افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خبر خوش برانکو به تیم و هواداران در شروع تمرین پرسپولیس

خبر خوش برانکو به تیم و هواداران در شروع تمرین پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس نخستین تمرین خود در امارات جهت بازی با الهلال را غروب شنبه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی در کلوب ایرانیان در

خبر خوش برانکو به تیم و هواداران در شروع تمرین پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود –  تیم فوتبال پرسپولیس نخستین تمرین خود در امارات جهت بازی با الهلال را غروب شنبه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی در کلوب ایرانیان در حالی شروع کرد که سرمربی خبر خوبی را به تیم و هواداران داد.

عبارات مهم : برانکو ایوانکوویچ – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، سرخپوشان نخستین تمرین خود در امارات را جهت بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان انجام داد.

در شروع تمرین برانکو ایوانکوویچ جهت بازیکنان صحبت کرد. او یک خبر خوب هم داشت که همان حل مسئله خروج از کشور احمد نوراللهی بود که بعد ماجرای محرومیت مهدی طارمی جهت تیم روحیه بخش بود. برانکو که کاملا احساس می کند پرسپولیس در این شرایط بیش از هر چیز به روحیه نیاز دارد خود این خبر را در گفتگو با تلویزیون اینترنتی پرسپولیس به اطلاع هواداران رساند.

تمرین پرسپولیس با تمرینات بدنی مارکو شروع شد که در دو بخش انجام شد که ۲۵ دقیقه به طول انجامید. مربی بدنساز پرسپولیس در این بخش عرق بازیکنان را در هوای ۳۵ تا ۳۶ درجه دبی حسابی در آورد.

پس از این مرحله برانکو بازیکنان را در اختیار گرفت و آنها را در دو گروه به فوتبال هدفمند واداشت. بازیکنان سپس جهت ۵ دقیقه به انجام تمرینات سرعتی و جهش پرداختند. سرخپوشان بعد از این مرحله بار دیگر به فوتبال هدفمند پرداختند و این برنامه تمرین بدنی و فوتبال هدفمند سه بار انجام شد.

حسین ماهینی هم در جریان این تمرینات به دویدن دور زمین مشغول بود.

بخش نهایی تمرین امشب نیز ترکیبی از تمرین روی ضربات ایستگاهی و شروع مجددها بود که هر دو بخش دفاع و حمله مورد توجه قرار داشت. جهت این مرحله سناریوهای مختلفی جهت ۳۰ دقیقه به اجرا در آمد و نحوه قرار گرفتن بازیکنان و حرکت آنها مورد تاکید خاص ایوانکوویچ و چوک بود.

 

 

خبر خوش برانکو به تیم و هواداران در شروع تمرین پرسپولیس

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: برانکو ایوانکوویچ | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | بازیکنان | فوتبال | برنامه | امارات | برانکو

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو