نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » واکنش بانک کشاورزی به خبر” طرح بخشودگی جرایم وام کشاورزان به جایی نرسید”

واکنش بانک کشاورزی به خبر” طرح بخشودگی جرایم وام کشاورزان به جایی نرسید”

بانک کشاورزی طی جوابیه ای راجع به خبر ” طرح بخشودگی جرایم وام کشاورزان به جایی نرسید” توضیحاتی داده است.

واکنش بانک کشاورزی به خبر" طرح بخشودگی جرایم وام کشاورزان به جایی نرسید"

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، بانک کشاورزی راجع به خبر ” طرح بخشودگی جرایم وام کشاورزان به جایی نرسید” توضیحاتی مطرح کرده که به شرح ذیل است: پیرو درج خبر مذکور در تاریخ ۱۰ شهریور ماه امسال به اطلاع می رساند؛ در اجرای ماده ۲ تبصره ۳۵ قانون اصلاح بودجه سال ۱۳۹۵ و بند (و) تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور، بانک کشاورزی عنوان بخشش سود و جرایم تسهیلات پرداختی تا مبلغ یک میلیارد ریال را در دستور کار خود قرار داده است.

بر اساس مفاد آیین نامه ابلاغی از سوی بانک مرکزی و دیگر دستورالعمل های مربوط، نسبت به تعیین تکلیف بخشودگی سود و وجه التزام تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال تا آخر سال ۱۳۹۵ اقدام شده است و در امسال نیز راجع به پرونده هایی تا مبلغ یکصد میلیون ریال و ۲۵۰ میلیون ریال اقدام مورد نیاز صورت گرفته هست. در همین حال، تعیین پرونده های تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال جزو دیگر کارها بانک کشاورزی در این زمینه به شمار می آید.

برخلاف بعضی از اظهارنظرها، تمامی این کارها بر اساس قوانین،مقررات و ضوابط ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران راجع به تمامی مشمولان طرح انجام شده است و این بانک از تفسیر یا عوض کردن در مفاد دستورالعمل اجتناب کرده است.

واکنش بانک کشاورزی به خبر” طرح بخشودگی جرایم وام کشاورزان به جایی نرسید”

ذکر این توصیه مهم است که براساس آخرین آمار و اطلاعات دریافت شده است از عملکرد شعب بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل یاد شده است تا تاریخ ۵/۶/۱۳۹۶ بیش از ۲۷۰ هزارنفر از بدهکاران مشمول طرح، از مزایای تبصره قانونی فوق در سراسر کشور بهره مند شده است اند به گونه ای که در بخشودگی سود و وجه التزام تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال حدود ۹۸ درصد از اعتبار ابلاغی جذب شده است است.

انتهای پیام/

بخشودگی جرایم وام بانکی بیش از ۲۷۰ هزارنفر تا تاریخ ۵ شهریورماه

واژه های کلیدی: کشاورزی | قانونی | تسهیلات | مرکزی | قانون | تاریخ | پرونده | میلیون

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو