تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اجنبی‌ها در خدمت برانکو , سپاهان قربانی بعدی

اجنبی‌ها در خدمت برانکو , سپاهان قربانی بعدی

تا حالا هیچ تیم ایرانی با دروازه‌بان خارجی یا سرمربی غیرایرانی نتوانسته از پرسپولیسِ برانکو گل نخورد. در دیدار فردا، کرانچار و لی‌اولیویرا امیدوارند این طلسم را بشکنند.

اجنبی‌ها در خدمت برانکو , سپاهان قربانی بعدی

وبسایت رسمی برنامه نود – تا حالا هیچ تیم ایرانی با دروازه بان خارجی یا سرمربی غیرایرانی نتوانسته از پرسپولیسِ برانکو گل نخورد. در دیدار فردا، کرانچار و لی اولیویرا امیدوارند این طلسم را بشکنند.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس در ۷۲ دیداری که برانکو را در لیگ برتر روی نیمکت اش داشته، فقط در هشت مسابقه گل نزد. پرسپولیس در شش دیدار آخر فصل لیگ چهاردهم که برانکو آمده بود، در هر شش مسابقه گل زد. در لیگ پانزدهم هم در ۳۰ بازی، فقط در دیدار برگشت برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گل نزده بود. دیدار با نفت هم علیرضا منصوریان هدایت نفت را به عهده داشت که بیرانوند را درون دروازه قرار داده بود. 

در لیگ شانزدهم هم شش دروازه بان توانستند برابر مهاجمان پرسپولیس ایستادگی کنند و گلی نخورند؛ استقلال، تراکتورسازی، پیکان، نفت آبادان، سیاه جامگان، ذوب آهن. مهدی رحمتی دروازه بان استقلال در دربی بود که با هدایت منصوریان، استقلال گلی از پرسپولیس دریافت نکرد. محمدرضا اخباری همین نقش را در فصلی که قلعه نویی در تراکتورسازی بود ایفا کرد. مجید جلالی به کمک رحمان احمدی موفق شد که از پرسپولیس گلی نخورد. ناصر سالاری با هدایت فیروز کریمی و همامی هم در روزی که میثاقیان روی نیمکت سیاه جامگان نشسته بود توانستند برابر پرسپولیس دروازه ارزش را بسته نگه دارند. مهاجمان پرسپولیس در روزی که مجتبی حسینی هدایت ذوب آهن را به عهده داشت، برابر رشید مظاهری ناکام مانده بودند. در لیگ تازه هم تا این مقطع از فصل، فقط خبر نیازمند دروازه بان پیکان توانسته مهاجمان پرسپولیس را ناکام بگذارد که اتفاقا باز هم جلالی روی نیمکت پیکان نشسته. 

اجنبی‌ها در خدمت برانکو , سپاهان قربانی بعدی

یعنی از وقت حضور برانکو، هر هشت تیم ایرانی که از پرسپولیس گلی نخوردند، هم دروازه بان ارزش ایرانی بود و هم سرمربی شان. هنوز نه سرمربی خارجی توانسته راه گل نخوردن از پرسپولیس را یاد بگیرد و نه دروازه بانی غیرایرانی در لیگ برتر توانسته مهاجمان پرسپولیس را ناکام بگذارد. 

پرسپولیس فردا برابر سپاهانی قرار می گیرد که کرانچار کروات را روی نیمکت دارد و لی اولیویرای برزیلی دروازه بان شماره یک اش هست. اتفاقی که آمار نشان داده سپاهان در ثبت کلین شیت ناکام خواهند ماند. سپاهان در دیدار فردا بهتر است برای گل زدن تلاش کند. آن هم در فصلی که مهاجمان پرسپولیس در آمادگی خوبی به ثمر می برند. 

 

۱۴۰۰۱

تا حالا هیچ تیم ایرانی با دروازه‌بان خارجی یا سرمربی غیرایرانی نتوانسته از پرسپولیسِ برانکو گل نخورد. در دیدار فردا، کرانچار و لی‌اولیویرا امیدوارند این طلسم را بشکنند.

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | دروازه بان | پرسپولیس | استقلال | پرسپولیس | منصوریان | ایرانی | استقلال | نیمکت | سپاهان | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو