آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از کریمی دلخور نیستم و حرف‌هایش را به حساب جوانی و کم‌تجربگی او می‌گذارم / درخشان

از کریمی دلخور نیستم و حرف‌هایش را به حساب جوانی و کم‌تجربگی او می‌گذارم / درخشان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی پیشین تیم فوتبال نفت گفت: جهت علی کریمی آرزوی موفقیت می‌کنم و دلخوری از او ندارم، چون از او بزرگ‌تر هستم و این اختلافات را به حساب جوانی و کم‌تجربگی‌اش می‌گذارم.

از کریمی دلخور نیستم و حرف‌هایش را به حساب جوانی و کم‌تجربگی او می‌گذارم / درخشان

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی پیشین تیم فوتبال نفت گفت: جهت علی کریمی آرزوی موفقیت می کنم و دلخوری از او ندارم، چون از او بزرگ تر هستم و این اختلافات را به حساب جوانی و کم تجربگی اش می گذارم.

عبارات مهم : اختلافات اخیر – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، حمید درخشان در حاشیه مراسم خوش حالی تولد علی پروین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در مراسمی هستیم که تولد یکی از اسطوره های پرسپولیس است و من به او تبریک می گویم. ان شاالله که همه ما در مراسم خوش حالی تولد ۱۰۰ سالگی علی پروین حضور داشته باشیم و به او تبریک بگوییم. در این جمع صمیمت خاصی وجود دارد؛ جمعی که اهالی آن یا با هم همبازی بودند یا شاگردان علی پروین. این جمع ها باعث می شود که خاطرات زنده شود و یادآور دوران خوبی از پرسپولیس است که بدون پول باعث افتخار آفرینی می شده است هست؛ خیلی خوشحالم که در این جمع حضور دارم.

وی در خصوص اختلافاتی که بین اعضای تیم استقلال وجود دارد، گفت: این اختلافات است که آدم ها را از هم جدا می کند. نه کسی به کسی چیزی داده و نه کسی از کسی دیگر چیزی می خواهد. به نظر من باید حرمت های بزرگ تری و کوچک تری حفظ شود.

درخشان در خصوص حواشی برنامه ۹۰ که در خصوص اتفاقات اخیر کلوب استقلال بود، عنوان کرد: نباید رازها خانواده به بیرون فاش شود و این خیلی بد هست. در هر خانواده ای پرسشها و اختلاف سلیقه هایی وجود دارد، ولی باز شدن این مباحث در تریبونی که بینندگان زیادی دارد، صحیح  نیست. دلیلی ندارد هر اشتباهی را تابلو کنند و به نظرم باید پرسشها یک خانواده در درون همان خانواده حل شود و از همه مهمتر فوتبال باید حرمتش حفظ شود. کوچک تر ها باید حرمت بزرگ ترها را حفظ کنند. متاسفانه کوچک ترها فکر می کنند هیچ وقت بزرگ نمی شوند.

مربی پیشین تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص اختلافات اخیرش با علی کریمی گفت: من توقع دارم از کریمی که هنگامی که این صحبت ها را مطرح می کند، حرمت کوچک تر و بزرگ تری را هم نگه دارد. من اگر مشکلاتی در تیم نفت ایجاد کرده ام، او باید به بزرگی خودش این پرسشها را حل می کرد. من هم هنگامی که که تیم را تحویل گرفتم بعضی از بازیکنانی که در آن حضور داشتند به سیستم نمی خوردند و آنها را به همین علت کنار گذاشته ام. در نهایت جهت علی کریمی آرزوی موفقیت می کنم و دلخوری از او ندارم، چون من از او بزرگ تر هستم و این اختلافات را به حساب جوانی و کم تجربگی کریمی می گذارم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا اختلافاتش با مالکان تازه کلوب نفت حل شده است است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: فعلاً که خبری نیست و من منتظر بودم که در این خصوص اتفاقی رخ بدهد، ولی اگر تا هفته بعد هیچ اقدامی از سوی آنها انجام نشود، از طریق قانونی پیگیری خواهم کرد. من هیچگاه به مسئولین تازه نفت نگفته ام که توافق نمی کنم، ولی هنگامی که می بینم که آنها جلو نمی آیند، آیا من باید از حق و حقوق بگذرم؟ هنگامی که من هدایت این تیم را قبول کردم ، نفت داشت از بین می رفت و من در آن شرایط تیم را تحویل گرفتم و ۵ بازی هم انجام دادیم و امتیاز هم گرفتیم. حالا به علت اینکه فقط ۵ هفته در این تیم بوده ام، باید از حق و حقوقم بگذرم، آن هم در حالی که ۲، ۳ پیشنهاد دیگر را رد کرده بودم؟ هنگامی که آنها به فکر توافق نیستند، من هم چاره ای به جز این ندارم که از لحاظ قانونی اقدام کنم.

 

 

از کریمی دلخور نیستم و حرف‌هایش را به حساب جوانی و کم‌تجربگی او می‌گذارم / درخشان

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: اختلافات اخیر | پرسپولیس | علی کریمی | علی پروین | خانواده | استقلال | اختلافات | قانونی | فوتبال | توافق

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو