تعیین کننده نتیجه نیست. سپاهان تیم خوبی دارد و به خاطر تغییراتی که داشته نیاز به وقت دارد تا نتیجه بگیرد. ذوب آهن هم عامل موفقیتش ثباتی است که در جمع بازیکنانش داشته هست. شرایط دو تیم به هیچ وجه نشان از شانس زیاد پیروزی ذوب آهن ندارد و هر اتفاقی ممکن است در زمین رخ دهد. فقط می دانم هر دو تیم شرایط خوبی دارند و در آخر فصل در جمع تیم های بالای جدول خواهند بود.

طالبی در آخر با اشاره به شرایط تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: من یک فصل خوب در این تیم داشتم و به خوبی می دانم تراکتورسازی عالی ترین و شگفت انگیزترین هواداران فوتبال را دارد و حق آنها و این تیم ریشه ای نیست که چنین شرایطی را تجربه کند. محرومیت از نقل و انتقالات، اضافه شدن بازیکنان تازه و حضور کادرفنی تازه در این تیم شرایط را خیلی سخت کرده است ولی مطمئنم با یک برد این تیم از فشار خارج شده است و به شرایط عادی بر می گردد. من بازی هایشان را دنبال می کنم این تیم خیلی خوب بازی می کند ولی نتیجه نگرفته هست. مطمئن این شرایط باقی نمی ماند و عوض کردن خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع سابق تیم های لیگ برتری از شرایط حال حاضر خودش و تیم های سابقش می گوید. 

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | خداحافظی | فوتبال | اصفهان | سپاهان | داخلی | فرشید طالبی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو