خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عملکرد میثاقیان قابل احترام است , اکبر ضدفوتبال یا اتوبوس اکبر

عملکرد میثاقیان قابل احترام است , اکبر ضدفوتبال یا اتوبوس اکبر

هفته چهارم لیگ برتر با برگزاری یک بازی از روز گذشته شروع شد و طی آن تیم اکبر میثاقیان باز هم برابر پرسپولیس موفق عمل کرد.

عملکرد میثاقیان قابل احترام است , اکبر ضدفوتبال یا اتوبوس اکبر

وبسایت رسمی برنامه نود – هفته چهارم لیگ برتر با برگزاری یک بازی از روز گذشته شروع شد و طی آن تیم اکبر میثاقیان باز هم برابر پرسپولیس موفق عمل کرد.

به گزارش وب سایت نود، تیم های اکبر میثاقیان معمولاً گربه سیاه تیم های بزرگ هستند که گاهی اوقات در تقابل با تیم های آماده لیگ به آسانی تسلیم نمی شوند و چه بسا آنها را مغلوب می کند. میثاقیان جهت چندمین بار در سالیان اخیر ترمز تیم هایی را که در مسیر کسب نتیجه های خوب قرار داشتند، کشید و آنها را متوقف کرد (گزارش مربوط را اینجا بخوانید). و حالا میثاقیان یک بار دیگر موفق به متوقف کردن تیمی شد که بدون شک عالی ترین تیم چند سال اخیر لیگ برتر بوده و نخستین تیمی بود که در لیگ هفدهم از پرسپولیس امتیاز گرفت. 

میثاقیان با ۵ پیروزی برابر پرسپولیس در رده موفق ترین مربیان لیگ برتری در تقابل این تیم هست؛ قلعه نویی و جلالی با ۷ برد بالاتر از میثاقیان قرار دارند. به لحاظ آماری بردهای میثاقیان برابر پرسپولیس کمتر از تعدد باخت های اوست و در ۶ بازی هم مغلوب این تیم شده است هست. ولی توصیه مهم اینکه میثاقیان این نتیجه های را با تیم های میانگین رو به ضعیف کسب کرده و هیچگاه تیم و بازیکنان بزرگی را در اختیار نداشته تا با آنها برابر پرسپولیس صف آرایی کند. جلالی با تیم هایی چون تراکتورسازی، پاس، سایپا و فولاد خوزستان در برابر پرسپولیس به برتری رسیده؛ و یا امیر قلعه نویی با تیم هایی مثل استقلال، تراکتورسازی و سپاهان توانسته پرسپولیس را مغلوب کند.

عملکرد میثاقیان قابل احترام است , اکبر ضدفوتبال یا اتوبوس اکبر

 

اکبر میثاقیان با هفت تیم از شش استان متفاوت (آذربایجان شرقی، خوزستان، خراسان رضوی، هرمزگان، پایتخت کشور عزیزمان ایران و مازندران) در برابر پرسپولیس حاضر شده است که شاخص ترین آنها ابومسلم بود. تیم های اکبر میثاقیان به علت عدم برخورداری از منابع مالی و انسانی گسترده، همواره در معرض سقوط قرار داشته و یا سقوط کرده اند. گفتنی است تمام تیم هایی که میثاقیان با آنها برابر پرسپولیس بازی کرده، همگی به دسته پائین تر سقوط کردند. بدون شک این مربی نمی تواند گزینه هایی متعددی جهت گزینش بازیکنان یا تاکتیک تیمش داشته باشد. از اینرو به دنبال راحت ترین، و شاید تنها، راه ممکن جهت کسب حداقل امتیاز از بازی برابر تیم های بزرگ داشته باشد. بنابراین، شاید میثاقیان هم بازی با چنین سیستمی را واقعاً دوست نداشته باشد ولی همانطور که خودش بارها گفته مربی در چنین تیم هایی به دنبال راهی جهت کسب حداقل امتیاز است.

 

 

هفته چهارم لیگ برتر با برگزاری یک بازی از روز گذشته شروع شد و طی آن تیم اکبر میثاقیان باز هم برابر پرسپولیس موفق عمل کرد.

 

۲۰۸۱

واژه های کلیدی: فولاد خوزستان | تراکتورسازی | پرسپولیس | بازیکنان | خوزستان | ایران | پرسپولیس | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو