باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تکرار معجزه؟ , پارس جنوبی بهتر از استقلال خوزستان

تکرار معجزه؟ , پارس جنوبی بهتر از استقلال خوزستان

نگاهی به نتیجه های استقلال خوزستان در دو فصل گذشته و مقایسه آن با نتیجه های مهدی تارتار در پارس جنوبی نشان می‌دهد که این تیم حتی از شاگردان ویسی هم بهتر نتیجه گرفته

تکرار معجزه؟ , پارس جنوبی بهتر از استقلال خوزستان

وبسایت رسمی برنامه نود -قهرمانی پارس جنوبی جم. این گزاره شاید تا سه سال گذشته یک گزاره خنده آمیز و جوگیرانه بود. هوا که بابت چند بازی خوب و نتیجه پرگل از یک تیم تازه وارد بوجود آمده بود و احتمالا قرار بود به همان سرعت هم بخوابد.

به گزارش وبسایت نود، بعد از قهرمانی استقلال خوزستان ولی دیگر نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت و از درخشش آن به سادگی رد شد. حتی اگر آن تیم تازه وارد از یکی از فقیرترین نقاط کشور عزیزمان ایران آمده و تنها سرمایه اش امید باشد. استقلال خوزستان، تیمی که اتفاقا از همین جنوب کشور عزیزمان ایران آمد و جام قهرمانی را از مدعیان ربود به تیم های کوچک و بزرگ یاد داد که از هیچ اتفاقی غافلگیر نشوند.

نگاهی به نتیجه های استقلال خوزستان در دو فصل گذشته و مقایسه آن با نتیجه های مهدی تارتار در پارس جنوبی نشان می دهد که این تیم حتی از شاگردان ویسی هم بهتر نتیجه گرفته هست. استقلال خوزستان از اول قرار نبود شگفتی آفرین باشد. آنها لیگ را با باخت به سپاهان شروع کردند. بعد از آن سه برد، توجهات را به اهواز جلب کرد. پارس جنوبی ولی فعلا و تا هفته چهارم طعم باخت را نچشیده است و با ۱۰ امتیاز و به خاطر تفاضل گل در رده دوم قرار دارد. پارس جم از پرسپولیس طوفانی هم بیشترین گل زده و فقط به خاطر گل خورده زیاد در صدر جدول نیست.

تکرار معجزه؟ , پارس جنوبی بهتر از استقلال خوزستان

پارس جنوبی که حتی بهتر از استقلال خوزستان هم لیگ را شروع کرده شاید با ادامه این روند بتواند دومین جام شگفتی را به جنوب ببرد. اگرچه ادامه این روند با ولی و اگرهای زیادی همراه هست. کار مشکل که جهت تارتار و شاگردانش ازقهرمانی در لیگ یک بسیار سخت تر هست. بی شک یکی از الگوهایی که پارس جم باید از استقلال خوزستان به امانت بگیرد تا شاید بتواند حداقل امید قهرمانی یا کسب سهمیه را زنده نگه دارد گل نخوردن هست. گل نخوردن رمز اول و آخر استقلال خوزستانی بود که قهرمان شد و تارتار اگر می خواهد درخششش خیلی کوتاه نباشد باید خط دفاعش را نیرومند تر کند. اتفاقی که جذب اومانیا نشان می دهد به آن فکر کرده و جهت خط دفاعش برنامه های خاص ای دارد.

 

۳۰۳۸۸

واژه های کلیدی: استقلال | برنامه | خوزستان | ایران | داخلی | اختصاصی | استقلال خوزستان | عبدالله ویسی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو