برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نظر هیات‌مدیره در مورد نتیجه های استقلال نظر هواداران است / زمانی

نظر هیات‌مدیره در مورد نتیجه های استقلال نظر هواداران است / زمانی

وبسایت رسمی برنامه نود – عضو هیات مدیره کلوب استقلال گفت: با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتیجه های به دست آمده

نظر هیات‌مدیره در مورد نتیجه های استقلال نظر هواداران است / زمانی

وبسایت رسمی برنامه نود – عضو هیات مدیره کلوب استقلال گفت: با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتیجه های به دست آمده رضایت کامل ندارم و اعضای هیات مدیره هم چنین نظری دارند.

عبارات مهم : هواداران – استقلال
به گزارش وبسایت نود ، حسن زمانی عضو هیات مدیره کلوب استقلال در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد شکست استقلال برابر سایپا چیست گفت: من به عنوان عضو هیات مدیره با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتیجه های به دست آمده رضایت کامل ندارم و اعضای هیات مدیره هم چنین نظری دارند.

وی در خصوص اینکه بعد آیا افتخاری از منصوریان حمایت کرده است گفت: آقای افتخاری به عنوان مدیرعامل نظرش را اعلام کرده ولی اعضای هیات مدیره نظرشان نظر هواداران هست. هنگامی که هوادار ناراضی باشد قطعا هیات مدیره هم از نتیجه های استقلال ناراضی است.

زمانی در پاسخ به این پرسش که چند نفر از اعضای هیات مدیره از نتیجه های راضی نیستند گفت: ما در حال حاضر بحث مخالف با موافق نداریم، عملکرد تیم استقلال را تا به اینجای کار در حد استقلال نمی دانیم! قرار شده است در جلسه هیات مدیره که این هفته برگزار می شود گزارشی را به هیات مدیره ارائه کنند و قطعا هیات مدیره بعد از شنیدن توضیحات آنها تصمیم مورد نیاز را اتحاذ خواهد کرد.

وی در خصوص اینکه چه تصمیمی قرار است گرفته شود گفت: ممکن است تصمیم ما حمایت باشد یا تقویت و یا پرسشها دیگر،اینها به نظرات هیات مدیره بستگی دارد.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا امکان عوض کردن روی نیمکت استقلال وجود دارد یا خیر گفت: این مساله به جمع بندی هیات مدیره بستگی دارد.

زمانی در خصوص اینکه جلسه قرار است قبل از بازی با پدیده برگزار شود یا بعد از بازی گفت: مطمئنا تا چهارشنبه این نشست برگزار می شود.

وی در خصوص لغو نشست امروز گفت: افتخاری درگیر جلسه ای بود و ما هم درگیر مجلس بودیم ولی بعد از این مشکلی جهت برگزاری جلسه نخواهیم داشت.

نظر هیات‌مدیره در مورد نتیجه های استقلال نظر هواداران است / زمانی

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه آیا قریب در جلسات شرکت نمی کند گفت: ما امیدواریم در نشست آینده حضور داشته باشند.

زمانی در خصوص اینکه ظاهرا قریب به حضور پندار توفیقی در کلوب استقلال انتقاد دارد یا خیر گفت: آقای قریب نقطه نظراتی دارند که قرار شد در جلسه این مباحث مطرح شود.

وی در خصوص برگزاری دربی آلمان هم گفت: پیشنهاد صورت گرفته ولی هنوز چیزی قطعی نشده هست. یکی از اهداف برگزاری این دیدار درآمدهای دو تیم است.

زمانی در خصوص ضرب الاجل AFC به کلوب استقلال گفت: جلسات زیادی در مورد این عنوان برگزار شده است و با توجه به گزارشی که افتخاری به هیات مدیره ارائه کرده به احتمال زیاد این مسئله برطرف خواهد شد. در نشست آتی هم در این مورد بحث خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود – عضو هیات مدیره کلوب استقلال گفت: با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتیجه های به دست آمده

عضو هیات مدیره کلوب استقلال در خصوص اینکه دستیاران منصوریان در حد این تیم نیستند گفت: ما هم دغدغه طرفداران تیم استقلال را داریم. قطعا نیت ما این است که هوادار استقلال که حدود ۳۰ میلیون نفر است از بازی های این تیم لذت ببرند. جا دارد با توجه به حوادثی که در بازی با سایپا رخ داد و تعدادی از لیدرها توهین هایی را به هواداران کردند از طرف هیات مدیره عذرخواهی کنم و مطمئن باشید حرمت هوادار استقلال حفظ خواهد شد.

 

 

 

۲۰۲۰

 

نظر هیات‌مدیره در مورد نتیجه های استقلال نظر هواداران است / زمانی

واژه های کلیدی: هواداران | استقلال | برگزاری | افتخاری | هوادار | استقلال | داخلی | حسن زمانی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو