آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » الهلالِ ثروتمند، قوی‌‌تر شده است ولی ما پرسپولیسیم / انصاری

الهلالِ ثروتمند، قوی‌‌تر شده است ولی ما پرسپولیسیم / انصاری

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع ملی‌پوش پرسپولیس گفت: جهت سپاهان احترام زیادی قائلیم و اعتقاد دارم آنها در شرایط فعلی از هر لحظه خطرناک‌تر هستند.

الهلالِ ثروتمند، قوی‌‌تر شده است ولی ما پرسپولیسیم / انصاری

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: جهت سپاهان احترام زیادی قائلیم و اعتقاد دارم آنها در شرایط فعلی از هر لحظه خطرناک تر هستند.

به گزارش وبسایت نود ، پرسپولیس در هفته ششم لیگ به پیکان باخت تا بعضی اعتقاد داشته باشند بازیکنان این تیم همه فکر و ذهن ارزش را روی لیگ قهرمانان آسیا گذاشته اند ولی محمد انصاری در این مورد نظر دیگری دارد. انصاری در این باره و سایر پرسشها با خبرنگار تسنیم گفت وگو کرده است.

از تیم ملی و بازی کشور عزیزمان ایران و کره که نخستین بازی تو محسوب می شد شروع کنیم.
اجازه دهید در مورد تیم ملی در وقت خودش صحبت کنم. در حال حاضر در مورد پرسپولیس صحبت کنیم بهتر است.

الهلالِ ثروتمند، قوی‌‌تر شده است ولی ما پرسپولیسیم / انصاری

برابر پیکان بازی را با عملکرد نه چندان خوب واگذار کردید و نشان دادید تمام فکرتان معطوف به بازی با الهلال است!

عبارات مهم : محمد انصاری – پرسپولیس
نمی شود این طور قضاوت کرد. ما در ۳ جام شرکت داریم و در همه آنها هم مدعی هستیم. هر بازی هم که پیش رو داریم روی آن تمرکز می کنیم. متاسفانه گل سریع هنگام پیکان تاثیر منفی روی تیم گذاشت و در ادامه کار جهت مان سخت تر شد. ضمن اینکه از بازی دفاعی خوب حریف هم به سادگی نباید گذشت.

شاید پیکان تنها تیمی در لیگ بود که برابر شما از نظر بدنی کم نیاورد، این طور نیست؟
بازیکنان پیکان از نظر بدنی واقعا در شرایط خوبی هستند و برابر ما در ارائه بازی فیزیکی کاملا موفق بودند. شاید بتوان گفت نقطه قوت آنها قدرت فیزیکی بالای ارزش بود.

بازی فردا با سپاهان را چطور می بینی؟
سپاهان تیم ریشه دار و با شخصیتی است و هر لحظه جلوی پرسپولیس عالی ترین بازی خود را ارائه داده هست. آنها در هر شرایطی تیمی خطرناک و حریفی قابل احترام هستند و ما هرگز به جایگاه این تیم در جدول مسابقه ها توجه نمی کنیم. اعتقاد من این است که سپاهان هفته به هفته بهتر می شود و در جمع مدعیان قرار خواهد گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع ملی‌پوش پرسپولیس گفت: جهت سپاهان احترام زیادی قائلیم و اعتقاد دارم آنها در شرایط فعلی از هر لحظه خطرناک‌تر هستند.

حتما بیش از هر چیزی به الهلال فکر می کنید، غیر از این است؟
ما دو بازی خیلی سخت برابر الهلال پیش رو داریم و طبیعی است که این تیم را زیر نظر داشته باشیم. راه مشکل را طی کردیم تا به جمع ۴ تیم برتر آسیا رسیدیم و نشانه مان این است که از این مرحله هم به سلامت عبور کنیم. الهلال همگروه ما بود و افزایش هر دو تیم به مرحله نیمه نهایی نشان می دهد که چه گروه مشکل داشتیم. الریان و الوحده هم تیم هایی بودند که می توانستند الان جای ما باشند.

قرار گرفتن در گروه سخت این حُسن را جهت شما داشت که جهت این مرحله از بازی ها از هر نظر آماده تر و با تجربه تر شدید.
این طور هم می شود به قضیه نگاه کرد. حریفان بازی به بازی سخت تر شدند و مسلما الهلال نسبت به تیم مرحله مقدماتی نیرومند تر شده است است.

هنگامی که نتیجه بازی الهلال و العین را متوجه شدید، تعجب نکردید؟
کمتر کسی انتظار این نتیجه را داشت. الهلال نشان داد تیم با کیفیتی است و بی جهت تا این مرحله نیامده. آنها کلوب ثروتمندی هستند و هر سال با استخدام بازیکنان و مربیان گران قیمت در آسیا مدعی اند. با این حال ما هم پرسپولیس هستیم و هیچ ترسی از حریف خود نداریم.

چند درصد جهت تیمت شانس قهرمانی قائلی؟
ما بازی به بازی و مرحله به مرحله پیش می رویم و اگر خدا بخواهد از سد الهلال هم به سلامت عبور خواهیم کرد.

حسرت از دست دادن بازی رفت با الهلال را نمی خوری؟
مطمئنا هر بازیکنی دوست دارد در این شرایط سخت کنار تیمش باشد که متاسفانه من محرومم. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس کیفیت بالایی دارند و بارها پیش آمده که در نبود چند بازیکن هم توانسته ایم بازی خوبی ارائه دهیم. امیدوارم در امارات هم این اتفاق رخ دهد و به نتیجه مورد نیاز برسیم.

 

الهلالِ ثروتمند، قوی‌‌تر شده است ولی ما پرسپولیسیم / انصاری

 

 

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: محمد انصاری | پرسپولیس | بازیکنان | سلامت | سپاهان | پرسپولیس | داخلی | محمد انصاری

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو