کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار سیاسی » آمریکا به تنهایی نمی‌تواند برجام را از حالت اجرایی خارج کند/ سلیمی

آمریکا به تنهایی نمی‌تواند برجام را از حالت اجرایی خارج کند/ سلیمی

یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها گفت: برجام یک توافق بین‌المللی است که در شرکت ملل نیز به ثبت رسیده است و آمریکا به تنهایی نمی‌تواند آن را از حالت اجرایی خارج کند.

آمریکا به تنهایی نمی‌تواند برجام را از حالت اجرایی خارج کند/ سلیمی

سلیمی: آمریکا به تنهایی نمی تواند برجام را از حالت اجرایی خارج کند

یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها گفت: برجام یک توافق بین المللی است که در شرکت ملل نیز به ثبت رسیده است و آمریکا به تنهایی نمی تواند آن را از حالت اجرایی خارج کند.

به گزارش بیاکافه به نقل از ایسنا؛ اصغر سلیمی اظهار داشت: اظهاراتی که ترامپ در خصوص برجام داشت، همان چیزی بود که از او انتظار می رفت و از یک گانگستر ثروت اندوز چیزی بیش از این بر نمی آید و کسی نیز مواضع او را تایید نکرد و دنیا بر حقانیت کشور عزیزمان ایران در خصوص آمریکا صحه گذاشت.

عبارات مهم : مجلس شورای اسلامی – صهیونیستی
وی افزود: نخبگان آمریکا اگر می خواهند بیش از این وجهه این کشور در عرصه بین المللی تخریب نشود، باید فکری جهت مواضع ترامپ کنند، آیا که این مدیر جمهور جز تخریب صورت آمریکا در سطح بین المللی و نابسامانی در عرصه داخلی جهت آمریکا چیزی به همراه نخواهد داشت.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنچه که ترامپ در شرکت ملل مطرح کرد، نه مواضع آمریکا و نخبگان آمریکا بود و نه مواضع جامعه بین الملل، بلکه دیکته شفاهی لابی صهیونیستی بود که به وسیله ترامپ در مجمع عمومی شرکت ملل قرائت شد و فقط سران اسرائیل را راضی کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: برجام غیر قابل بازگشت است و هیچ مذاکره دیگری در مورد آن پذیرفتنی نیست و اروپایی ها بارها بر پایبندی آن تاکید کردند و اگر آمریکا بر مواضع خود بماند، قطعا مهم ترین ضرر را به خود زده است.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | صهیونیستی | آمریکا | شفاهی | تنهایی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو