کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » رشد معاملات مسکن طی دو ماه گذشته ، مسیر تولید مسکن استیجاری باید هموار شود

رشد معاملات مسکن طی دو ماه گذشته ، مسیر تولید مسکن استیجاری باید هموار شود

رییس اتحادیه مشاوران املاک کشوری گفت: مسیر تولید مسکن استیجاری باید از سوی دولت هموار شود تازمینه رونق جهت این بازار فراهم آید.

رشد معاملات مسکن طی دو ماه گذشته ، مسیر تولید مسکن استیجاری باید هموار شود

حسام عقبایی رییس اتحادیه مشاوران املاک کشوری در گفتگو با خبرنگار مسکن گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با بیان اینکه اکنون قیمت اجاره بین ۷ تا ۱۰ درصد زیاد کردن یافته، گفت:مستاجران قدرت پرداخت اجاره بیش از ۱۰ درصد را ندارند.

عقبایی اظهار کرد: دولت دوازدهم باید تعدیل در حوزه عرضه و تقاضای بازار مسکن را در دستور کار خود قرار دهد تا به رونق به این بازار برسد.

وی در ادامه بیان کرد: باتوجه به تعدیل کابینه اقتصادی و از سوی دیگر عوض کردن سیاست‌های پولی وبانکی زمینه‌های رونق در بازار مسکن دیده شده است است.

رشد معاملات مسکن طی دو ماه گذشته ، مسیر تولید مسکن استیجاری باید هموار شود

عقبایی با بیان اینکه دولت باید مسیر تولید مسکن استیجاری را هموار کند، افزود: با اجرای طرح مسکن استیجاری توازن بیشتری در عرضه و تقاضای مسکن ایجاد و این خود نقش موثری در اصلاح این بازار دارد.

رییس اتحادیه مشاوران املاک کشوری به زیاد کردن تعداد قرارداد‌ها در مرداد وشهریور ماه اشاره کرد و گفت: آمار‌ها نشان می‌دهد که در دو ماه گذشته میزان مراجعات مردمی جهت اجاره ،خرید وفروش زیاد کردن داشته و این خود نشان دهنده زمینه‌های رونق در این بازار است.

انتهای پیام/

رونق بازار مسکن در گرو عوض کردن سیاست های پولی وبانکی

واژه های کلیدی: اقتصادی | سیاست | بازار | اجاره | مسکن استیجاری | ساخت وساز | سیاست پولی وبانکی | قرارداد مسکن

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو