گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هیچ کس نمی تواند من را بردارد! ، اختصاصی, افشای اتفاقات داخل رختکن استقلال بعد ازبازی با ذوب/ منصوریان

هیچ کس نمی تواند من را بردارد! ، اختصاصی, افشای اتفاقات داخل رختکن استقلال بعد ازبازی با ذوب/ منصوریان

منصوریان همین که به همراه کادرفنی وارد رختکن شده است به بازیکنان نگاه کرده و رو به بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی گفت:« نه دیگه نمی شه، با

هیچ کس نمی تواند من را بردارد! ، اختصاصی, افشای اتفاقات داخل رختکن استقلال بعد ازبازی با ذوب/ منصوریان

وب سایت رسمی برنامه نود- علیرضا منصوریان بعد از آخر بازی استقلال برابر ذوب آهن از سمتش استعفا داد.

به گزارش سایت نود، سرمربی مستعفی استقلال که از طرف سکوها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود وشعار حیا کن رها کن می شنید، بعد از آخر بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و اعلام کرد که در رختکن با بازیکنان استقلال خداحافظی کرده و از آنها حلالیت طلبیده است و به آنها گفته که خودشان باشند و می توانند استقلال را به جایگاه خودش برسانند و خلاصه اینکه از آنها خواسته تا کیفیت بالایشان را نشان دهند آیا که لیاقتش را دارند! او اعلام کرد که در رختکن فضای احساسی حاکم بوده هست. ولی واقعا در رختکن استقلال چه گذشت و واقعا فضای احساسی وجود داشته است؟ پیگیریهای سایت نود نشان می دهد که منصوریان در رختکن به مشکل اعلام استعفا و کناره گیری کرده است.

داستان از این قرار بوده که علیرضا منصوریان بعد از اینکه صدای اعتراض هواداران را می شنید، وارد رختکن شد. او لبخند به لب داشت و مشخص بود که کاملا عصبی هست. هواداران مرتب شعار می دادند. از منصوریان حیا کن، استقلال را رها کن تا پیتزا فروش حیا کن و استقلال را رها کن! و بسیاری شعارهای دیگر.

هیچ کس نمی تواند من را بردارد! ، اختصاصی, افشای اتفاقات داخل رختکن استقلال بعد ازبازی با ذوب/ منصوریان

منصوریان همین که به همراه کادرفنی وارد رختکن شده است به بازیکنان نگاه کرد و رو به بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی گفت:« نه! دیگه نمی شه، با این اوضاع هوادار نمی شه در استقلال موند! یک گل آفساید هم که می خوریم شعار حیا کن، رها کن سر می دهند! بهتره بریم پی کارمون! بعد از هر گلی که تیم می خوره هوادار فحاشی می کنه و بازیکن تمرکز نداره بازی کنه!همه پاس اشتباه به هم می دهند و تمرکز ندارند.چرا باید موند و کار کرد؟»

منصوریان از بازیکنان که همه سکوت کرده اند می خواهند بروند دوش بگیرند و برگردند. بازیکنان بعد از اینکه دوش می گیرند، برمی گردند و روی نیمکت های رختکن می نشینند. منصوریان رو به آنها شروع به صحبت کردن می کند:« من علیرضا منصوریان هستم و سالها روی همین سکوها استقلال را تشویق کرده ام. ولی هرگز به کسی حیا کن، رها نکن نگفته ام. من واقعا تحت فشار هستم. هم در خانواده ام یعنی پیش زن و فرزند و فامیل و هم در خانواده استقلال. راهی ندارم جز رفتن و کار من با استقلال به آخر رسیده است.»

بازیکنان البته واکنشی نشان نمی دهند و همچنان همه سکوت کرده اند. منصوریان ادامه می دهد:«ان شالله همه موفق باشید. من از همکارانم هم نمی خواهم استعفا بدهند. می خواهم در استقلال بمانند و به کارشان ادامه دهند. البته این توصیه را باید به شما بگویم و باید همه بدانید. هیچ کس نمی تواند من را بردارد. من مورد حمایت افرادی هستم که کسی در هیات مدیره جرات برداشتن من را ندارد و تا الان هم نداشته هست. من خودم رفتم. خودم استعفا دادم و راه من و استقلال جدا شده است هست. من علیرضا منصوریان هستم. بازیکنی که هم استقلالی ها و هم پرسپولیسی ها دوستش دارند. در همین دو دربی که سرمربی بودم دیدید که طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هم در ورزشگاه به احترام من از جایشان بلند شدند. بعد بدانید که من خودم رفتم.» منصوریان رختکن را ترک می کند و در میان سکوت بازیکنان به سمت سالن کنفرانس می رود. کنفرانسی که حدود ۹۰ دقیقه طول کشید.

هیچ بازیکنی هم بعد از آخر صبحتهای منصوریان چیزی نمی گوید و همه مشغول جمع کردن وسایلشان می شوند. فقط  در حین صحبتهای منصوریان امید نور افکن تنها بازیکنی بود که ثانیه هایی اشک در چشمانش جمع شد و خواست شروع به گریه کردن کند که با خروج منصوریان از رختکن گریه او هم قطع شد!

منصوریان همین که به همراه کادرفنی وارد رختکن شده است به بازیکنان نگاه کرده و رو به بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی گفت:« نه دیگه نمی شه، با

البته در یکی دو روز اخیر گفته شد منصوریان در رختکن اعلام کرده که همه بازیکنان را جز یک نفر حلال می کند. البته یافته های سایت نود چنین چیزی را نشان نمی دهد، شاید منصوریان در حین خروج از رختکن این جمله را گفته و بازیکنان جمله او را نشنیده اند.

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | هواداران | استقلال | منصوریان | بازیکنان | استقلال | تمرکز | هوادار | استعفا | احساسی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو