اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار سیاسی » مسئولان رژیم آمریکا دچار وارونگی ذهنی شده‌اند/ لاریجانی

مسئولان رژیم آمریکا دچار وارونگی ذهنی شده‌اند/ لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از سخنان رئیس‌جمهور در اجلاس شرکت ملل گفت: ترامپ نفهمید و به نظر می‌رسد با سطح فکری او نخواهد فهمید که دنیا عوض کردن کرده است.

مسئولان رژیم آمریکا دچار وارونگی ذهنی شده‌اند/ لاریجانی

لاریجانی: مسئولان رژیم آمریکا دچار وارونگی ذهنی شده است اند

مدیر مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از سخنان مدیر جمهور در اجلاس شرکت ملل گفت: ترامپ نفهمید و به نظر می رسد با سطح فکری او نخواهد فهمید که دنیا عوض کردن کرده هست.

به گزارش بیاکافه به نقل از ایسنا، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس ضمن تبریک شروع سال تحصیلی تازه به اساتید و معلمان، دانشجویان و دانش آموزان گفت: امیدوارم خداوند توفیقات علمی را قرین زندگی آنان نماید. وی در ادامه اظهار داشت: مورد نیاز است از سخنان روشنگرانه و صریح مدیر جمهور در شرکت ملل که پاسخ درخوری به سخنان وهم آلود و پوچ مدیر جمهور آمریکا بود، تقدیر کنم.

عبارات مهم : مجلس شورای اسلامی – علی لاریجانی
رئیس قوه مقننه افزود: آقای ترامپ نفهمید و به نظر می رسد با سطح فکری او نخواهد فهمید که دنیا عوض کردن کرده است و ملت ها بیدار شده است اند و به خوبی دریافته اند که کشور عزیزمان ایران بعد از انقلاب اسلامی علیرغم دسیسه های غرب و شرق با اتکا به مجاهدت ملت توانست اهداف انقلاب خود را محقق کند و کشوری که زمانی انگشت نمای ژاندارمی آمریکا در منطقه بود، به ملت سرافراز با آرزوی بزرگ های آزادی خواهانه بدل گردید. این اتفاق مهم را سایر ملل مشاهده کردند و آن را درک نمودند و لذا نوعی بیداری و هوشیاری سیاسی در ملل اسلامی به وجود آمده است که با لاف زنی های توخالی امثال ترامپ عوض کردن نمی کند.

وی در ادامه بیان کرد: آقای ترامپ حکومت کشور عزیزمان ایران را دیکتاتوری خوانده است و آرزو نموده یک بار دیگر شرایط عوض شود و مردم کشور عزیزمان ایران خوشحال و در رفاه باشند. قاعدتا مقصودشان تکرار حکومت دست نشانده آمریکا هست. آقای ترامپ!!! ملت کشور عزیزمان ایران ۴۰ سال است که با خوشحالی و استواری حکومت دست نشانده شما را نابود کرده است و دموکراسی را جایگزین آن نمودند. شما ظاهرا نیم قرن از حوادث دنیا عقب هستید.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | علی لاریجانی | آقای ترامپ | لاریجانی | انقلاب | آمریکا | وارونگی | مسئولان | ایران | اسلامی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو