امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چشم امید استقلال , راه‌حل پرکردن جای خالی پژمان

چشم امید استقلال , راه‌حل پرکردن جای خالی پژمان

مصدومیت پژمان منتظری می‌تواند کمی حل این معادله را ساده‌تر کند. چشمی بازیکنی است که با پست دفاع وسط بیگانه نیست

چشم امید استقلال , راه‌حل پرکردن جای خالی پژمان

وبسایت رسمی برنامه نود – امید ابراهیمی از این بازی می تواند جهت استقلال به میدان برود. این خبر بسیار خوبی هست. جهت تیمی که فصل گذشته بسیاری از امتیازاتش را با اتکا به این بازیکن بدست آورد بازگشت او در این شرایط بحرانی مژدگانی هم می خواهد. ولی بازگشت امید ابراهیمی یک مسئله جهت ترکیب استقلال بوجود خواهد آورد. کدام بازیکن از ترکیب خارج شود؟

به گزارش وب سایت نود، با بازگشت ابراهیمی، یا نورافکن باید خارج شود یا چشمی. امید نورافکن، بازیکن جوان استقلال که هم شرایط خوبی دارد و هم خروجش از ترکیب، میانگین سنی استقلال را بالا می برد. روزبه چشمی هم که بی شک نمی تواند گزینه نیمکت استقلال باشد. حالا منصوریان در این شرایط باید چکار کند و امید ابراهیمی را جانشین چه کسی کند؟

مصدومیت پژمان منتظری می تواند کمی حل این معادله را راحت تر کند. چشمی بازیکنی است که با پست دفاع وسط بیگانه نیست. او در تیم ملی امید در این پست به میدان رفت و گفته می شود که کی روش هم او را جهت همین پست به اردو دعوت کرده هست. همچنین این بازیکن در تیم های باشگاهی اش و در همین استقلال هم در مواقع ضرورت دفاع وسط بوده هست. با در نظرگرفتن این که عظیم گوک هم پایش شکسته و پادوانی تنها گزینه باقی مانده جهت خط دفاعی استقلال هست، حضور چشمی می تواند خیال منصوریان را بابت خط دفاعی تیمش راحت تر کند. حالا او به جای گزینش اضطراری از میان یک گزینه، می تواند میان چشمی و پادوانی فکر کند و با یک انتقال هم معادله خط هافبک را حل کند و هم جای خالی منتظری را با گزینه مناسبی پرکرده و یک آلترناتیو هم روی نیمکت داشته باشد.

چشم امید استقلال , راه‌حل پرکردن جای خالی پژمان

 

 ۳۰۳۸۸

واژه های کلیدی: روزبه چشمی | استقلال | منصوریان | خط دفاعی | بازیکن | نیمکت | بازگشت | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو