در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » تلگرام ۶۰ درصد پهنای باند کشور را اشغال کرد

تلگرام ۶۰ درصد پهنای باند کشور را اشغال کرد

امیر خوراکیان امروز در دومین همایش فعالان اینترنت در سالن همایش های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران، گفت: انقلاب اسلامی ما دارای مراحل و تهدیدات خاص در هر

تلگرام ۶۰ درصد پهنای باند کشور را اشغال کرد

معاون مرکز اینترنت کشور از اشغال ۶۰ درصدی شبکه مجازی خبر رسان تلگرام خبر داد.

بیشترین تعداد عضو یک کانال تلگرامی ۳میلیون ۴۰۰ هزار نفر است

امیر خوراکیان امروز در دومین همایش فعالان اینترنت در سالن همایش های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران، گفت: انقلاب اسلامی ما دارای مراحل و تهدیدات خاص در هر زمانه بوده هست. وی افزود: در هر مرحله نوع تهدیدها و چالش های پیش روی انقلاب نیز متفاوت می شود و از جنگ سرد و سخت نظامی به سوی مقابله های نرم و منعطف پذیرتر حرکت می کنیم.
معاون محتوایی مرکز ملی اینترنت کشور با ذکر این مطلب که ۲۳ میلیون نفر در کشور مشغول فعالیت در بازی های رایانه ای هستند: متاسفانه تنها ۵ درصد این بازی ها بومی است.

عبارات مهم : اینترنت – اینترنتی
او گفت: همچنین بازی های رایانه ای در کشور عزیزمان ایران به سوی بازی های موبایلی در حرکت است و بالغ بر ۶۷ درصد بازی ها موجود در کشور بازی های موبایلی است.
خوراکیان با بیان این که بیش از ۶۰ درصد پهنای باند کشور به وسیله خبر رسان تلگرام اشغال شده است است تصریح کرد: این شبکه خبر رسان در حال حاضر نزدیک به ۴۰ میلیون کاربر دارد که ساعت ۲۲ تا یک شب بیشترین ساعت ترافیکی آن است.
معاون محتوایی مرکز ملی اینترنت کشور ادامه داد: ۵۸۰ هزار کانال در خبر رسان تلگرام در حال حاضر در کشور وجود دارد که در این بین ۱۶ کانال تلگرامی بالای یک میلیون نفر عضو دارد.
خوراکیان تصریح کرد: بیشترین تعداد عضو یک کانال تلگرامی ۳میلیون ۴۰۰ هزار نفر است و بیشترین بازید از یک خبر نیز در حال حاضر ۲۰ میلیون نفر است.
معاون محتوایی مرکز ملی اینترنت کشور تأکید کرد: سایت های همسریابی اینترنتی ۱۰۰ درصد دروغ و کلاه برداری مالی است و پلیس فتا به شدت با این گونه موارد برخورد می کند.

تلگرام ۶۰ درصد پهنای باند کشور را اشغال کرد

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: اینترنت | اینترنتی | رایانه | انقلاب | کانال | همایش | میلیون | تلگرام

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو