اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » عکس + حمایت ضرغامی از سخنان دختر شهید کاوه

عکس + حمایت ضرغامی از سخنان دختر شهید کاوه

عزت الله ضرغامی پست اینستاگرام جدیدش را به سخنان دختر سردار شهید محمود کاوه اختصاص داد.

عکس + حمایت ضرغامی از سخنان دختر شهید کاوه

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سید عزت الله ضرغامی، صورت آشنا شده است مردمی، که هنوز بعد از گذشت ۳ سال از عوض کردن سمتش هنوز به عنوان رییس صدا و سیما آشنا می‌شود، این روزها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین به عنوان یکی از اعضای شورای عالی اینترنت در حال فعالیت است.

ضرغامی در آخرین پست اینستاگرامی اش ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس تصویری از دختر سردار شهید محمود کاوه از فرماندهان جنگ تحمیلی را به همراه یادداشت اینستاگرامی او که نکات قابل توجهی جهت بعضی شبه روشنفکران داشت، بازنشر کرد.

عزت الله ضرغامی در پیج اینستاگرام خود نوشت:

عکس + حمایت ضرغامی از سخنان دختر شهید کاوه

“غنچه هایی که شکفتند !

عبارات مهم : شورای عالی انقلاب فرهنگی – پست اینستاگرامی
هفته دفاع مقدس مبارک و گرامی باد!
این زن خانوما، زهرا زن ، دختر گل شهید محمود کاوه فرمانده بزرگ ماست.
پست تازه ایشان را در صفحه اینستاگرامش دیدم. هم تصویر و هم متن برایم جالب بود. عیناً آن را در پی نوشت تقدیم شما می‌کنم.
آدرس پیج اینستاگرام زهرا کاوه:
@zkaveh18
*پی نوشت*
تصویر متعلق به اینجانب زهرا کاوه در سن ۳ سالگی و جهت نخستین بار در صفحه خودم به اشتراک میگذارم .
برداشت های متفاوتی از این تصویر صورت گرفته و شاید از دلایل رسانه ای شدنش علاوه بر جایگاه خاص پدر شهیدم، نگاه پُر از بُهت و اندوهم و لباس سبزیست که سَمبُلی از جهاد و شهادت است و من به دليل علاقه به عكسهای پدرم كه در تصاوير به جا مانده اش اكثرا همين لباس را مي پوشيد، اصرار داشتم اين رنگ را بپوشم .
این روزها که بعد از سالها عبور از چرایی علل خاتمه جنگ مجددا به بهانه هفته دفاع مقدس شاهد تحلیل های شبهه روشنفکری هستیم مورد نیاز دانستم دو توصیه را به عرض برسانم:
اول )ما درد یتیمی و فقدان بزرگترین تکیه گاه زندگی یعنی “پدر” را با گوشت و خون لمس کرده ایم و آثار آن را تا آخر حیاتمان حس خواهیم کرد .
آنچه باعث آرامشان می شود امنیت و عزت ملت بزرگ و متمّدن کشور عزیزمان ایران است .اگر من درد یتیمی را درک می کنم ولی امروز ملّتی در زیر چکمه های بیگانگان ، ذلیل نشدند .
این امنیت و آرامش گوارای مردم وفادارمان باد .

دوم) هشت سال دفاع مقدس جهت ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران فقط دفاع از مرزهای جغرافیایی نبود بلکه حراست از مرزهای عقیدتی هم بود. شهدای ما با پیشانی بند هیهات منّا الذله ، باعشق به معبودشان لبیک گفتند.
ما امروز و بعد از سالها شاهدیم که در قلب لیبرال دموکراسی غرب ، از جنگهایی تجلیل و تقدیر می شود که نه جهت خدا و نه در راه حسین بن علی، بلکه جهت دنیایشان رُخ داد. غربیان از جنگ جهانی تجلیل می کنند که علت آغازش کشور گشایی و خونریزی بود. شهدای ما جهت دفاع از کیان و عزتمان رفتند.
در آخر به آنها که عادت دارند نشخوار جویده غربی ها را بجوند اعلام می داریم کاتولیک تر از پاپ نشوید و لا اقل نحوه قدردانی از جنگ را هم از آنان بیاموزید.”

انتهای پیام/

عزت الله ضرغامی پست اینستاگرام جدیدش را به سخنان دختر سردار شهید محمود کاوه اختصاص داد.

یادداشت ضرغامی به مناسبت هفته دفاع مقدس

واژه های کلیدی: شورای عالی انقلاب فرهنگی | پست اینستاگرامی | عزت الله ضرغامی | صفحه اینستاگرام | اینستاگرام | اینترنت | تصویری | یادداشت | تصویر | ایران | امنیت

عکس + حمایت ضرغامی از سخنان دختر شهید کاوه

عکس + حمایت ضرغامی از سخنان دختر شهید کاوه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو