دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » طوفان ایرما تقاضای نفت آمریکا را ۹۰۰ هزار بشکه در روز کم کردن می‌دهد

طوفان ایرما تقاضای نفت آمریکا را ۹۰۰ هزار بشکه در روز کم کردن می‌دهد

بانک گلدمن ساچ آمریکا اعلام کرد: طوفان هاروی و ایرما منجر به کم کردن تقاضای ۹۰۰ هزار بشکه ای نفت در آمریکا می شود.

طوفان ایرما تقاضای نفت آمریکا را ۹۰۰ هزار بشکه در روز کم کردن می‌دهد

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،بانک گلدمن ساچ آمریکا در تازه ترین اظهار نظر خود در مورد تاثیر طوفان هاروی و ایرما بر روی بازار نفت آمریکا اعلام کرد، انتظار می رود تقاضای نفت در ایالات متحده در ماه جاری میلادی به دنبال این طوفان ها ۹۰۰ هزار بشکه در روز کم کردن پیدا کند.

گفته می شود طوفان ایرما فقط تاثیر منفی بر روی تقاضای نفت آمریکا می گذارد و نمی تواند فرآیند تولید نفت این کشور را تحت الشعاع خود قرار دهد.

گلدمن ساچ اعلام کرد، تاثیر منفی طوفان هاروی بر روی تقاضای نفت آمریکا زیاد از ایرما خواهد بود؛ ضمن اینکه تاثیر این دو طوفان بر روی برهم خوردن فرآیند تولید و کم کردن تقاضا می تواند در ماه آینده میلادی روند نزولی تقاضای نفت تا ۳۰۰ هزار بشکه در روز را به همراه داشته باشد.

طوفان ایرما تقاضای نفت آمریکا را ۹۰۰ هزار بشکه در روز کم کردن می‌دهد

مقامات این بانک آمریکایی اعلام کردند که طوفان های اخیر آمریکا بیشترین سیر کاهشی را بر روی تقاضای بنزین می گذارند و برآورد می شود که تقاضا جهت بنزین در ماه جاری میلادی ۱۵۰ هزار بشکه در روز تنزل پیدا کند.

دو هفته پیش طوفان هاروی ایالت تگزاس و لوئزیانا را در آمریکا در نوردید که منجر به تعطیلی بیش از یک پنجم ظرفیت پالایشگا های این ایالات شد و اکنون این پالایشگاه ها در حال بازگشایی هستند؛ ‌ ضمن اینکه همچنان ظرفیت تولید روزانه نفت ساحل خلیج آمریکا با بیش از یک میلیون بشکه که معادل ۱۱ درصد از مجموع تولید این منطقه و ۵.۸ درصد از تولید آمریکا هست، تعطیل می باشد.

انتهای پیام/

تقاضای نفت آمریکا کم کردن یافت

واژه های کلیدی: ایالات متحده | آمریکایی | میلادی | آمریکا | طوفان | بنزین | اخبار اقتصادی | طوفان هاروی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو