افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » راجع به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تابع سیاست وزارت ورزش هستیم/ ورزشگاه امام‌رضا استادیومی منحصر به فرد است ، تاج

راجع به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تابع سیاست وزارت ورزش هستیم/ ورزشگاه امام‌رضا استادیومی منحصر به فرد است ، تاج

وبسایت رسمی برنامه نود – در مورد بحث وجود بانوان سیاست اداره ورزش جوانان هست. به گزارش وبسایت نود ، مهدی تاج در حاشیه مراسم افتتاح ورزشگاه

راجع به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تابع سیاست وزارت ورزش هستیم/ ورزشگاه امام‌رضا استادیومی منحصر به فرد است ، تاج

وبسایت رسمی برنامه نود – در مورد بحث وجود بانوان سیاست اداره ورزش جوانان است.

عبارات مهم : ورزشگاه – مسابقه
به گزارش وبسایت نود ، مهدی تاج در حاشیه مراسم افتتاح ورزشگاه امام رضا (ع) در جمع خبرنگاران گفت: این بازی جهت افتتاحیه ورزشگاه است و یک بازی هم بر اساس تفاهمنامه در عراق جهت افتتاح ورزشگاه کربلا برگزار می شود.

وی افزود: باید از آقای قره و جواهری جهت ساخت این ورزشگاه تقدیر کنم آنها زحمت زیادی کشیدند. از آستان قدس هم تقدیر می کنیم یک ورزشگاه وارد فضای کشور شده است است این ورزشگاه بسیار خوب و در وسط شهر است که مردم می توانند با هزینه کم خود را به استادیوم برسانند. ورزشگاه ها معمولاً در بیرون شهر ساخته می شوند و حمل ونقل در آنجا سخت است مثلاً ورزشگاه ثامن فاصله زیادی با شهر دارد. مشتری های فوتبال معمولاً جوان ها و افراد کم بضاعت هستند به همین علت مکان این ورزشگاه می تواند به هواداران کمک کند. همه نشاط فوتبال به هواداران است و داشتن چنین ورزشگاه هایی که از زیباترین مجموعه های موجود در آسیا است می توانیم استفاده های زیادی کنیم شاید این ورزشگاه از کامل ترین و زیباترین ورزشگاه های فعلی آسیا باشد. جا دارد به مردم و خبرنگاران مشهدی که در جهت ساخت این ورزشگاه با انتقادات خود کمک کرده اند تبریک بگویم.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه آیا فوتبال کشور عزیزمان ایران پتانسیل داشتن چند نمونه دیگر از این ورزشگاه ها را دارد و در دیدارهای ملی از آن استفاده کرد، خاطرنشان کرد: آیا باید بگویم نه، ما کشور اول آسیا هستیم و این ظرفیت را داریم. بحث حضور ما به عنوان تیم اول آسیا لابی نبوده بلکه الان در همه زمینه ها بهتر هستیم. روز گذشته در کمیته مسابقه های فیفا بودم و در حدود ۱۵، ۱۶ دستور جلسه مهم داشتیم. ما جزو کشورهایی هستیم و تمامی تیم های ما راهی جام جهانی شده است است در مورد تیم ملی نوجوانان بحث شد که در آن در مورد مسابقه های بحرین بحث شد که ما در جوانان حضور داشتیم. در رابطه با فوتبال بزرگان و … هم این شرایط وجود داشت همه آنها یک امتیاز است آیا ما نباید ورزشگاه های مجهز بیشتری نداشته باشیم. ما توانایی عالی ترین ها را در دنیا داریم، کشور ما در امور ایثارگری ها جزو پرافتخارترین ها است و هر جنگی در چندین سال اخیر انجام شده است یک تکه از کشور جدا شده است است ولی در این هشت سال اجازه جدایی یک وجب از خاک کشور عزیزمان ایران را نداده ایم. همه مردم دنیا خیانت و خباثت صدام را شناختند و فهمیدند او جنگ را شروع کرده هست، از هر لحاظ توانایی عالی ترین ها را داریم. ورزشگاه فولاد در اهواز هم کیفیت بسیار خوبی دارد که به این مجموعه اضافه خواهد شد. ورزشگاه امام رضا (ع) یک خصوصیت منحصر به فرد دارد.

تاج در رابطه با اینکه آیا احتمال دارد تیم ملی در این مکان به میدان برود تصریح کرد: تیم ملی ۷، ۸ بازی دوستانه در پیش دارد که ما برنامه مان را با کارلوس کی روش مشخص کردیم، عنوان ما دیگر بحث اثربخشی نیست بلکه جهت جام جهانی آماده می شویم. همه نیت و نشانه ما روسیه هست، دو بازی دوستانه در روسیه داریم و به مصاف توگو و روسیه می رویم.

وی گفت: مدیرعامل آستان قدس طی صحبتی که انجام داده اعلام کرد که توانایی در اختیار گذاشتن این مجموعه جهت بازی های تیم ملی را دارند. باید با کارلوس کی روش هم صحبت کنیم شاید بازی های دوستانه ای که آینده نگری کرده ایم را بتوانیم اینجا برگزار کنیم ولی می خواهم اینکه بخواهم قطعی بگویم تیمی را جهت حضور در ورزشگاه امام رضا دعوت کرده ایم پاسخ منفی است ما فعلاً دو بازی دوستانه را قبول کردیم که در نوع خود بسیار خوب هست. مابقی کشورها از ما جلوتر نیستند.

تاج در رابطه با بحث ورود بانوان به ورزشگاه عنوان کرد: فدراسیون در مورد این ورزشگاه و ورود بانوان هیچ اظهارنظری نکرده هست. از برادران هم پرسش کردم و او هم گفت چنین اظهارنظری نداشته هست. در مورد بحث وجود بانوان سیاست اداره ورزش جوانان هست.

تاج در ادامه تأکید کرد: ما چنین سیاستی نداریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با اخذ حضورش در فیفا عنوان کرد: مهمترین کمیته فیفا کمیته مسابقه های است اعضای این کمیته متفاوت هستند در آنجا در مورد همه چیز جایزه، جام جهانی و … صحبت کردیم. من عضو فیفا هستم و در این جلسه فقط صحبت کشور عزیزمان ایران نیست. من یکی از ۱۲ عضو هستم، من آنجا پیشنهادی در رابطه با بحث بین قاره ای فوتسال مطرح کردم، آنجا اوضاع به این شکل نیست، مثل جلسات ما هر کسی چیزی به ذهنش رسید مطرح کند. صورتجلسات از قبل مشخص شده است است هنگامی که پرسشها به رأی گذاشته می شود ۳۰ ثانیه وقت بله یا خیر گفتن داریم. معمولاً همه چیز هم به تجهیز می رسد و در بحث پیشنهادات عنوان بین قاره ای را مطرح کردند که مدیر جلسه که مدیر یوفا است این مسأله را پذیرفت و اعلام کرد این عنوان را در جلسه آتی مطرح می کند و مسأله را به رأی می گذارند.

 

 

راجع به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تابع سیاست وزارت ورزش هستیم/ ورزشگاه امام‌رضا استادیومی منحصر به فرد است ، تاج

 

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: ورزشگاه | مسابقه | فوتبال | روسیه | ایران | مجموعه | داخلی | فدراسیون فوتبال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو