هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

ترفندهای | پیشانی | طبیعی | آموزش | آرایش | آرایش صورت و زیبایی

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت 

شما می توانید جهت اینکه صورتتان را حجم دهید از ترفندهای آرایشی زیر بهره گیری کنید که به صورت تصویری برایتان حاضر شده است هست. حتماً جهت شما هم دیدنی است که بدانید چطور ستاره ها و مدل هایي که عکس هایشان روی جلد مجله و روزنامه ها منتشر شده, همه ي وقت خوشگل و جالب میباشند. احتمالاً صورت بدون آرایش آن ها آن قدر جذابیت نداشته باشد ولی با آرایش گویی از این جهت به آن رو خواهند شد.

اما آرایش آن ها چه فرقی با نوع آرایش ما دارد؟ انها به کمک آرایش میتوانند بینی ارزش را کوچک تر کنند, گونه هایي برآمده تر داشته باشند و به صورت خود زاویه دهند که این شیوه آرایش از هر شخصی بر نمی آید. ولی دلواپس نباشید لیکن با اموزش درست و کمی تمرین, شما هم میتوانید به کمک ترفندهای آرایشی جالب تر از همه ي وقت به نظر آیید. کافی است به نکاتی که در ادامه مقاله برایتان آورده ایم, توجه کنید.

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

۱٫ صورت تان را حاضر کنید

گذشته از شروع آرایش, نخستین کاری که شما باید انجام دهید حاضر کردن صورت تان هست. جهت این منظور ابتدا صورت تان را با کرمی نمناک کنید, سپس یک کرم پودر هم رنگ پوست تان و تا اندازه ای روشن به صورت تان بزنید. اگر صورت تان لکه هاي سیاهی دارد, از کانسیلر جهت مخفی کردن آن ها کمک بگیرید. در نهایت نیز میتوانید به کمک پنککی مات, آن را تثبیت کنید

ترفندهای | پیشانی | طبیعی | آموزش | آرایش | آرایش صورت و زیبایی

۲٫ به صورت تان حجم دهید

برای اینکه کرم پودری که به صورت تان زدید, از حالت یکنواخت درآید, باید با دو کرم پودر تیره تر و روشن تر به آن حجم دهید. در این صورت صورت شما نیز حالتی طبیعی تر به خود میگیرد. فقط توجه کنید که کرم پودرتان ۲ تا ۳ درجه تیره تر یا روشن تر از رنگ طبیعی پوست تان باشد.

۳٫ گونه هایتان را برجسته کنید

حال نوبت گونه هایتان هست. یک شت بردارید و رژ گونه را از گوش هایتان نخست کنید و تا اواسط گونه هایتان بکشید. سپس به کمک همان شت اطراف آن را محو کنید تا طبیعی جلوه کند

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

۴٫ پیشانی خود را کوتاه تر نشان دهید

از یک کرم پودر تیره بهره گیری کنید و قسمت بالای پیشانی تان را یک خط تیره بکشید. از کرم پودر روشن تر هم جهت قسمت بالای ابرو و تقریباً وسط پیشانی بهره گیری کنید. با اینکار پیشانی تان کوتاه تر و نیز زیباتر به نظر می آید و پافشاری بیشتری روی چشم هایتان میشود. فقط حواس تان باشد که هنگام محو کردن آن, شت را به سمت خارج صورت تان بکشید نه سمت داخل.

۵٫ فک تان را باریک تر کنید

ترفندهای | پیشانی | طبیعی | آموزش | آرایش | آرایش صورت و زیبایی

برای بار دیگر رژ گونه تان را بردارید و یک خط از قسمت پایین گونه هایتان بکشید و سپس آن را محو کنید. با اینکار نه تنها فک تان باریک تر به نظر آمده و صورت شما حجم بیشتری به خود میگیرد بلکه گونه هایتان نیز برآمده تر به نظر می رسد.

۶٫ بینی تان را باریک تر کنید

با یک شت باریک و کرم پودری تیره رنگ, دو خط موازی از دو طرف بینی تان بکشید و آن را در قسمت نوک بینی تان بهم بچسبانید بطوری که شکل U به خود بگیرد, سپس آن را محو کنید. با این روش بینی تان باریک تر به نظر خواهد رسید.اگر دوست دارید به چشم هایتان نیز حالت دهید, با همان کرم پودر یا سایه چشم تیره قسمت بالایی چشم تان را از وسط تا انتها بکشید تا حالت چشم تان کشیده تر شود.

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

۷٫ روی بینی تان را روشن کنید

به همان اندازه که تیره کردن قسمت هایي از صورت اهمیت دارد, روشن کردن بخش هاي دیگر آن نیز مهم هست. بعنوان مثال شما باید روی بینی و مابین ابروهایتان را با کرم پودری روشن بپوشانید فقط توجه کنید که این سایه روشن ها به خوبی با یکدیگر مخلوط شوند در غیر این صورت توس ذوق میزند.

۸٫ پوست تان را یکدست کنید

حال تمام آن چه شما بدان نیاز دارید یک شت تمییز است تا بتوانید سایه روشن هاي صورت تان را صاف و یکدست کنید. تنها چیزی که در این مرحله اهمیت دارد, حرکت شت است که باید مطابق با تصویر بالا باشد. با شت قسمت هایي از هایلایت هاي صورت تان راکه به خوبی با هم مخلوط نشده اند را بکشید و مطمئن شوید که آرایش تان طبیعی و یکدست هست.

۹٫ به صورت تان کمی درخشندگی دهید

اگر می خواهید صورت تان درخشش بیشتری داشته باشد, در بعضی از قسمت ها مثل وسط لب, بالای گونه, پشت چشم, داخل چشم و وسط بینی تان را درخشان کنید. گرچه این مرحله اختیاری است و کاملا بستگی به سلیقه خودتان دارد.

برای بانو هابی که سن بالاتری یا پلک هاي افتاده اي دارند, توصیه می کنیم که از سایه هاي درخشان چشم با رنگ سرد بهره گیری نکنند. در این شرایط هر قدر پلک ها مات تر باشند, صورت قشنگی بیشتری دارد لیکن زمانی که از سایه هاي درخشان بهره گیری می کنید, چروک هاي ریز خودشان را اکثر نشان میدهند.

۱۰٫ آرایش تان را تثبیت کنید

پس از آخر آرایش, از اسپری هاي تثبیت کننده بهره گیری کنید تا مطمئن شوید که آرایش تان در کل روز روی صورت تان باقی خواهد ماند.

روش آرایش جهت حجم دادن به صورت،برترین روش جهت آرایش صورت،اصول آرایش صورت،حجم دادن به صورت با آرایش

واژه های کلیدی: ترفندهای | پیشانی | طبیعی | آموزش | آرایش | آرایش صورت و زیبایی

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

آموزش کامل آرایش جهت حجم دادن به صورت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو