گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اعتراض سیاه‌جامگانی‌ها به نوع بازی ما طبیعی است/ بازی مشکل را بردیم ، همدانی

اعتراض سیاه‌جامگانی‌ها به نوع بازی ما طبیعی است/ بازی مشکل را بردیم ، همدانی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از اینکه روند رو به رشد تیم‌شان ادامه یافت، ابراز خرسندی کرد.

اعتراض سیاه‌جامگانی‌ها به نوع بازی ما طبیعی است/ بازی مشکل را بردیم ، همدانی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از اینکه روند رو به رشد تیم ارزش ادامه یافت، ابراز خرسندی کرد.

عبارات مهم : سیاه جامگان – بازیکنان
به گزارش وبسایت نود ، ستار همدانی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش در منزل سیاه جامگان اظهار داشت: خدا را شاکریم که روند روبه رشدمان ادامه پیدا کرد. سیاه جامگان تیم خیلی خوبی بود. از اینکه توانستیم این بازی را ببریم خوشحالم. می دانستیم بازی مشکل در پیش داریم. دیروز هم در نشست خبری پیش از بازی گفتم که سیاه جامگان تیم جنگنده و خوبی دارد. گفته بودم که اگر بتوانیم میانه میدان را از آن خودمان کنیم، برنده می شویم. گسترش فولاد بازی مشکل را برد. ما به خوبی توانستیم ارتباط بین خط هافبک و خط حمله آنها را قطع کنیم. به هر حال خدا را شاکریم که روند روبه رشدمان ادامه پیدا کرد. سیاه جامگان هم تیم خیلی خوبی بود.

وی در تصویر العمل به طرح این عنوان که بازیکنان تیم گسترش فولاد وقت زیادی تلف می کردند، گفت: ما با توجه به اینکه گل زدیم، همه تلاش مان این بود که از این گل محافظت کنیم. توقف زیاد بازی هم یک امر طبیعی بود، چون تراکم بازیکنان و فشاری که روی آنها وجود داشت، باعث مصدومیت ارزش می شد. من دست فرزند ها را می بوسم که تحت فشار توانستند تیم خوب سیاه جامگان را که خیلی خوب به ما فشار می آورد، شکست دهند.

مربی تیم گسترش فولاد به تمجید از تیم سیاه جامگان پرداخت و تصریح کرد: به سیاه جامگان هم تبریک می گویم. آنها تیم خیلی خوبی هستند و قبلاً هم این را نشان دادند. خیلی سخت است که برابر تیم هایی مثل پرسپولیس و تراکتورسازی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و تبریز یک تیم بتواند امتیاز بگیرد، ولی شاگردان آقای میثاقیان این کار را کردند. ما هم می دانستیم که آنها از نظر فنی در منزل مشکلاتی دارند و نمی توانند آنچه مدنظرشان است را اجرا کنند، ولی در خارج از منزل خوب نتیجه می گیرند. ما از این پرسشها استفاده کردیم به پیروزی رسیدیم. طبیعی است که سیاه جامگانی ها هم اعتراض داشته باشند. شرایط بازی جوری پیش می رفت که فشار روی بازیکنان مان بود و دوستان به همین خاطر فکر کردند که ما وقت کشی می کنیم. به خاطر تحت فشار بودن و درگیری های به وجود آمده، بازیکنان ما دچار مصدومیت می شدند، ولی شما دیدید که ما به وقت های تلف شده است هم اعتراض نکردیم. خالقی فر امکان ندارد خودش را به مصدومیت بزند. به هر حال این فوتبال است و بعضی وقت ها امکان دارد که فشارها روی شما باشد.

همدانی در تصویر العمل به سؤال خبرنگاری که به او گفت: «گسترش فولاد با این پیروزی از بحران خارج شد»، یادآور شد: نه، این بحران نیست. ۸۰ درصد شاکله تیم ما از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان عوض کردن کرده اند و کمی وقت مورد نیاز است تا مربی تفکرات خودش را پیاده کند. در هفته های نخست، شرایط جدول به گونه ای پیش می رود که شما یک هفته می بری، پنج رده می پری بالا و یا برعکس. باید شرایط را بهتر کنیم و به وحدت تاکتیکی برسیم.

وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگاری که از او پرسید: «آیا اخراج اعضای کادر پزشکی تان از کنار زمین درست بود یا خیر»، گفت: بله. البته من صراحتاً می گویم که آنها به درستی اخراج شدند. داور به دکتر ما گفت که وارد زمین نشو، ولی او بدون اجازه داور به زمین رفت. فکر می کنم آنها داور به درستی تصمیم گرفت.

مربی تیم گسترش فولاد با اشاره به درگیری که بین کادر فنی سیاه جامگان و کادر پزشکی این تیم رخ داد، خاطرنشان کرد: من از دور متوجه شدم و هنگامی که فهمیدم درگیری شده است که تمام شد بود. در هر حال اگر چنین چیزی شده است از کادر فنی سیاه جامگان عذرخواهی می کنم. فکر می کنم که عباس آقا (دهقانی) بود که او دوست ماست. امیدوارم به بزرگی خودشان ببخشند.

 

 

اعتراض سیاه‌جامگانی‌ها به نوع بازی ما طبیعی است/ بازی مشکل را بردیم ، همدانی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: سیاه جامگان | بازیکنان | پیروزی | اعتراض | مصدومیت | طبیعی | تصویر | تبریز

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو