اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » طالع بینی مهر ماه ۹۶

طالع بینی مهر ماه ۹۶

خانواده | استفاده | مطمئن | زندگی | خداوند | فال و طالع بینی

طالع بینی مهر ماه 96

طالع بینی مهر ماه ۹۶

عبارات مهم : خانواده – استفاده

فال و طالع بینی ماهانه

طالع بینی مهر ماه ۹۶

طالع بینی فروردین ماه

باید بگذاری که دیگران با دخالت های ارزش روابط تو و دوستدارت را از بین ببرند. آنها معتقدند که از روی دلسوزی می خواهند به تو کمک کنند ولی چنین نیست. اگر باطرف مقابلت مشکلی هم داری به کسی مراجعه کن که صلاحیت آن را داشته باشد. تو دارای قدرتی هستی که به آسانی می توانی با شرایط جدید، خود را سازگار کنی بعد از این قدرت در جهت مثبت استفاده کن.

با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در تو به وجود می آورد. در مورد پرسشها کاری می توانی با او مشورت کنی و از کمک های او استفاده کنی. زیاد خودت را غرق در کار کرده ای ولی کمی هم باید به فکر خودت باشی و به خودت و ذهنت استراحت بدهی. پیشنهاد شراکتی به تو شده است که آن را قبول نکن حتی اگر در مورد این پیشنهاد به تو رازها شود. خودمحوری و خودرایی در زندگی بعضی مواقع انسان را به راه های باریکی می کشاند که گذشتن از آنها بسیار مسئله و گاهی غیرممکن است…

خانواده | استفاده | مطمئن | زندگی | خداوند | فال و طالع بینی

طالع بینی اردیبهشت ماه

صبر کنید و تامل کنید همانطور که (در) هر لحظه روی یک (پاشنه) نمی چرخد، دنیا هم هر لحظه به یک حال و یک منوال نمی ماند. هم (ان مع العسر یسرا) داریم و هم (فالله یحب الصابرین) شما که این همه مدت صبر کرده اید کمی دیگر هم دوام بیاورید گردش فلکی جهت شما روی به اعتدال دارد. مقدمات یک سفر جهت شما در حال تدارک و فراهم شدن هست. تلاش کنید منتهای استفاده از این سفر را بکنید که سفری آینده ساز هست. اگر (تنها) هستید زیاد ناراحت نباشید که شاعر گفته است دلا خو کن به تنهائی که از- تن ها (بلا خیزد) دوران تنهائی شما نیز آخر پایان خواهد یافت.

شغل خود را عوض خواهید و این تعویض از هر جهت به سود و بنفع شماست. از دنیا مردم دنیا روی برنگردانید. اگر می خواهید دیگران شما را دوست داشته باشند شما هم آن ها را دوست بدارید.

طالع بینی خرداد ماه

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و تلاش می کنید آن را از خود دور کنید ولی خاطرات گذشته برابر ذهن تان رژه می روند. به آینده یی بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می آید، عالی ترین هست. به شخصی یا چیزی دلبسته شده است اید که هر آن دلواپس از دست دادنش هستید. این نگرنی بی مورد را از خود دور کنید، تغذیه ی سالم و اصولی را جدی بگیرید. ضعف جسمی شما ریشه در بیماری معنوی تان دارد. اوضاع از این که هست، بدتر نخواهد شد.

طالع بینی مهر ماه ۹۶

طالع بینی تیر ماه

مشکلی جهت تان پیش آمده است که هنوز جای امیدواری است بعد ناامید نباشید و به خداوند توکل کنید ؛ خبر خوشی دریافت میکنید که موجب خوشحالی شما و اعضای خانواده میشود ؛ تقاضایی از شما میشود که نباید تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید بعد با تفکر و درایت جواب دهید.

به مراسمی دعوت میشوید که در آن آشنایی جدیدی برایتان به وجود خواهد آمد مطمئن باشید که این آشنایی به نفع شما تمام خواهد شد.

خانواده | استفاده | مطمئن | زندگی | خداوند | فال و طالع بینی

طالع بینی مرداد ماه

این ماه اگر در محل کارتان گامی استوار و محکم بردارید بهتر می توانید کارکنید ، تا آنجایی که می بینید تمام کارهایتان را سریعتر از آنچه انتظار داشتید به آخر رسانده اید.

قبل از شروع هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده اید ، قبل از اینکه شروع به کار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه جوانب کار را در نظر گرفته اید.

طالع بینی مهر ماه ۹۶

اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در منزل دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده اید.

طالع بینی شهریور ماه

تغییر و تحول در این مقطع زمانی جهت شما بافایده نیست. با افراد خانواده بحث و جدل نکنید؛ آیا که ممکن است باعث دلخوری یکی از آنها شوید. کمی آرام و قرار داشته باشید و در کارها عجله نکنید تا همه چیز به آرامی جلو برود. نسبت به کسی که غلط های شما را جهت تان بازگو می کند نه تنها ناراحت نشوید، بلکه از گفتارش درس بگیرید، البته با مشورت افرادی که عقلانی فکر می کنند. کسی که دوستش دارید از شما کمکی می خواهد ولی شما در این اقدام تردید می کنید. از قدیم گفته اند در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. شما راهی را گزینش کرده اید که باید تا آخر آن را طی کنید چون که عمرتان را جهت آن گذاشتید.

طالع بینی مهر ماه

طالع بینی مهر ماه

آدمی خوش قلب و مهربان هستی.اما متاسفانه سریع رنجی و با خشم دست به کار می شوی.همین کار نیرویت را کم می کند.دست از وسواس بردار از گفتن سخنان بیهوده خوداری کن.یک قانون مهم را در زندگی ات یاد بگیر:کلام نقره است و سکوت طلا است.بنابراین فقط زمانی که مورد نیاز است سخن بگو.از چیزهای خوب و رضایتبخش صحبت کن و دیگران را با سخنانت نیازار.هنگامی که همسرت صحبت می کند.بگذار او بفهمد که به او گوش می دهی و در چشمانش نگاه کن.با این کار رابطه بهتری بین شما شکل می گیرد.

هیچ انسانی کامل نیست.سو تفاهم ها و جنگ و دعواها در هر رابطه ای رخ می دهد.خودخواهی و مادی گرایی را کنار بگذار.در این ماه زندگی به رویت لبخند خواهد زد و درهای امید به رویت باز می شود.ملاقات مهمی در پیش داری.خرید و فروش عالی است.تغییر شغل حتمی است.شغلی را شرع کن که به آن علاقه مندی.مهارت های خودت را در هر کاری زیاد کن.ایمان خود را نیرومند ساز و دست از تردید بردار.بعضی وقتها سریع باور هستی به همین جهت فریب می خوری.اما از آنجا که قلب مهربانی داری خداوند کمکت می کند.شک و تردید را کنار بگذار،تا به یقین برسی.

طالع بینی آبان ماه

این ماه می تواند یک ماه بزرگ جهت قدمهای محکم زندگی باشد. قادر خواهید بود ذهن خود را راجع به بعضی پرسشها مهم و حتی اطرافیان ، آماده کنید. و آماده جهت رسم برنامه های اینده خود برروی شن ها و دوباره سازی انرژی های خود در هر موقعیتی هر چند کمی مهم تا به درخشش خود دست پیدا کنید.

در دومین هفته از این ماه کسی شما جالب خواهد دید ولی شما دور از او و سخت در دسترس. این ممکن است به این علت باشد که کسی که آن ارزش اسمی را ندارد به نوعی دور باشید و اطلاعات کمتری داشته باشد. اگر بحث آزاد مناسب است این می تواند به اثبات علاقه انجامد. اگر مدت هاست به دنبال تغییراتی در زندگی خود هستید ، همه چیز از اواسط ماه زیاد کردن سرعت خواهد داشت. این می تواند مشمول بر یک تماس یا پیشنهاد کاری تازه باشد. در آخر این ماه چیزی واقعا شما را متحیر میکند.

طالع بینی آذر ماه

تلاشهایتان موفقیت آمیز بوده و فداکاری شما در کارها باعث رشد هویت تان می شود. پر از ایده های تازه جهت رشد شغلی خودتان هستید. یکسری سهل انگاری هم به علت شتاب در مکاتبات پیش می آید. مهارتهای اجرایی در این ماه فعال هستند. تصمیم گیری های حساس باید به درستی انجام شوند. زندگی زناشویی عادی است و باید از بی حوصلگی با شریک زندگی تان جلوگیری کنید. رضایت شخصی تان زیاد کردن پیدا میکند و همزمان با آن وقت بیشتری را به چت و با هم بودن اختصاص می دهید.

سفرهای دور جهت کسب تحصیلات عالی آینده نگری می شود. توسعه در امور خانواده پیش می آید. ظاهر فیزیکی و انرژی های شما رو به زیاد کردن هستند. به این معنا که ممکن است کمی چاق شوید و دچار اضافه وزن شوید بعد مراقب رژیم غذایی تان باشید. معاملات مالی برایتان سودآور خواهند بود و منافع آن را به بعد انداز خود اضافه می کنید. این ماه سلامت جسمانی تان نیاز به مراقب خاص دارد لیکن بیماری های معده و یا لغزش یا سقوط از ارتفاع پیش می آید.

طالع بینی دی ماه

در این ماه عملی نیک و خداپسندانه انجام میدهید که در قبال این عمل ، خداوند صد چندان آن را ارزانی خواهد کرد و خودتان نیز خوشحال و مسرور خواهید شد ، نیتی دارید که بسیار نیکو و پسندیده است و مطمئن باشید که در صورت اجرای این نیت به نشانه خود میرسید و موفقیت را در آغوش خواهید کشید ولی در این راه نباید تعجیل کنید.

مدتی است که تصمیم به انجام کاری گرفته اید ولی شک و دودلی مانع انجام آن شده است است ؛ به دلتان بد راه ندهید و به خدا توکل کنید و مطمئن باشید خداوند شما را همراهی خواهد کرد.

طالع بینی بهمن ماه

شما دارای قلبی پاک ، مهربان و انسان دوست هستید ولی بعضی از دوستان و آشنایان قدر شما را ندانسته و موجب ناراحتی تان را فراهم میکنند.

شما آرزوهای بزرگی در سر دارید که هر کدام در جای خود دارای ارزش هستند ولی باید توجه داشته باشید که راه موفق تر بودن شما اولا حفظ ارتباط صمیمانه با مردم و باور داشتن نتیجه های اعمال و مسئول بودن در برابر خداوند است.

با توجه به این دو اصل، شما به آرامشی خاص خواهید رسید که بزرگترین نتیجه های ان زندگی ای ارام و عارفانه خواهد بود ؛ آن وقت دیگر هیچ عنوان کوچکی جهت شما موجب ناراحتی نخواهد شد.

طالع بینی اسفند ماه

می خواهی ،تمام آدمهای منفی زندگی ات را ببخشی و با نیکی کردن آنها را به دوست تبدیل کنی.خرید وسایل تازه را به زودی شروع می کنی.می خواهی مسایل مالی را بادید دیگری نگاه کنی،اما اهل حساب و کتاب نیستی.اگر مورد نیاز است از کسی که بتواند مشاوره های خوبی به تو بدهد استفاده کن.هرگز جهت دستیابی به اهدافت،قوانین را زیر پا نگذاشته ای و هر جایی می روی این حسن اخلاقت زبان زد خاص و عام است.

افراد زیر دستت را مورد تحسین قرار بده،پس از مدتی خواهی دید که کارآیی آنها بهتر خواهد شد.نیازهای خاص اطرافیان و خانواده ات را درک کن.در این ماه ،با استرس و خشم برخورد نکن،زیرا نگرش های مثبت خود را از دست می دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد.پیش داوری ها را کنار بگذار.کارهای اداری پیش آمده،که نیاز به وقت دارند،..قدر ساعات خوشی را که با آنها می گذرانی،بدان

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

واژه های کلیدی: خانواده | استفاده | مطمئن | زندگی | خداوند | فال و طالع بینی

طالع بینی مهر ماه 96

طالع بینی مهر ماه ۹۶

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو