یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تکذیب خبر قطع همکاری فدراسیون فوتبال سوریه با کشور عزیزمان ایران به علت حجاب و میزبانی!

تکذیب خبر قطع همکاری فدراسیون فوتبال سوریه با کشور عزیزمان ایران به علت حجاب و میزبانی!

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران میزبانی عراق و افغانستان را برعهده داشت و اصلا از اول هم قرار نبود که سوریه در پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان بازی پلی آف برابر استرالیا باشد.

تکذیب خبر قطع همکاری فدراسیون فوتبال سوریه با کشور عزیزمان ایران به علت حجاب و میزبانی!

وب سایت رسمی برنامه نود- صبحگاه امروز یکی از روزنامه های سیاسی صبح تهران، خبر داده بود که فدراسیون فوتبال سوریه همکاری اش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را قطع کرده است.

به گزارش سایت برنامه نود، در این خبر آمده بود که فدراسیون فوتبال سوریه به علت عدم میل به به تبعیت قوانین حجاب در ورزشگاه آزادی همکاری خود را با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران قطع کرده است و حتی دیگر نمی خواهد در پایتخت کشور عزیزمان ایران از استرالیا میزبانی کند.

حمیرا اسدی مدیر دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال به سایت نود گفت: از شنیدن این خبر تعجب کردم. درست است در سالهای گذشته کشور عزیزمان ایران میزبانی از تیم های ملی سوریه را در رقابتهای رسمی رده های سنی پایه و بزرگسالان بر عهده می گرفت ولی در رقابتهای مقدماتی جام جهانی روسیه، فدراسیون فوتبال سوریه، کشور عزیزمان ایران را به عنوان میزبان معرفی نکرده بود و حتی برابر کشور عزیزمان ایران در مالزی میزبان بود. فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران میزبانی عراق و افغانستان را برعهده داشت و اصلا از اول هم قرار نبود که سوریه در پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان بازی پلی آف برابر استرالیا باشد.

تکذیب خبر قطع همکاری فدراسیون فوتبال سوریه با کشور عزیزمان ایران به علت حجاب و میزبانی!

اسدی ادامه داد: راجع به بحث حجاب هم تعجب می کنم. قوانین داخلی کشور ما باید اجرا شود و دیگر بالا از زن موگرینی که نداریم. ایشان به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و با حجاب در اماکن متفاوت مربوط به جلسات حاضر شد. اتفاقا تماشاگران زن سوری در پایتخت کشور عزیزمان ایران مرتکب بی قانونی شدند و قانون کشور عزیزمان ایران را راجع به حجاب زیرپا گذاشتند. ضمن اینکه من فکر نمی کنم که اصلا فدراسیون فوتبال سوریه به دنبال چنین کاری باشد ولی مطمئنا این کار را نخواهد کرد. در این چند روز هم ما شکایت و نامه ای از فدراسیون فوتبال سوریه ندیده ایم و این خبر کاملا کذب و نادرست هست. راجع به میزبان بازی پلی آف سوریه برابر استرالیا هم خود کنفدراسیون فوتبال آسیا به موقع خبررسانی خواهد کرد.

واژه های کلیدی: کنفدراسیون آسیا | استرالیا | بین الملل | قانونی | فوتبال | برنامه | سوریه | ایران | همکاری | میزبان | قوانین

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو