به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » ۳ نسخه شفابخش جهت موهای شما

۳ نسخه شفابخش جهت موهای شما

قشنگی مو و درخشندگی آن یکی از خواسته های انسان جهت رسیدن به اعتماد به نفس و احساس قشنگی است،به همین علت روش

3 نسخه شفابخش جهت موهای شما

زیبایی مو و درخشندگی آن یکی از خواسته های انسان جهت رسیدن به اعتماد به نفس و احساس قشنگی است،به همین علت روش های مختلفی جهت دارا بودن موهای شاداب و خوش حالت پیشنهاد می شود،در این مقاله دکتر سلام شما را با ۳ نسخه شفابخش جهت مو آشنا می نماید.

قطعا تا امروز راجع به موادبهداشتي طبيعي و محصولات آرايشي با منشأ گياهي شنيده ايد يا از اين محصولات استفاده كرده ايد. محصولاتي كه با كمك مواد طبيعي موجود در طبيعت تهيه و توليد می شود تا كمترين عوارض و اثر جانبی را روي پوست، مو و شادابي و نشاط افراد داشته باشد. شايد كمتر توجه كرده باشيد كه تركيبات اصلي اين محصولات كه از تركيب مواد طبيعي، گياهان، سبزي ها، ميوه ها و مواد معدني در طبيعت با تركيب مواد پايه و روغن هاي پايه در لابراتوارها تهيه می شود، خود به تنهایی می تواند تأثیرات قوي، مؤثر و شفابخشي براي نشاط و سلامت پوست و موي ما به همراه داشته باشد.

۳ نسخه شفابخش جهت موهای شما

۱) زيبايي پوست و مو با جو

امروزه كاربرد مواد طبيعي و غيرشيميايي به منظور زيباسازي پوست و مو در بسياري از سالن هاي زيبايي و بهداشتي در دنیا رايج شده است هست. بسياري از متخصصان زيبايي بر اين باورند كه مواد شيميايي و مصنوعي كه در برخي از فرآورده هاي بهداشتي پوست و مو وجود دارد، به مرورزمان موجب تخريب سلول هاي سطحي پوست و مو شده است و در درازمدت اثرات سوء از خود به جا خواهد گذاشت. استفاده از تركيبات جو و ديگر تركيبات و مشتقاتي كه با كمك جوي تازه به دست می آید، ازجمله پركاربردترين مواد طبيعي در حفظ سلامت پوست و مو است.

۲) از بين بردن لك هاي صورت با ماسك جو

اين روزها استفاده از كرم ها و لوسيون هاي آرايشي و بهداشتي با منشأ گياهي در ميان بسياري از زن ها رواج يافته هست. اين محصولات كه با استفاده از كرم هاي پايه، عصاره و اسانس مواد طبيعي و گياهان ساخته می شود، علاوه بر آن كه آسيبي به پوست وارد نمي كند، می تواند تأثیرات درماني فوق العاده اي نيز داشته باشد. در صورت دسترسي به اين محصولات بهتر است با جايگزين كردن آن ها به جاي محصولات آرايش و بهداشتي شيميايي، سلامت پوست و موي خود را تضمين كنيد. در غیر این صورت می توانید با استفاده از تركيب آرد خالص جو و مقدار اندكي ماء الشعير بدون افزودني ها ماسكي تهيه كنيد و آن را به مدت ۲۰ تا ۳۰دقيقه روي پوست خود قرار دهيد. اين ماسك علاوه بر آن كه موجب طراوت و نرمي پوست تان می شود، لك هاي پوست شما را نيز از بين می برد.

۳) درخشندگي و شفافيت مو با ماءالشعير

حتما تابه حال براي تان پیش آمده كه در برخي از آرايشگاه ها، آرايشگر يا متخصص زيبايي بعد از آرايش و پيرايش موي شما، مقداري ماءالشعير طبيعي روي موهاي شما اسپري كند. از ديدگاه اين افراد استفاده از ماءالشعير و اسپري كردن آن روي موها موجب درخشندگي و شفافيت موها می شود. البته اين ديدگاه صحيح هست، ولی بايد توجه داشت كه مداومت و استمرار اين كار موجب درخشندگي و شفافيت موهاي شما می شود. براي اين منظور می توانید هر روز بعد از استحمام و شستن موهاي تان در حالتي كه رطوبت آن ها را گرفته ايد و تنها نم اندكي روي موهاي تان باقي مانده هست، ماءالشعير طبيعي و بدون مواد افزودني را روي موهاي تان اسپري كنيد.

منبع/مجله زندگی ایده آل

قشنگی مو و درخشندگی آن یکی از خواسته های انسان جهت رسیدن به اعتماد به نفس و احساس قشنگی است،به همین علت روش

واژه های کلیدی: استفاده | محصولات | طبيعي | سلامت | اسپري | ایده آل | تقویت مو با ماءالشعير طبيعي | زيبايي پوست و مو

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو