امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از کتک‌خوردن راننده اتوبوس تا تعویض پست بازیکن به خاطر فحاشی ، اتفاقات عجیب و غریب دربی مازندران

از کتک‌خوردن راننده اتوبوس تا تعویض پست بازیکن به خاطر فحاشی ، اتفاقات عجیب و غریب دربی مازندران

دیدار روز گذشته نساجی قائمشهر و نساجی در حالی برگزار شد که اتفاقات عجیبی قبل و بعد از آخر این دیدار رخ داد.

از کتک‌خوردن راننده اتوبوس تا تعویض پست بازیکن به خاطر فحاشی ، اتفاقات عجیب و غریب دربی مازندران

وبسایت رسمی برنامه نود – دیدار روز گذشته نساجی قائمشهر و نساجی در حالی برگزار شد که اتفاقات عجیبی قبل و بعد از آخر این دیدار رخ داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اگرچه دیدار روز گذشته نساجی قائم شهر و خونه به خونه بابل خوشبختانه کشته نداشت ولی اتفاقات عجیب و غریبی در حاشیه دربی مازندران رخ داد که اگر به وسیله مسئولان شرکت لیگ و فدراسیون فوتبال پیگیری نشود مطمئنا تبعات تلخی را در آینده شاهد خواهیم بود.

اتفاقاتی که از قبل از برگزاری مسابقه رخ داد نشان از یک دربی جنجالی می داد و حواشی از آنجایی شروع شد که قرار بود تماشاگران تیم بابلی به ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر اجازه ورود نداشته باشند ولی شرکت لیگ از این اقدام جلوگیری کرد.

از کتک‌خوردن راننده اتوبوس تا تعویض پست بازیکن به خاطر فحاشی ، اتفاقات عجیب و غریب دربی مازندران

در نشست هماهنگی قبل از مسابقه اعلام شد که اتوبوس تیم فوتبال خونه به خونه بابل تا قائم شهر با اسکورت به ورزشگاه شهید وطنی وارد شود ولی ظاهرا این اسکورت تنها تا ورودی شهر قائم شهر اتفاق افتاده و اتوبوس تیم خونه به خونه به هنگام ورود به ورزشگاه با پرسشها عجیب و غریبی روبرو شد.

نکته عجیب تر اینجا بود که تماشاگران تیم نساجی در پشت نیمکت خونه به خونه مستقر بودند که البته این کار خلاف قوانین است و ظاهرا از همان جا فحاشی ها شروع و به سمت نیمکت تیم میهمان سنگ پراکنی صورت گرفت. در این دیدار جواد نکونام از رمضانی به عنوان دفاع چپ استفاده کرد که فحاشی به این بازیکن به حدی بود که باعث شد در نهایت سرمربی خونه به خونه این بازیکن را به دفاع راست ببرد که وی در همان منطقه از زمین مصدوم شد و در نهایت از بازی بیرون رفت! البته خوشبختانه درگیری های فیزیکی در استادیوم به حدی زیاد نشد که در روند جریان مسابقه تاثیرگذار باشد ولی بعد از آخر بازی اتفاقات تلخی در شهر قائم شهر رخ داد که فیلم تمامی این اتفاقات به وسیله شرکت لیگ به ثبت رسیده و حتی سعید فتاحی نیز گزارشی کامل از این اتفاقات تهیه کرده است.

یک اتفاق نادر دیگر بعد از آخر مسابقه اینجا بود که تماشاگران نساجی بعد از آخر مسابقه با راننده اتوبوس تیم فوتبال خونه به خونه بابل درگیر شده است و در خیابان سنگ پرانی بین هواداران دو تیم شکل گرفت تا جایی که اتوبوس حامل اعضای تیم میهمان به جای بابل سر از شهر بابل درآورد و در ترافیک و درگیری مجبور شد مسیر خود را عوض کند.

تصاویر ثبت شده است در شهر قائم شهر و اطراف آن بعد از آخر مسابقه نشان می دهد درگیری ها به حدی بود که سر و دست های زیادی با سنگ های عجیب وغریب شکسته شد و حتی در این ارتباط جواد نکونام بعد از آخر بازی با سعید فتاحی و حیدر بهاروند مدیر شرکت لیگ تماس گرفت و به آنها اعلام کرد اگر چنین شرایطی در ورزشگاه ها وجود داشته باشد و اگر به اتفاقات دربی مازندران پیگیری نشود مطمئن باشید بازی برگشت در شهر بابل تلفات جانی خواهد داشت!

دیدار روز گذشته نساجی قائمشهر و نساجی در حالی برگزار شد که اتفاقات عجیبی قبل و بعد از آخر این دیدار رخ داد.

قرار است مسئولان شرکت لیگ در این ارتباط تصمیم گیری مورد نیاز را انجام داده و به زودی راجع به دربی مازندران و حواشی آن اطلاعیه ای را صادر کنند.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: تیم نساجی | ورزشگاه | مازندران | مسابقه | فوتبال | بازیکن | اتوبوس | نیمکت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو