اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » منصوریان نتیجه نگیرد نمی‌تواند بماند/ رحمتی در اختیار سرمربی است نه هیات مدیره , افتخاری

منصوریان نتیجه نگیرد نمی‌تواند بماند/ رحمتی در اختیار سرمربی است نه هیات مدیره , افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: چند سال با منصوریان کار کرده‌ام و با اطمینان می‌گویم که او راستگو هست.

منصوریان نتیجه نگیرد نمی‌تواند بماند/ رحمتی در اختیار سرمربی است نه هیات مدیره , افتخاری

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل کلوب استقلال گفت: چند سال با منصوریان کار کرده ام و با اطمینان می گویم که او راستگو است.

به گزارش وب سایت نود، رضا افتخاری در مورد اوضاع علیرضا منصوریان جهت ادامه همکاری با استقلال اظهار داشت: ماندن یا رفتن او به خودش بستگی دارد. اگر نتیجه خوبی بگیرد می ماند و اگر هم نه خودش هم نمی تواند بماند.

وی در مورد اوضاع رحمتی عنوان کرد: آمدن یا رفتن رحمتی ارتباطی به هیات مدیره ندارد، مگر اینکه کار خلافی صورت گرفته باشد که هیات مدیره بخواهد ورود کند. مدیریت تیم با منصوریان است و او باید تشخیص دهد که جایگاه بازیکنان کجاست.

منصوریان نتیجه نگیرد نمی‌تواند بماند/ رحمتی در اختیار سرمربی است نه هیات مدیره , افتخاری

مدیرعامل استقلال گفت: با توجه به اینکه فردا بازی داریم همه صحبت هایمان باید در جهت حمایت از تیم و آرامش تیم باشد و وارد حاشیه نشویم. از بحث هایی که در برنامه ۹۰ مطرح شد، اصلا راضی نبودم و آنجا هم اعلام کردم که پرسشها خانوادگی است و نباید وارد آن شویم. این بحث ها باعث می شود فکر بازیکنان درگیر و از شرایط بازی خارج شوند.باید بماند و به موقع به آن پرداخته شود. هیچ مشکلی نیست و از کاه، کوه می سازند.

افتخاری با تاکید بر اینکه اعتقاد دارم پرسشها خانوادگی نباید بیرون گفته شود، گفت: چون مردم و هواداران در جریان این بحث ها نیستند. یک جمله از حرف های من زده می شود و بقیه اش می ماند. این باعث می شود که برداشت غلط صورت بگیرد. لزومی ندارد که این بحث ها گفته شود. ما در جلسه می نشینیم و در مورد صد چیز صحبت می شود و ممکن است یک مورد آن را تایید و تصویب کنیم. اگر بخواهیم همه موارد را باز کنیم درست نیست.

وی ادامه داد: استقلال یک خانواده هست؛ بازیکنان، هیات مدیره و کادرفنی همه یک تیم هستیم. اگر هم مسئله ای است باید درون تیم حل شود. الان تیم باید به فکر بازی ها و رضایت هواداران شود. اگر هیات مدیره نباید وارد پرسشها فنی شود، هواداران نیز نباید شوند. هوادار باید بداند مسئولان کلوب جهت حل پرسشها از آنها دلسوزتر هستند. بنابراین نباید دغدغه ای داشته باشند و باید وقت دهند تا کارها در یک فضای آرام انجام شود.

وی در مورد اینکه رحمتی باز می گردد، یا خیر گفت: اصلا نرفته بود که بخواهد بازگردد و اخراج نشده بود. برگشت رحمتی اصلا دست هیات مدیره نیست و در اختیار خود منصوریان هست. چند سال با منصوریان کار کرده ام و آدمی نیست که دروغ بگوید؛ راستگو و رک هست. به نظرم خیلی از صحبت هایی که از قول منصوریان منتشر می شود شاید جهت خود او نباشد. با اطمینان می گویم که او راستگو است.

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: چند سال با منصوریان کار کرده‌ام و با اطمینان می‌گویم که او راستگو هست.

مدیرعامل استقلال در مورد جلسه امروز گفت: این جلسه در مورد حق پخش تلویزیونی بود.

افتخاری در مورد حضور حسنی خو در جلسه هم گفت: حضور او هم جهت این بود که آمده بود داورزنی را ببیند.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | هواداران | استقلال | منصوریان | بازیکنان | افتخاری | استقلال | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو