قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جهت ورود بانوان به ورزشگاه خواهان امکاناتی هستیم/ باید ارزش بانوان ایرانی حفظ شود ، تاج

جهت ورود بانوان به ورزشگاه خواهان امکاناتی هستیم/ باید ارزش بانوان ایرانی حفظ شود ، تاج

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیر فدراسیون فوتبال کشورمان گفت:ما راجع به ورود بانوان به ورزشگاه خواهان امکاناتی هستیم تا خدشه‌ای به نام بانوان ایرانی وارد نشود.

جهت ورود بانوان به ورزشگاه خواهان امکاناتی هستیم/ باید ارزش بانوان ایرانی حفظ شود ، تاج

وبسایت رسمی برنامه نود –  رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت:ما راجع به ورود بانوان به ورزشگاه خواهان امکاناتی هستیم تا خدشه ای به نام بانوان ایرانی وارد نشود.

عبارات مهم : استادیوم – ورزشگاه
به گزارش وبسایت نود ، مهدی تاج در خصوص اینکه گفته می شود نقل قولی از سوی او انجام شده است مبنی بر اینکه بانوان به استادیوم امام رضا (ع) نیایند گفت: همه ما به مشهد آمده ایم تا پروژه بزرگ ملی را افتتاح کنیم. به نوعی خود ما میهمان مردم مشهد هستیم. باید توصیه ای را بگویم و آن اینکه هیچ نقل قولی مبنی بر اینکه بانوان را به ورزشگاه راه ندهند نداشته ام. بنده اعتقاد دارم که در هر شرایطی باید ارزش و جایگاه بانوان عزیز کشورمان رعایت شود.

وی در پاسخ به این پرسش که تصویر العمل نهایی شما نسبت به این عنوان چیست تصریح کرد: سیاست ما همان سیاستی است که وزارت ورزش و جوانان اتخاذ کرده هست. ما هم همانند وزیر ورزش معتقدیم که باید همه امکانات سخت افزادی و نرم افزاری در ورزشگاه ها فراهم شود تا بتوانیم از حضور بانوان در استادیوم ها بهره مند شویم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تلاش کرده ایم که در فوتبال کشور تبعیضی قائل نشویم و در حوزه فوتبال بارها شاهد بوده ایم که بانوان ورزشکار ما با حجاب اسلامی معرف کشور عزیزمان ایران در دنیا بوده اند. جایی که منزلت و جایگاه بانوان ایرانی حفظ شود هیچ تضادی جهت ورود بانوان وجود نخواهد داشت. ما راجع به ورود بانوان به ورزشگاه خواهان امکاناتی هستیم تا خدشه ای به نام بانوان ایرانی وارد نشود.

 

 

جهت ورود بانوان به ورزشگاه خواهان امکاناتی هستیم/ باید ارزش بانوان ایرانی حفظ شود ، تاج

۲۹۲۹

واژه های کلیدی: استادیوم | ورزشگاه | فوتبال | ایرانی | افزاری | امکانات | ایران | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو