خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پورقاز نماد تعصب است / اخوان

پورقاز نماد تعصب است / اخوان

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شرایط قنی تیم به قدری خوب است که تمام ارکان کلوب نسبت به کسب نتیجه در ادامه بازی ها کاملا خوشبین هستیم.

پورقاز نماد تعصب است / اخوان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شرایط قنی تیم به قدری خوب است که تمام ارکان کلوب نسبت به کسب نتیجه در ادامه بازی ها کاملا خوشبین هستیم.

به گزارش وب سایت نود، مهدی اخوان راجع به شایعه برکناری احتمالی زلاتکو کرانچاز از سرمربیگری سپاهان اصفهان به علت کسب تساوی گفت: به هیچ وجه چنین صحبت هایی در بین مدیران کلوب و سرمربی تیم نبوده هست. عملکرد فنی تیم هم به گونه ای است که کاملا ما را به آینده خوشبین نگه داشته هست. شخصا فکر می کنم سپاهان به زودی خواهد توانست نتیجه های خوبی را در کنار بازی قشنگ و روانش کسب کند.

سرپرست سپاهان در ادامه تصریح کرد: در همین بازی با پرسپولیس دیدید که موقعیت ها زیادی داشتیم ولی طبیعی است بازیکنان با توجه به استرس بالایی که به واسطه نتیجه های چند هفته اخیر به آنها وارد شده است است نتوانند آمادگی ایده آل خود را داشته باشند. تیمی که چند هفته ای نمی برد وارد بحران ناخواسته می شود.

پورقاز نماد تعصب است / اخوان

اخوان راجع به اوضاع مصدومیت پورقاز و سرلک افزود: میلاد سرلک کمی مسئله پیدا کرده بود و با توجه به ضربه ای که به صورتش خورد دچار فراموشی لحظه ای شده است بود که رو به بهبودی هست. بازیکن جنگنده ای است و سپاهان به وجود آنها افتخار می کند. پورقاز هم جهت دومین بازی متوالی مصدوم شد. در بازی قبلی با ابروی شکافته بازی کرد و این بار هم از ناحیه کمر ضرب دیدگی جدی داشت که خوشبختانه مشکلش مربوط به ستون فقرات نیست ولی کوفتگی شدید پیدا کرده است که باید چند روزی را استراحت کند. پورقاز نمادی از تعصب در فوتبال است.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: تیم سپاهان | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | اصفهان | فراموشی | سپاهان | آمادگی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو