گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » طارمی رسما بازی پرسپولیس با الهلال را از دست داد

طارمی رسما بازی پرسپولیس با الهلال را از دست داد

وبسایت رسمی برنامه نود – کلوب پرسپولیس در آستانه بازی حساس برابر الهلال دچار شوک سنگینی شده است هست.

طارمی رسما بازی پرسپولیس با الهلال را از دست داد

وبسایت رسمی برنامه نود – کلوب پرسپولیس در آستانه بازی حساس برابر الهلال دچار شوک سنگینی شده است است.

عبارات مهم : تراکتورسازی – مهدی طارمی
به گزارش وبسایت نود، ماجرای مهدی طارمی، محرومیت ۴ ماهه وی و محرومیت نقل و انتقالاتی پرپسولیس بسیار جدی تر از آن است که به نظر می رسد.

مهاجم ملی پوش و گلزن پرسپولیس بعد از فسخ یک طرفه قرارداد با ریزه اسپور و بازگشت به پرسپولیس با شکایت این کلوب به فیفا مواجه شد و طی حکمی که روز گذشته ابلاغ شده، ۴ ماه از هر گونه بازی رسمی محروم خواهد بود. طارمی در کنار این محرومیت، مبلغ ۷۸۹۵۰۰ یورو که حدودا معادل سه میلیارد و دویست میلیون تومان است جریمه شده است که این مبلغ بایستی ظرف ۳۰ روز آینده به کلوب ترکیه ای پرداخت شود. طبق حکم منتشر شده، کلوب پرسپولیس نیز در این جریمه سهیم است ولی مشخص نشده چه میزان از جریمه بر عهده پرسپولیس و چه میزان بر عهده طارمی هست.

مهدی طارمی ۴ ماه از وقت ابلاغ این حکم (۳۱ شهریور) از هر گونه بازی رسمی محروم است و این به معنای از دست دادن بازی رفت و برگشت پرسپولیس برابر الهلال، فینال لیگ قهرمانان در صورت افزایش پرسپولیس به این مرحله و دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد بود و در کنار آن طارمی شانس حضور در بازی های ملی رسمی را نیز نخواهد داشت.

باشگاه پرسپولیس نیز از دو پنجره نقل و انقالاتی محروم شده است و این به معنای عدم امکان جذب بازیکن تازه ایرانی و یا خارجی در زمستان پیش رو و تابستان سال آینده خواهد بود. اتفاقی که پیش از این جهت استقلال و تراکتورسازی رخ داد بود و حال جهت پرسپولیس تکرار شده است هست. البته پرسپولیس این اجازه را خواهد داشت تا بازیکنانی که قراردادشان به آخر رسیده تمدید کند.

این حکم تا ۲۱ روز بعد از ابلاغ آن قابل اعتراض است و کلوب پرسپولیس مجاز به تجدید نظرخواهی در دادگاه بین المللی ورزش (CAS) خواهد بود. باید دید پرسپولیسی ها در این باره چه خواهند کرد، آنچه مسلم هست، طارمی با این رای بازی حساس پرسپولیس برابر الهلال را از دست خواهد داد که این خبر در آستانه دیدار حساس این دو تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان شوک بزرگی بر پرسپولیس خواهد بود.

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | مهدی طارمی | ریزه اسپور | پرسپولیس | سال آینده | تابستان | استقلال | پرسپولیس | قهرمانان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو