قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار سیاسی » رئیس هلال‌احمر عوض کردن می‌کند

رئیس هلال‌احمر عوض کردن می‌کند

یک عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر عوض کردن مدیر هلال احمر را قطعی خواند و گفت: هفته آینده دو گزینه جهت معرفی به مدیر جمهور جهت گزینش مدیر تازه هلال احمر تعیین می‌شوند.

رئیس هلال‌احمر عوض کردن می‌کند

رئیس هلال احمر عوض کردن می کند

یک عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر عوض کردن مدیر هلال احمر را قطعی خواند و گفت: هفته آینده دو گزینه جهت معرفی به مدیر جمهور جهت گزینش مدیر تازه هلال احمر تعیین می شوند.

به گزارش بیاکافه به نقل از ایسنا؛ علی نوبخت در تصویر العمل به طرح مباحثی در خصوص عوض کردن ضیائی مدیر هلال احمر و تصمیم شورای عالی جمعیت هلال احمر در این رابطه گفت: هفته گذشته جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر برگزار شد که در آن عنوان عوض کردن مدیر فعلی هلال احمر مطرح شد. بنا بر این شد که براساس اساسنامه این جمعیت در روز یکشنبه آینده ( دوم مهر ماه) جلسه ای جهت رای گیری جهت گزینش دو گزینه جهت معرفی به مدیر جمهور برگزار شود.

عبارات مهم : معرفی – جمعیت
وی راجع به چرایی عوض کردن مدیر فعلی جمعیت هلال احمر گفت: براساس اساسنامه جمعیت هلال احمر مدت خدمت مدیر این جمعیت چهار سال است که اساسنامه در خصوص خدمت کمتر از این میزان سکوت کرده هست. آقای ضیائی نیز حدود ۳ سال مدیر جمعیت هلال احمر بود که ایشان قرار است استعفاء دهد تا این جمعیت ورود پیدا کرده و مدیر جدیدی را گزینش کنند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص نحوه گزینش مدیر جمعیت هلال احمر گفت: براساس اساسنامه جمعیت هلال احمر بعد از استعفاء یا برکناری مدیر این جمعیت، افراد واجد شرایط براساس اطلاع رسانی انجام شده است و سابقه کاری ارزش در دبیرخانه شورای عالی جمعیت هلال احمر عضویت کرده و در جلسه مربوطه به ارائه توضیحاتی راجع به سوابق و توانایی هایشان می پردازند.

وی افزود: ۱۸ نفر عضو جمعیت هلال احمر هستند که از این تعداد ۱۶ نفر حق رای دارند، این افراد بعد از شنیدن برنامه های داوطلبان به گزینه های مورد نظرشان رای می دهند. در نهایت دو نفری که توانستند اکثریت آراء را به دست آورند به مدیر جمهور جهت گزینش یک نفر معرفی می شوند.

به گفته نوبخت داوطلبین تا روز سه شنبه هفته جاری وقت جهت اعلام آمادگی و عضویت دارند تا اعضای شورای عالی جمعیت هفته آینده در جلسه ای به تصمیم گیری نهایی بپردازند.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: معرفی | جمعیت |

دانلود
برچسب ها : ,

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو