هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ماموریت غیر ممکن / رکورد ۱۲۰ روزه علیه پرسپولیس

ماموریت غیر ممکن / رکورد ۱۲۰ روزه علیه پرسپولیس

آخرین باری که عمر السومه نتوانست در یک بازی جهت الاهلی گل بزند، ۱۲۰ روز قبل بود.

ماموریت غیر ممکن / رکورد 120 روزه علیه پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود – آخرین باری که عمر السومه نتوانست در یک بازی جهت الاهلی گل بزند، ۱۲۰ روز قبل بود.

به گزارش وبسایت نود، بازی با الاهلی، سد بزرگ پرسپولیس جهت رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. الاهلی در این فصل، تیم خوبی در اختیار دارد ولی بدون تردید بزرگترین خطر این تیم عمر السومه، مهاجم سوری آن هاست. بازیکنی که فصل پیش در ۳۷ بازی جام های مختلف، مجموعا ۴۰ گل زد و این فصل را هم با آمار دو گل و یک پاس گل در دو بازی شروع کرده است.

نکته مهم در مورد عمرالسومه که به تازگی از مصدومیت برگشته، آمار گلزنی او در بازی های آخر هست. او در هر دو بازی اول این فصل لیگ حرفه ای عربستان گل زده و فصل پیش را هم با گلزنی در دو بازی آخرش تمام کرد. آخرین باری که سومه در یک مسابقه به زمین رفت و نتوانست گل بزند، چهارم اردیبهشت امسال بود که الاهلی، برابر بنیادکار در لیگ قهرمانان آسیا شکست خورد و سومه در آن مسابقه، نتوانست دروازه حریف را باز کند.

ماموریت غیر ممکن / رکورد ۱۲۰ روزه علیه پرسپولیس

از آن تاریخ تا امروز و بازی ۳۱ مرداد با پرسپولیس، سومه هر بار جهت الاهلی وارد زمین شده، حداقل یک گل زده و یکی از تیم هایی که قربانی او شد، الهلال در فینال جام پادشاهی عربستان بود. البته الهلال، در آن مسابقه ۳-۲ پیروز شد و گل سومه نتوانست مانع شکست تیمش شود ولی الهلال را هم در لیست تیم هایی قرار داد که از بازی با بنیادکار تا امروز، دروازه ارزش را باز کرده است.

پرسپولیس جهت عبور از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان، باید رکورد ۱۲۰ روزه سومه را بشکند و دروازه اش را برابر آماده ترین مهاجم غرب آسیا، بسته نگه دارد. کاری که مدت هاست، هیچ تیمی نتوانسته آن را انجام بدهد و ماموریت غیر ممکن تیم های آسیایی محسوب می شود.

 

۲۲۳۳۰

آخرین باری که عمر السومه نتوانست در یک بازی جهت الاهلی گل بزند، ۱۲۰ روز قبل بود.

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | پرسپولیس | عربستان | پرسپولیس | قهرمانان | مسابقه | آخرین | مسابقه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو