حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شکست در جام حذفی را باید در ۳ دیدار آینده‌مان جبران کنیم / کرانچار

شکست در جام حذفی را باید در ۳ دیدار آینده‌مان جبران کنیم / کرانچار

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم در سه بازی مهم آینده پیروز شویم و شکست در جام حذفی را جبران کنیم.

شکست در جام حذفی را باید در ۳ دیدار آینده‌مان جبران کنیم / کرانچار

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم در سه بازی مهم آینده پیروز شویم و شکست در جام حذفی را جبران کنیم.

عبارات مهم : سرمربی تیم – بازیکنان
به گزارش وبسایت نود ، زلاتکو کرانچار بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان و از بین بردن از مسابقه های جام حذفی اظهار داشت: جهت چنین مسابقه ای نمی دانم چه چیزی باید بگویم. ما بر حریف مسلط بودیم و شانس های بسیاری را ایجاد کردیم. این را نباید پنهان کرد که قطع برق ورزشگاه به ضرر ما بود و جایی که مسابقه را در دست داشتیم قطع برق باعث شکستن حملات مان شد.

وی در ادامه افزود: کسب این نتیجه و از بین بردن از جام حذفی باعث خراب شدن جو اطراف تیم می شود، ولی امیدوارم در سه بازی مهم آینده پیروز شویم و این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا جوسازی تیم حریف که گفته بودند از این مسابقه ها انصراف می دهد، تأثیری در ذهن بازیکنانش مبنی بر از پیش باخته بودن حریف داشته است یا نه، گفت: از یک هفته قبل و زمانی که این اخبار منتشر می شد، به بازیکنان هشدار می دادم. به غیر از این، صحبت های بنده نیز این مسئله را نشان می داد و بازیکنان ما از نظر انگیزه هیچ چیزی کم نداشتند. ما باید مهاجمان خود را آنالیز کرده و به آنها جهت گل نزدن ارزش هشدار  بدهیم. باید کیفیت مهاجمان مان را بالا ببریم تا دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

 

۲۰۲۰

شکست در جام حذفی را باید در ۳ دیدار آینده‌مان جبران کنیم / کرانچار

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | بازیکنان | مسابقه | فوتبال | سپاهان | داخلی | سپاهان | زلاتکو کرانچار

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو