به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » باید به فیگورهای علی منصوری در فوتبالمان عادت کنیم / خسروی

باید به فیگورهای علی منصوری در فوتبالمان عادت کنیم / خسروی

وبسایت رسمی برنامه نود – داور سابق فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: باید به فیگورهای علی منصوری در کنار زمین عادت کنیم، او خیلی تحت فشار هست.

باید به فیگورهای علی منصوری در فوتبالمان عادت کنیم / خسروی

وبسایت رسمی برنامه نود –  داور سابق فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: باید به فیگورهای علی منصوری در کنار زمین عادت کنیم، او خیلی تحت فشار است.

عبارات مهم : علیرضا منصوریان – استقلال
به گزارش وبسایت نود ، علی خسروی درمورد حرکت علیرضا منصوریان در آخر بازی با پار س جنوبی و اینکه او به سمت داور رفت و ظاهراً چیزی در گوش داور گفت، اظهار داشت: من با اشکان خورشیدی صحبت کردم، منصوریان هیچ چیز خاصی در گوش داور مسابقه نگفته، ولی به شدت از باخت ناراحت بوده و به سمت داور رفته و او را محکم بغل کرده است و به داور خسته نباشید گفته.

وی افزود: شاید محکم بغل کردن داور به نوعی اعتراض به داور باشد، ولی این فیگورهای علی منصوری است و باید به این فیگورها و ژست ها عادت کنیم. منصوریان زیر فشار شدیدی واقع شده است است و ممکن است حرکات و رفتاری از خود نشان بدهد که دست خودش هم نباشد. مثلاً اگر اخم می کند شاید خوشحال باشد و هنگامی که می خندد شاید ناراحت.

خسروی با اشاره به عملکرد اشکان خورشیدی داور مسابقه عنوان کرد: داوری بازی استقلال و پارس جنوبی هیچ مشکلی نداشت و پنالتی و گل پارس جنوبی کاملاً سالم بود. بنابراین دلیلی هم جهت اعتراض به داور وجود نداشت، حتی از هر ۵۰ داور شاید فقط یکی بازیکن تیم پارس جنوبی را به خاطر تأخیر در پرتاب اوت با کارت زرد دوم جریمه و اخراج کند. 

 

 

باید به فیگورهای علی منصوری در فوتبالمان عادت کنیم / خسروی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | استقلال | منصوریان | مسابقه | اعتراض | استقلال | داخلی | علیرضا منصوریان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو