آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » آیفون X تا سال ۲۰۱۸ عرضه نمی‌شود

آیفون X تا سال ۲۰۱۸ عرضه نمی‌شود

شرکت اپل به علت هزینه بالایی که تولید گوشی آیفون ایکس به همراه داشته هست، در سال ۲۰۱۷ آیفون ایکس را به صورت محدود عرضه خواهد کرد.

آیفون X تا سال 2018 عرضه نمی‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ اگر شما جزو آن دسته از کاربرانی هستید که قصد دارید گوشی تازه شرکت اپل یعنی آیفون X را خریداری کنید و هزینه کردن ۱۰۰۰ دلار ( حدود ۴ میلیون تومان ) جهت شما مشکلی محسوب نمی‌شود؛ باید بدانید که این گوشی در سال ۲۰۱۷ به تعداد بسیار محدودی عرضه می‌شود و اگر عجله ندارید باید تا عرضه مهم آن در سال ۲۰۱۸ صبر کنید.

گفتنی هست؛ پیش فروش این گوشی که تقریبا گرانقیمت‌ترین گوشی ساخته شده است به وسیله شرکت اپل تاکنون هست، در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ ( ۶ آذر ۱۳۹۶ ) شروع می‌شود. بر اساس صحبت های مینگ‌چی‌کو، افشاگر معروف محصولات اپل و انتشار آن به وسیله MacRumors، به دلایلی خاص عرضه این گوشی ممکن است در سال ۲۰۱۸ شروع شود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که به علت فناوری‌های بسیار خاص ای که در گوشی آیفون ایکس اپل به کار رفته، هزینه زیادی جهت ساخت آن صرف شده است هست، از اینرو، بارگیری آن به تعداد زیاد به وسیله شرکت اپل و انتقال عمده این گوشی به آمریکا و کشورهای اروپایی فعلا جهت اپل بسیار هزینه بردار هست. به همین علت ممکن است اپل تعداد بسیار محدودی از این گوشی را در سال ۲۰۱۷ عرضه کند و باقی آن به سال ۲۰۱۸ موکول شود.

آیفون X تا سال ۲۰۱۸ عرضه نمی‌شود

لازم به ذکر هست؛ گوشی آیفون ایکس اپل بر اساس اطلاعاتی که در مراسم رونمایی آن داده شد، در تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۰ شهریور) بارگیری، در تاریخ ۲۷ اکتبر( ۶ آذر ) پیش فروش و در تاریخ ۳ نوامبر ( ۱۲ آذر ) به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/

عرضه آیفون ایکس در سال ۲۰۱۷ به شکل محدود

واژه های کلیدی: گوشی آیفون | فناوری | آمریکا | تاریخ | فناوری | انتقال | اپل | عرضه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو